Read the Official Description

Ph.D. برنامه در "مطالعات شهری و علم منطقهای" در جهان منحصر به فرد است. این برنامه چند رشته ای است که برای دانش آموزان از زمینه های مختلف از جمله اقتصاددانان کاربردی، جغرافیدانان اقتصادی، برنامه ریزان شهری و جامعه شناسان استفاده می شود. موضوعات اصلی ما شامل مهاجرت (هر دو داوطلبانه و اجباری)، انعطاف پذیری منطقه ای (هر دو در مناطق محیطی و شهرها)، دانش (نوآوری، سرمایه انسانی، خلاقیت، کارآفرینی) و اقتصاد غیر رسمی است. رویکرد روش شناختی از روش های کیفی (مطالعات موردی) تا کمی بیشتر (مبتنی بر اقتصاد سنجی) به کار می رود. ما برنامه های کارآموزی با OECD و کمیسیون اروپا و چندین همکاری با دانشگاه های خارجی داریم (از جمله برنامه اراسموس با مدرسه اقتصاد لندن). دانش آموزان ما به طور کامل تامین می شود و ما آنها را با کوپن های اقامت و غذا ارائه می دهیم.

کمیته

بیسانه بایا (دانشگاه ساساری، ایتالیا)، آندریا بریگنتی (دانشگاه ترنتو، ایتالیا)، فرانچسکو چیودلی (GSSI، ایتالیا)، آلساندرو کاپولا (GSSI، ایتالیا)، مارکو کرمچچی (Sciencespo، فرانسه)، الساندرا فاگجیان (GSSI، ایتالیا) )، یوگو فارتسی (Politecnico di Milano، ایتالیا)، سیمونا یامامارینو (دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی بریتانیا)، فیلیپ مک کان (دانشگاه شفیلد، انگلستان)، مارک پابرید (دانشگاه ایالتی اوهایو، ایالات متحده آمریکا)، مارکو پرکوکو (Università بوکوکی، ایتالیا)، آندرس رادیوگز پوز (دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی بریتانیا)، آلبرتو وانلوو (پلی تکنیک تورین، ایتالیا)، پائولو ونری (OECD، فرانسه)، فدریکو زانفی (Politecnico di Milano، ایتالیا).

موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

دوره های مطالعات شهری


برنامه دکترا در مطالعات شهری و علوم منطقهای در حدود شش پایه آموزشی سازمان یافته است:

من علم منطقهای؛ ج) جغرافیای اقتصادی؛ iii) علوم اجتماعی و شهر؛ iv) برنامه ریزی شهری؛ v) سیاست عمومی؛ vi) روش شناسی کیفی و کمی.

هر کدام از این هسته ها طیف گسترده ای از فعالیت های اختصاص یافته به Ph.D. کاندیداها، که شامل سخنرانی ها، سمینارهای پژوهشی و سیاسی، جلسات آموزشی و مشاوره می باشد. اعضای کمیته تدریس و نیز بازدید از محققان و کارشناسان به توسعه دوره های مختلف کمک می کنند.

همه این فعالیت ها در طول سال اول برنامه انجام می شود و اجباری هستند. اطلاعات دقیق در مورد برنامه هر فعالیت در وب سایت GSSI (http://gssi.it/education/urban-studies-education/academic-calendar) موجود است.


علم منطقه ای

پروفسور آلساندرا فاغیان (GSSI)

دکتر فلیکس مدرگو (GSSI)

هسته تدریس در علوم منطقهای دانش آموزان را در درک پایه ای از نظریه ها و حقایق اصلی در مورد سازمان اجتماعی و اقتصادی مناطق، دینامیک رشد منطقه ای و منطق سیاست های توسعه منطقه ای فراهم می کند. سوالات اصلی مطرح شده توسط هسته تدریس در علوم منطقهای، تعیین کننده تصمیمات مکانهای شرکت ها و صنایع هستند؛ رانندگان مهاجرت بین منطقه ای و پیامدهای تحرک عوامل برای رشد منطقه ای و نابرابری منطقه ای.


این دوره در حدود سه واحد اصلی تشکیل شده است:

  1. محل و جمع شدن مردم و فعالیت های اقتصادی
  2. عملکرد و پیامدهای مهاجرت بین منطقه ای
  3. نظریه های رشد و توسعه منطقه ای و گزینه های سیاست منطقه ای.


جغرافیای اقتصادی

دکتر جولیا اورسو (GSSI)

دکتر داوید لوکا (GSSI)

چرا برخی از سرزمین ها و مناطق از نظر رشد و توسعه اقتصادی بهتر از دیگران است؟ چگونه سیاست های توسعه محلی و منطقه ای می تواند فعالیت اقتصادی و توسعه اجتماعی و اقتصادی را در مناطق عقب مانده افزایش دهد؟ هسته تدریس در جغرافیا اقتصادی دانش آموزان را در درک عمیق از عوامل تعیین کننده تفاوت های اقتصادی فضایی و تکامل بازتاب جغرافیایی بر روی آنها، بررسی نظریه های اصلی و رویکردهای توسعه اقتصادی محلی و منطقه ای را فراهم خواهد کرد. بخش نهایی دوره سپس بر سیاست توسعه منطقه ای اتحادیه اروپا تمرکز خواهد کرد، نشان دادن منطق آن و بحث در مورد ارزیابی و نتایج آن است. آخرین درس برای تمرین بحث و گفتگو اختصاص خواهد یافت: دانش آموزان به دو گروه تقسیم می شوند که دفاع از موقعیت های متضاد سیاست در یک موضوع از پیش تعیین شده است.


علوم اجتماعی و شهر

دکتر آلساندرو کاپولا (GSSI)

هسته تدریس علوم اجتماعی و شهر با هدف معرفی دانش آموزان به پایه های کلیدی نظری و تجربی از رویکردهای تحقیق کیفی به مطالعه شهر است. در حالی که در مورد سنت و تحولات معاصر در نظریه شهری از جامعه شناسی شهری به جغرافیای شهری در طول قرن بیستم بحث می شود، این دوره در مورد انتخاب اشیاء تحقیقاتی مرتبط مانند مسکن، فضای عمومی، حرکت شهری، تمایز اجتماعی-فضایی، فرهنگی و تنوع جنسیتی. هر شیء تحقیق از طریق ارائه انتقادی و بحث در مورد طیف وسیعی از تحقیقات کیفی واقعی مورد توجه قرار می گیرد.


برنامه ریزی شهری

پروفسور Francesco Chiodelli (GSSI)

هسته تدریس در برنامه ریزی شهری، جنبه های نظارتی، نهادی، اجتماعی و اخلاقی برنامه ریزی فضایی را بررسی می کند. این دوره جنبه های اصلی هر دو نظریه و برنامه ریزی را پوشش می دهد. بخش اول این دوره به تحقیق درباره ارتباط بین پیچیدگی بین دانش فنی و دانش سیاسی در برنامه ریزی و ارتباط بین تنظیم فضایی و نظم اجتماعی لاتو سنو اختصاص یافته است. چندین مطالعه موردی تاریخی و معاصر برای این هدف مورد بررسی قرار گرفته است. بخش دوم این دوره، روند مرتبط ترین گرایش های نظارتی و عملی برنامه ریزی در سراسر قرن بیستم را تحلیل می کند و به ویژه بر پیشرفت های اخیر در زمینه، مانند برنامه ریزی استراتژیک، برنامه ریزی ارتباطی و همکاری، تمرکز می کند.


سیاست عمومی

استادان بازدید کننده

این دوره برخی از بحث های عمده و مسائل در سیاست و سیاست شهری و منطقه ای را معرفی می کند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های تحلیلی و انتقادی را برای درک درستی از سیاست گذاری و برخی از انتخاب های دشوار در شناسایی، حل و فصل و حل مشکلات سیاسی عمومی به وجود آورند. شناخت تاثیر، دامنه و دسترسی سیاست های عمومی به زندگی و انتخاب های فردی و جمعی و نقش دولت در مدیریت و توسعه شهری و منطقه ای هدف اصلی این دوره است.


روش کیفی و کمی

دکتر جولیا پززی (GSSI)

استادان بازدید کننده

هدف اصلی تدریس در روش شناسی کیفی و کمی در زمینه ارائه Ph.D. کاندیداها با مقدمه ای بر روش های کمی و کیفی قابل کاربرد در زمینه های تحقیقاتی شهری و منطقه ای است. اعضای هیئت علمی و استادان دعوت شده دوره های آموزشی را آموزش خواهند داد. موضوعاتی که باید در زمینه آموزش در روش شناسی کیفی و کمی مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

  • روش های تحقیق کیفی (دکتر جولیا پزسی، GSSI)
  • ساخت و مدیریت کتابخانه مرجع با استفاده از مندلی (دکتر جولیا پزسی، GSSI)
  • اخلاق و پژوهش (پروفسور استفانو مورونی، دانشگاه پلی تکنیک میلان)
  • مقدمه ای بر تحلیل آماری با استفاده از STATA (پروفسور Özge Öner، دانشکده بازرگانی بین المللی Jönköping)
  • تجسم داده (مدالنا فالتی و روبرتو روتا، طراحان گرافیک آزاد)
  • نوشتن و انتشار علمی (لورنزو چلیری، Universitat Internacional de کاتالونیا)
  • معرفی GIS (راشل فرانکلین، دانشگاه براون)


سمینارها

سخنرانی ها با یک سری سمینارها تکمیل می شوند، جایی که متخصصان بین المللی مختلف از زمینه های انضباطی مختلف نتایج تحقیقات خود را ارائه می دهند و دانش خود را با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند. این سمینارها به عنوان یک نمونه باز برای مبادله ایده ها و بحث در مورد موضوعات کلیدی مطالعات معاصر شهری و علوم منطقه ای در نظر گرفته می شود.

این فهرست اولیه سخنرانان سمینار برای سال تحصیلی 2017-2018 است: راشل الترمن (Technion، Haifa، اسرائیل)؛ آندره آسانی (دانشگاه اوترخت، هلند)؛ میگوئل اتینزا (دانشگاه کاتولیک شمالی، شیلی)؛ نیکولا بلینی (موسسه مدیریت گردشگری، دانشکده بازرگانی لا روشل، فرانسه)؛ رون بوشما (دانشگاه اوترخت، هلند)؛ آندریا بریگنتی (دانشگاه ترنتو)؛ مارکو کالارسو (دانشگاه ساساری، ایتالیا)؛ مارکو کرمشکی (علوم پو، پاریس، فرانسه)؛ آلساندرو کروسیاتا (دانشگاه چیتی-پسکارا، ایتالیا)؛ اولریش هلپرت (فریدریش شیلر دانشگاه یینا، آلمان)؛ توماس مالاتاس (دانشگاه هاروكوپیو، آتن)؛ فیلیپ مک کان (دانشگاه شفیلد، انگلستان)؛ آنتونیو پاز (دانشگاه مک مستر، کانادا)؛ مارک پابرید (دانشگاه ایالتی اوهایو، ایالات متحده)؛ گابریل پاسکوی (دانشگاه پلی تکنیک میلان، ایتالیا)؛ کارلو سلونه (دانشگاه تورین، ایتالیا)؛ فدریکو Savini (دانشگاه آمستردام، هلند)؛ پترا استوفر-استینچچر (WU Wien، اتریش)؛ Davide Torsello (دانشکده تجارت CEU، بوداپست)؛ Tommaso Vitale (Science Po، Paris، France)؛ فرانک ویتلوکس (دانشگاه گنت، بلژیک)

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by GSSI - Gran Sasso Science Institute »

Last updated April 15, 2018
این دوره Campus based
Start Date
نوامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
نوامبر 2019
End Date
آگوست 1, 2021
Application deadline

نوامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 1, 2021