دکترای مطالعات تجربی

Lingnan University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای مطالعات تجربی

Lingnan University

دکترای مطالعات تجربی

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

مطالعات ویژوال در لینگن یک بخش مستقل است که بر زیر شاخه های اصلی زیر نظارت دارد: تاریخ هنر، مطالعات فیلم و زیبایی شناسی فلسفی. تاکید بر زیبایی شناسی فلسفی، مطالعات ویژوال در لینگن را یک نمایه منحصر به فرد می کند، همچنین تاکید بر رویکردهای شناختی به فیلم، مطالعات موزه، هنر و رفاه و هنر چینی در یک زمینه جهانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد بخش ما، لطفا به آدرس http://www.ln.edu.hk/visual/ مراجعه کنید.

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

 1. لینگن یکی از دانشگاه هایی است که می توانند متقاضیان درخشان برای کمک هزینه تحصیلی توسط شورای کمک هزینه های تحقیق (RGC) از طریق HKPFS اعطا کنند. هر نامزدی فصلی با 301،200 دلار HK $ / سال (HK $ 25،100 / month) و هزینه سفر سفر به کنفرانس / تحقیق تا 12،600 دلار HK * / سال برای حداکثر 3 سال ارائه می شود. (US $ 1 = HK $ 7.8).

  (* نرخ برای 2018-19، با توجه به بررسی سالانه)

درخواست برای پذیرش از طریق این طرح اکنون دعوت شده است. برای درخواست پذیرش، لطفا درخواست اولیه خود را در سیستم پذیرش RGC در www.rgc.edu.hk/hkfd در طول دوره از 1 سپتامبر تا 1 دسامبر 2018 (وقت هنگ کنگ 12:00 بعد از ظهر) . هر متقاضی یک شماره مرجع اختصاص داده خواهد شد. سپس متقاضی باید مستقیما به سیستم الکترونیکی لینگن در www.ln.edu.hk/admissions/applyonline یا قبل از 2 دسامبر 2018 (زمان هنگ کنگ 11:59 بعد از ظهر) مستقیما درخواست خود را ارائه دهد. برنامه های بعدی در نظر گرفته نخواهد شد.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان می توانند مستقیما با درخواست دانشگاه به برنامه های دکترا مراجعه کنند. دانش آموزان تمام وقت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می شوند. دانشجوی تحصیلات تکمیلی برای دانشجوی دکترا خواهد بود HU $ 16،720 / month *
* پس از تأیید کاندیداتوری، به 1750 دلار در ماه افزایش یابد. (نرخ برای سال 2018-19، با بررسی سالیانه)

دانشگاه برنامه های خود را از 1 نوامبر 2018 تا 25 ژانویه 2019 دعوت می کند . متقاضیان ممکن است از طریق www.ln.edu.hk/admissions/applyonline به صورت آنلاین درخواست دهند. برای جزئیات، لطفا www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad را ببینید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.
 2. علاوه بر موارد فوق، متقاضی که درجه ای از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست، باید حداقل نمره 550 (آزمون مبتنی بر مقاله) یا 213 (آزمون کامپیوتری) یا 79 (اینترنت آزمون مبتنی بر آزمون) در آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، یا نمره باند 6.5 یا بالاتر در سیستم آزمون زبان انگلیسی (IELTS)، یا نمره معادل در یک آزمون شناخته شده یا معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود را که بر اساس یک مورد در نظر گرفته خواهد شد. متقاضیان باید در صورت نیاز هرگونه شرایط اضافی را که توسط برنامه هایی که برای پذیرش درخواست می کنند، برآورده کنند.
 3. برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

به جای تست انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) / نمره سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)، متقاضی ممکن است درجه C یا بالاتر را در آزمون تسلط کمبریج در زبان انگلیسی به دست آورد؛ یا درجه C یا بالاتر در زبان انگلیسی در گواهی عمومی تحصیلات خارج از کشور (GCE).

یک متقاضی ممکن است از طریق مصاحبه، توانایی خود را در زبان انگلیسی و / یا چینی نشان دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
30 - 72 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
42,100 HKD
هزینه تحصیل برای سال 2018-2019 در حال بررسی است.
Information
Deadline
دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
Locations
هنگ کنگ - Tuen Mun, New Territories
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هنگ کنگ - Tuen Mun, New Territories
آخرین مهلت تقاضا دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات