Read the Official Description

شما در حال حاضر با توجه به پیوستن به برنامه دکترای مدیریت در نوا SBE، یکی از بالا 30 مدارس کسب و کار در اروپا (فایننشال تایمز) و تنها مدرسه پرتغالی با 5 PALMES توسط Eduniversal اهدا می شود، در نتیجه دریافت عنوان "مدرسه کسب و کار جهانی.

با تبدیل شدن به بخشی از مدرسه ما به شما این فرصت را به بخشی از یک مرکز تحقیقاتی است که همیشه به عنوان عالی توسط کمیته بررسی خارجی مورد ارزیابی قرار گرفته است. شما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و بینش خود را با دانشمندان از 25 ملیت که در سال گذشته بیش از 82 مقاله در مجلات بین المللی منتشر کرده اند، که 37 در مجلات بالای منتشر شد، و است که تحقیقات مورد توجه چند رسانه دستگیر خواهد شد مانند هاروارد بیزنس ریویو یا وال استریت ژورنال.

هدف از برنامه دکترا ما است که نه تنها به شما یک مبنای نظری و روش شناختی جامد به منظور توسعه تحقیقات خود را، و همچنین به ارائه فرصت برای شرکت در فعالیت های دیگر و توسعه شبکه های حرفه ای خود را. فراتر از طبقات و سه جریان سمینار (مهمانان بین المللی، اساتید نوا SBE، و دانشجویان دکترا نوا SBE) که برنامه های ما ارائه می دهد، ما نیز شما را دعوت به صرف یک ترم در خارج و ارائه تحقیقات خود را در کنفرانس اصلی در زمینه های مختلف پژوهش مدیریت. انتظار می رود که در پایان دانشجویان مقطع دکتری در حال حاضر بخشی از تحقیقات خود را منتشر شده است.

کیفیت محیط تحقیقات ما و تعهد ما به شکل دادن به افکار قدرتمند است تنها با زیبایی، تاریخ و مهمان نوازی شما در لیسبون را پیدا خواهد کرد پیشی گرفته، و آن را به محل مناسب برای انجام تحقیقات خود را با یک لبخند.

هفت حوزه پژوهش

کنترل مدیریت

این منطقه بر مطالعه جنبه های اقتصادی، سازمانی، اجتماعی و سیاسی از شیوه های حسابداری مدیریت و کنترل. تاکید خاص به بررسی تاثیر اتخاذ شیوه های مانند کارت امتیازی متوازن داده می شود، بر مبنای فعالیت هزینه یابی، زمان محور ABC، هزینه یابی هدف و کایزن هزینه یابی در سازمان های خصوصی و دولتی.

دوره های اصلی: مدیریت سیستم های کنترل، کاربردی شرکت امور مالی، حسابداری مدیریتی

نوآوری و کارآفرینی

این منطقه با هدف آماده کردن دانش آموزان به دنبال شغل کارآفرینی. دوره های در درک کلی از چگونه برای تست اینکه آیا ایده های نوآورانه، محصول و یا پردازش خواهد شد مشتریان خواستار تمرکز، چگونه به تامین مالی راه اندازی سرمایه گذاری و پروژه های نوآوری، و چگونه به فروش و بازار محصولات جدید است.

دوره های اصلی: نوآوری در مدیریت، سرمایه گذاری شبیه سازی، کارآفرینی، کارآفرینی امور مالی و سرمایه

بازار یابی

تخفیف بازاریابی با انتخاب بازارهای هدف و گرفتن، نگه داشتن و رو به رشد مشتریان از طریق ایجاد، تحویل و انتقال برتر "ارزش مشتری". این درست پویا است که ترکیبی توانایی خلاق و مهارت های تحلیلی است.

دوره های اصلی: مدیریت نام تجاری، بازاریابی یکپارچه ارتباطات، رفتار مصرف کننده، استراتژی بازاریابی بین المللی، توسعه های جدید محصولات

مدیریت عملیات

این منطقه است که در مورد کارها موثر و کارآمد در سازمان انجام می شود. این منطقه در نتیجه مسائلی مانند فرآیند کسب و کار مهندسی مجدد، مدیریت کیفیت، خدمات بهتر به مشتریان، سیستم های موجودی، تولید مدیریت، مدیریت زنجیره تامین و مدیریت پروژه را پوشش میدهد. این مستلزم مهارت های تحلیلی قوی از دانش آموزان ما.

دوره های اصلی: مدیریت عملیات، مدیریت کیفیت، استراتژی عملیات

شرکت اجتماعی

این منطقه در ایجاد مهارت های رهبری و آگاهی به رهبران جهانی مسئولیت اجتماعی در هر دو برای سود شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی، در انواع مختلف از مواضع از جمله مشاوره، خدمات مالی و محصولات مصرفی، موسسات آموزشی و بهداشتی، خدمات اجتماعی و نهادهای دولتی متمرکز شده است.

دوره های اصلی: کارآفرینی اجتماعی، مدیریت سازمان های غیر انتفاعی، مسئولیت اجتماعی شرکت ها، اقتصاد سلامت و بهداشت و درمان، کسب و کار پایدار بین المللی

استراتژی و کسب و کار بین المللی

رهبران کسب و کار نیاز به ارائه جهت به شرکت های خود را، و آن را سازماندهی به منظور قرار دادن استراتژی در محل. برای ساختن یک مزیت رقابتی پایدار، شرکت نیاز به درک مشتریان و رقبای خود، نقاط قوت خود و نقاط ضعف، کسب و کار و نهادی محیط های پیچیده، و محدودیت منابع موجود است. آن را نیز ضروری است که شرکت می دانیم که چگونه برای خدمت به مشتریان در بازارهای بین المللی، و چگونه برای بین المللی کردن یک کسب و کار محلی است. این منطقه در مدیریت استراتژیک شرکت تمرکز دارد.

دوره های اصلی: بین المللی کسب و کار، استراتژی کسب و کار و عمل، استراتژی شرکت، رهبری و مدیریت تغییر، سیاست رقابتی

مطالعات سازمان

افراد و رفتار گروه می تواند یک زمینه سازمانی از سوی دیگر نیروهای نهادی و اجتماعی سازمان ها و مردم در آنها را تحت تاثیر قرار تاثیر،. همانطور که سرعت بازار تغییر یک چیز باقی می ماند - مردم در هسته موفقیت شرکت هستند .این نقطه شروع برای این حوزه از مطالعه از شامل رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی است.

دوره های اصلی: تئوری سازمانی، جهانی مدیریت منابع انسانی، ترغیب و مذاکره، سازمان های مثبت.

برنامه

متقاضیان باید کارشناسی ارشد نگه دارید. مدرک شما می توانید در هر زمینه (به عنوان مثال، علوم، هنر و علوم انسانی) باشد، اما اگر شما هیچ دوره قبلی در مطالعات کسب و کار، سرپرست خود را ممکن است دوره های اضافی (در نوا SBE یا در جای دیگر) است. اگر شما یک کارشناسی ارشد را نداشته باشند، شما هنوز هم می توانید به دکتری پذیرفته می شوند مشروط برنامه در به پایان رساندن یک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) در مسیر.

تمام مواد باید به زبان انگلیسی

 • رزومه (به زبان انگلیسی).
 • متن پرونده کارشناسی و کارشناسی ارشد درجه و لیست کامل از دوره ها و کلاس های.
 • نامه ای از قصد از جمله مباحث زیر است:
 • چرا شما مایل به انجام دکتری در نوا SBE
 • آنچه شما می خواهم به مطالعه
 • که شما می خواهم به کار با - سرپرست ممکن (بازدید کنندگان)
 • اهداف شغلی خود را پس از دکتری
 • شرایط مالی خود را و چگونه شما امیدواریم که برای حمایت از خود مالی
 • هر گونه شرایط بودجه ممکن است شما را
 • طرح بررسی نمونه (تا 6000 کلمه)؛
 • توصیه نامه (حداقل 2)

اسناد دلخواه برای ارسال:

 • GRE یا GMAT نمرات
 • دیگر نمونه پژوهش. (علاوه بر این، پیشنهاد تحقیق نمونه بالا است. این می تواند هر / گزارش های فنی حرفه ای است که شما توسط خودتان نوشته شده است و یا عامل سرب (PE پایان نامه کارشناسی ارشد)
 • گواهی زبان انگلیسی
Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Nova School of Business and Economics »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,000 EUR
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019