دکترای مدیریت

عمومی

شرح برنامه

management

گروه مدیریت به خوبی از تعالی در پژوهش شناخته شده است. بر اساس تحقیقات منتشر شده از سوی دانشگاه تگزاس در دالاس در پنج مجله مدیریت برتر (آکادمی مجلات علمی) در رتبه ده ساله برتر قرار دارد. مجله مدیریت، آکادمی مدیریت بازبینی، فصلنامه اداری، علوم سازمان و مجله مدیریت استراتژیک).

اعضای هیات علمی ما در زمینه جستجوی علایق در زمینه موضوعات متنوع در مدیریت alt = "" به خوبی پشتیبانی می شوند؛ آنها همچنین می توانند از مکان خود در هنگ کنگ استفاده کنند تا بینش تحقیق منحصر به فرد در مورد چین را به کار گیرند.

هدف از برنامه دکترای گروه، ایجاد دانش پژوهان برجسته است که قادر به تبدیل شدن به محققان اصلی در مرزهای علم مدیریت با انتشار کار خود در بهترین مجلات علمی مدیریتی هستند و می توانند در دانشگاه های بزرگ تحقیقاتی سراسر دنیا.

برنامه ما آموزش جامع در تئوری و روش های مختلف در زمینه مدیریت "alt =" فراهم می کند. به استثنای کارهای سختگیرانه که شامل رفتار سازمانی، منابع انسانی alt = "مدیریت، نظریه سازمانی و مدیریت استراتژیک" در روند تحقیق از طریق کار با اعضای هیئت علمی در پروژه های تحقیقاتی از مراحل اولیه مطالعه خود؛ برخی از این پروژه ها به نشریات مجله های سطح بالا برای دانش آموزان ما منجر شده است؛ بنابراین، این برنامه به دانش آموزان یک محیط یادگیری بسیار محرک را فراهم می کند و آنها را قادر می سازد برای پرورش مهارت های تحقیقاتی درجه اول برای پیروزی بر موفقیت تحصیلی.

تحقیقات Foci

زمینه های اصلی پژوهش عبارتند از موضوعات مرتبط با نظریه سازمانی و مدیریت استراتژیک، "مدیریت" شامل حاکمیت شرکتی، کارآفرینی، موسسات و وضعیت، یادگیری سازمانی، شبکه های اجتماعی، اتحاد / موفقیت سرمایه گذاری مشترک در چین و استراتژی شرکت های چند ملیتی؛ موضوعات مرتبط با منابع انسانی alt = "مدیریت و رفتار سازمانی از جمله فرایندهای تبادل اجتماعی، چند فرهنگی، اخلاق رفتاری، رهبری در چینی، انحراف محل کار، بیرون آوردن استخدام، فرایندهای تیمی و اثربخشی، تنظیمات غیرقانونی، جهت گیری هدف، خلاقیت و تنوع.

management

اطلاعات برنامه برای 2020/21 اکنون آماده است

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که به دنبال پذیرش در دوره دکتری هستند باید دارای موارد زیر باشند:

  • دارای مدرک لیسانس با سابقه اثبات شده از عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده؛ یا شواهدی از کار رضایت بخش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت حداقل برای یک سال یا حداقل به مدت دو سال به صورت نیمه وقت ارائه شده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • آزمون تحویل مقاله TOEFL-Revised 60 (نمره کل برای بخش خواندن ، گوش دادن و نوشتن)
  • آیلتس (ماژول دانشگاهی) نمره کلی: 6.5 و کلیه زیر نمرات: 5.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

# به کل نمره در یک تلاش واحد اشاره دارد

مهلت درخواست

لطفا مراجعه کنید

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... اطلاعات بیشتر

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. اطلاعات محدود