دکتر در فلسفه در مدیریت کسب و کار


ما در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای ترم 1/2013. بورس های تحصیلی در دسترس هستند.


اهداف برنامه: به منظور برای کسب و کار و سازمان برای موفقیت در این محیط مدرن، آنها نیاز به استخدام افراد با مهارت لازم در مدیریت کسب و کار و مدیریت. مهارت های مورد نظر شامل مهارت های ارتباطی عالی، درک درستی از روابط بین شاخص های کلیدی عملکرد سازمان و مسائل کسب و کار گسترده تر و نوآورانه که هستند و دارای مشکلات خلاق مهارت حل. برای حفظ چنین مهارت، مدیران باید نه تنها از تئوری های فعلی، روش ها و تکنیک های درک، بلکه از ابتکارات پژوهش و فعالیت های که در حال در موسسات تحقیقاتی که منجر به رویکردهای جدید در مدیریت انجام آگاه باشند.

برای پاسخگویی به این مطالبات DPUIC ارائه می دهد دکتر حرفه ای فلسفه در کسب و کار اداره دکترا (BA) درجه برای کسب و کار اجرایی و رهبران که می خواهند به دست آوردن درک درستی تا به روز از غنی از فن آوری اطلاعات محیط کسب و کار. این برنامه همچنین برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به کسب مهارت پژوهش مدیریت پیشرفته طراحی شده است.


 
دانش آموزان در این برنامه:

  • تبدیل مدیران استثنایی و مدیران با تجربه و تخصص علمی و فنی در زمینه هایی مانند شیوه های کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، رهبری، کارآفرینی، خلاقیت کسب و کار، بازاریابی، حل مسئله و کسب و کار بین المللی است.
  • واجد شرایط برای خدمت مدیران سطح میانی و ارشد در ادارات دولتی و بخش خصوصی.
  • تبدیل مدیران و متخصصان مدیریت است که می تواند در یک جامعه غنی از اطلاعات تا به روز با پیشرفت طرح های اداری و مدیریت باقی بماند.
  • تبدیل مدیران و متخصصان مدیریت با مهارت های تحقیق قوی.


ترم:


ترم 1: اوت-دسامبر

ترم 2: ژانویه.-مه.

تابستان: ژوئن-اوت


 
جدول زمانی برنامه:

شنبه و یکشنبه 9:00-4:00

نرم افزار کارشناسی ارشد پذیرفته شده: DPUIC کاربرد پذیرش در طول سال می پذیرد. با این حال، دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی می تواند تنها مطالعات خود را در طول ترم 1 یا 2 ترم آغاز خواهد شد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Dhurakij Pundit University's International College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژوئن 2020
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date