دکترای مدیریت ساخت و ساز

عمومی

شرح برنامه

هدف از صلاحیت:

مدیریت ساخت و ساز یک نظم و انضباط محیطی کاملاً توسعه یافته است که در آن آموزش عالی مربوط به سه جریان اصلی یعنی مدیریت ، اقتصاد و علم و فناوری است. این امر به فارغ التحصیلان مدیریت ساخت و ساز اجازه می دهد تا به عنوان مدیران ساخت و ساز ، مشاغل ساخت و ساز و پروژه ها (روند فیزیکی) را مدیریت کنند. علاوه بر این ، مدیریت ساخت و ساز صلاحیت "دروازه" برای مدیریت پروژه ساخت و ساز است ، که مدیریت پروژه ها از تصور تا اتمام از طرف مشتری ، از جمله تحویل طراحی ، ادغام طراحی و ساخت و نظارت و نظارت بر ساخت و ساز است. بنابراین ، تخصص در این زمینه برای توسعه زیرساختی آفریقای جنوبی و قاره آفریقا ضروری است.

هدف از این برنامه توسعه یک روشنفکر با توانایی های پیشرفته در استفاده از مدیریت مهندسی ساخت و ساز با سایر اصول مرتبط بین رشته ای به منظور رفع مشکلات مرتبط با مدیریت ساخت و ساز در این بخش است. يكي از اهداف اصلي اين فرآيند ، توسعه توانايي پيشرفته براي انجام تحقيقات مديريت مهندسي ساختمان بين رشته اي از ماهيت اصلي است. این هدف همچنین ترویج یک رویکرد یادگیری مادام العمر و همچنین مهارت لازم برای آموزش سایر دانش آموزان در زمینه های مشابه است.

نتایج صلاحیت:

دانش آموز باید بتواند:

  • با استفاده از دانش بنیادی مربوطه پیشرفته علوم مدیریت ساخت و ساز در حوزه انتخابی تحقیق ، مشکلات تحقیق و توسعه مدیریت مهندسی ساخت و ساز را با ماهیت خلاقانه و خلاقانه تحلیل و حل کنید.
  • برنامه ریزی و مدیریت پروژه های تحقیقاتی ، نشان دادن دانش بنیادی ، درک و بینش در مورد اصول ، روش ها و مفاهیمی که مسئولیت اجتماعی را تشکیل می دهند (به جوامع محلی و سایر مناطق) تحقیق / توسعه و مدیریت ساخت و ساز در زمینه انتخاب شده عمل پژوهشی.
  • با بکارگیری یا توسعه تئوری ها و روش های مناسب ، تحقیقات ، تحقیقات ، و یا آزمایش های بین رشته ای پیشرفته ، بین رشته ای را برنامه ریزی و انجام دهید و تجزیه و تحلیل و تفسیر مناسب داده ها را انجام دهید.
  • به طور مؤثر ، چه به صورت شفاهی و چه به صورت کتبی ، با مؤسسات تحقیقاتی خاص ، مخاطبان و جامعه به طور کلی ارتباط برقرار کنید ، تا آنجا که تحت تأثیر این تحقیق قرار گرفته و از ساختار ، سبک و پشتیبانی مناسب گرافیکی استفاده کنید.
  • روشها ، روشها ، مهارتها ، ابزارها و فنآوری اطلاعات مناسب و پیشرفته ، را بطور مؤثر و انتقادی در پژوهش مدیریت / مهندسی ساخت و ساز بکار گرفته و ارزیابی کرده و درک و تمایل به پذیرش مسئولیت در مورد تأثیر فعالیتهای تحقیق / توسعه بر جامعه نشان می دهد. و محیط زیست
  • سنتز مؤلفه ها ، سیستم ها ، آثار ، محصولات یا فرایندها را به عنوان مجموعه ای از سیستم های مرتبط انجام داده و تأثیرات و مزایای اجتماعی ، قانونی ، بهداشتی ، ایمنی ، و محیطی آنها ، در صورت لزوم ، را در زمینه انتخاب شده تحقیق بین رشته ای ارزیابی کنید.
  • حساسیت فرهنگی و زیبایی شناختی را در طیف وسیعی از زمینه های اجتماعی در اجرای فعالیت های تحقیق / توسعه مدیریت مهندسی ساخت و ساز نشان دهید.

آنامول رضوان / پیکسل

شرایط پذیرش:

یک مدرک کارشناسی ارشد تایید شده در مدیریت ساخت و ساز یا هر رشته علمی محیط زیست ساخته شده یا یک مدرک تایید شده مشابه در سطح کارشناسی ارشد.

مدت زمان برنامه:

تمام وقت: 2 سال / پاره وقت: 3 سال

مشخصات تماس:

نام: خانم دادو کانی / تلفن: 011 559 2109 / ایمیل: febehd@uj.ac.za

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود