Read the Official Description

Okan University ، یکی از برجسته ترین دانشگاه های بنیادین در ترکیه، دارای 14000 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیلی است. در حال حاضر Okan University دارای دانش آموزان از 43 کشور مختلف است. این بیش از 138 برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل را ارائه می دهد. این دانشگاه شامل شش دانشکده، دو دانشکده کاربردی و سه مدرسه فارغ التحصیلی است. این دانشگاه همچنین دارای انواع برنامه های دوره دو ساله است که با فرصت های حرفه ای تقاضا می شود.

Okan University در استانبول واقع شده است، تنها شهر که در دو قاره، اروپا و آسیا قرار دارد. Okan University علاوه بر پردیس اصلی در بخش آسیایی استانبول با ساختمان های مدرن دانشکده، سالن های اقامت و امکانات اجتماعی، سه دانشگاه دیگر در نقاط مرکزی هر دو طرف اروپایی و آسیایی این شهر دارد.

عصر جدید تجارت جهانی روابط تجاری غربی نیازمند مجموعه جدیدی از صلاحیت های مدیریتی است. بر طبق برنامه دکترای تجارتی Okan University ، با در نظر داشتن برنامه های آن، برنامه های غلطی را برای رفع نیازهای شغلی منحصر به فرد دانش آموزان ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی ما در سطح جهانی از زمینه های متنوع تعادل تئوری و عمل در اجرای برنامه های درسی ارائه می دهند.

ما تلاش می کنیم تا صلاحیت های مدیریت استثنایی را در گروه های مختلف دانشجویی که از منطقه تجاری استانبول و از نقاط دیگر ترکیه و همچنین شرکت های بین المللی به وجود آمده اند، بپیماییم. برنامه های تابستانی بین المللی نیز برای Ph.D. دانش آموزان برای گسترش چشم انداز و دانش خود را از طریق قرار گرفتن در معرض جهانی.

Okan University به طور مداوم برای توسعه دانش در سطح ملی و بین المللی با آموزش عالی با محوریت دانش آموزان محور، برنامه های معتبر و مراکز پژوهشی خود تلاش می کند. Okan University به شعار خود، "رهبر همکاری دانشگاهی و کسب و کار"، با استفاده از کارکنان برجسته دانشگاهی و دعوت از متخصصان متخصص به سخنرانی دانش آموزان برای آماده سازی آنها برای موفقیت های حرفه ای، تئوری و عملی را به طور موثری ترکیب می کند. در همکاری نزدیک با بخش های مختلف کسب و کار، دانشگاه برنامه های درسی و برنامه های کارآموزی برای دانش آموزان خود را برای افزایش مهارت های اشتغال خود را توسعه داده است.

ما تاکید زیادی بر توسعه مهارت های یادگیری برای دانش آموزان خود داریم تا بتوانیم آنها را با توانایی رقابت در حرفه های خود حفظ کنیم. طرح های استراتژیک، نوآورانه، سیستم ها و تفکر انتقادی، اجزای اساسی برنامه درسی ما هستند، توانایی های مدیریتی گسترده و همچنین ابزار، تکنیک ها و منابع مورد نیاز برای دانش آموزان ما برای موفقیت در دنیای کسب و کار جهانی فراهم می شود.

ما می خواهیم دانش Okan University نظر بگیریم که Ph.D. به عنوان یک سرمایه گذاری برای به دست آوردن یک لبه حرفه ای حرفه ای و لذت بردن از زندگی حرفه ای موفق است. کلاس های شبانه و آخر هفته ما برای تسهیل زمان مدیریت حرفه ای همراه با تحصیلات تکمیلی طراحی شده اند.

لطفا شرایط و مقررات مربوطه را با دفتر بین المللی ما تماس بگیرید.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
Free
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019