Edinburgh Business School کارشناسی ارشد دانشگاه هریوت وات است.

Edinburgh Business School کمک کرده است به کار حرفه ای حرفه ای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار برای بیش از 25 سال، ارائه برنامه های کارشناسی ارشد و با کیفیت بالا در کسب و کار. برنامه های MBA آنلاین ما، کارشناسی ارشد ، DBA و PhD ما حرفه ای بیش از 20،000 فارغ التحصیل را شتاب بخشید. دانش آموزان ما افزایش حقوق را افزایش داده اند، تبلیغات خود را در شرکت هایشان به دست آورده اند و بسیاری از آنها کسب و کار خود را آغاز کرده اند.

در میان بهترین پزشکان راه حل های کسب و کار مبتنی بر تحقیق در جهان باشید.

"برنامه دکترای Edinburgh Business School دانشگاهیان درجه اول را تشکیل می دهد، آموزش دقیق در روش های تحقیق با یک جامعه جهانی تمرین کننده. این یک فرصت منحصر به فرد برای تحصیلات دوردست انعطاف پذیر DBA و تحصیلات تکمیلی PhD با امکان پشتیبانی از دانشگاه در ادینبورگ، دبی، آلمان و دیگر پایگاه های بین المللی ارائه می دهد. "

پروفسور آبیگیل مارکس، مدیر برنامه های پژوهشی و دکتری

با دکتر جینت وینک، DBA آشنا شوید

میخواهید بیشتر بیاموزید؟

ساختار برنامه

طراحی شده برای کمک به دانش آموزان از روش های تحقیق برای تعریف، پیاده سازی و ارزیابی راه حل های بالقوه برای مسائل بسیار واقعی کسب و کار، برنامه های DBA و PhD شامل دو مرحله: مرحله دوره و مرحله تحقیق است.

مرحله دوره به شما دانش و تخصص شما نیاز به توسعه موضوع پایان نامه و درک فرآیند تحقیق. مرحله تحقیق شامل دو فاز، مرحله مدیریت و مرحله تحت نظارت است. پس از اتمام این، شما پایان نامه نهایی خود را برای بررسی، که در قالب یک دفاع دهانی انجام می شود، ارائه می کنید.

آماده اعمال است؟

برای شروع برنامه دکترای خود باید حداقل پنج سال تجربه مدیریتی داشته باشید و به زبان انگلیسی مسلط باشید. شما همچنین باید برای بررسی ارسال کنید:

  • فرم درخواست
  • دو منبع
  • یک رونوشت رسمی از مدرک کارشناسی ارشد خود را.

درخواست کن

میخواهید بیشتر بیاموزید؟

پرس و جو مستقیم در مورد این برنامه.

یا با یک مشاور در 44 (0) 131 451 3090 صحبت کنید

ایمیل: dbaenquiries@ebs.hw.ac.uk

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Edinburgh Business School
آخرین به روز رسانی June 20, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
Contact school
Deadline
Contact school