دکترای مدیریت بازرگانی

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

ضمن حفظ تعادل سالم بین زندگی و زندگی ، حرفه خود را به سطح دیگری برسانید!

چالش برانگیز ، انعطاف پذیر و جهانی است

یک درجه دکترا از اروپا با تأکید بر تحقیقات تجاری و کاربرد آن در صنعت.

کسب مدرک دکتری دلخواه از یک دانشگاه معتبر برای بسیاری از متخصصان یک رویا است! این امر نیاز به فداکاری و تعهد دارد تا یکی از مهمترین تصمیمات زندگی را بگیرد. برنامه DBA یک مقطع دکترا کامل است اما با یک دکترای دانشگاهی دارای تناقض کمی است. درجه. DBA متخصص در استفاده موثر از تجربه حرفه ای اصلی در پیگیری تحقیقات ضمنی صنعت است.

این مدرک با مشارکت Universidad Catolica De Murcia (UCAM) ، اسپانیا تهیه و تحویل داده شده است ، که توسط Times Higher Education Ranking-2019 برای آموزش با کیفیت در میان 10 دانشگاه برتر اروپا قرار گرفته است. مدرک نهایی توسط UCAM صادر می شود که در محفل برگزار شده در دانشگاه اسپانیا اعطا می شود.

این برنامه فراگیران را به مهارت های لازم برای کمک به تولید و انتشار علم کاربردی در زمینه های مدیریت و مدیریت بازرگانی مجهز می کند. سفر تحقیق از طریق منابع دیجیتال به خوبی توسعه یافته ، مربی شخصی و پشتیبانی از راهنمای تحقیق تسهیل می شود. این تجربه یادگیری و تحقیق شما را به چالش می کشد تا مهارت انتقادی و تحلیلی خود را تیزتر کنید. شما مهارت های تحقیقاتی را برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود با توانایی اثبات شده فکر کردن خارج از چارچوب ، پرورش خواهید داد این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در برنامه شلوغ مدیران ارشد اطمینان حاصل کند که تعادل کار و زندگی و یادگیری به خطر نیفتد.

141824_pexels-photo-2182969.jpeg

درباره دانشگاه

UCAM یک دانشگاه خصوصی کاتولیک با 20 سال سابقه و بیش از 16000 دانشجو است که 33 مقاله برجسته رسمی اروپا ، 45 کارشناسی ارشد و 66 رشته دکترای تحقیق را در میان سایر عناوین معتبر ارائه می دهد.

UCAM در سال 1996 تاسیس شد ، یک دانشگاه کاملاً معتبر اروپایی است که دارای یک مأموریت روشن است: ارائه دانش و مهارت برای خدمت به جامعه برای دانشجویان ، و کمک به گسترش بیشتر دانش بشری از طریق تحقیق و توسعه. UCAM به دانشجویان این توانایی را می دهد تا مهارتهای واقعی خود را توسعه دهند. زیرساخت ها ، آزمایشگاه ها و استودیوهای سطح بالای دانشگاه ، متحد با م componentsلفه های یادگیری عملی ، دانش آموزان را برای عملی کردن دانش به دست آمده آماده می کند.

دانشجویان باید دوره کارآموزی خود را در یک م institutionسسه دولتی یا خصوصی بگذرانند و در آنجا طعم و مزه رشته تخصصی آینده خود را دریافت کنند. UCAM بیش از پنجاه گروه تحقیقاتی با همکاری نزدیک با شرکتهایی مانند کوکاکولا ، دانون ، وودافون و زیمنس تأسیس کرده است ، و به برخی از دانشجویان این امکان را می دهد که از نظر علمی کمک کنند.

UCAM اولین دانشگاهی است که برنامه های خود را با سیستم کیفیت اروپا برای آموزش و پرورش دنبال می کند ، پس از روند بولونیا.

DBA چیست؟

دکتری مدیریت بازرگانی (DBA) یک مدرک دکتری حرفه ای نیمه وقت با درجه و شهرت بین المللی است که برای ارتقا practice عملکرد اجرایی و حرفه ای از طریق استفاده از نظریه صدا و تحقیقات دقیق در مورد مسائل واقعی و پیچیده در تجارت و مدیریت طراحی شده است.

این توانایی زبان آموزان را برای توسعه نظریه دانش ، کاربرد آنها در تجارت افزایش می دهد. جنبه اصلی برنامه ها توسعه مهارت های شخصی ، مشاوره ای و تحقیقاتی در زمینه تحقیقات دقیق و مرتبط است.

چه کسی باید یک DBA را در نظر بگیرد؟

دکتر مدیریت بازرگانی با تمایل به ایجاد تغییرات واقعی در شرکت ها یا زمینه های خود از طریق تصمیم گیری مبتنی بر داده هدایت می شود. این برنامه به ویژه برای مدیران با تجربه سطح C ، مدیران ارشد ، روسای ادارات ، مشاوران ، مربیان مدیریت و کارآفرینان سود ویژه ای خواهد داشت. تجربه DBA زبان آموز را به چالش می کشد تا مهارت انتقادی و انتقادی را تیزتر کند. شما مهارت های خود را در زمینه تحقیق و توسعه خواهید یافت تا در حوزه خود دارای مهارت اثبات شده برای تفكر در چارچوب خود باشید

DBA و PhD - برابر اما متفاوت

DBA یک برنامه در سطح اجرایی است که برای افراد حرفه ای کار با تجربه مدیریتی گسترده و همچنین مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده است که به دنبال پیشرفت بیشتر در حرفه خود هستند. DBA دارای دقت و اهمیت است زیرا به تئوری ، عمل و تحقیقات در تجارت و مدیریت کمک می کند. برنامه DBA یک مدرک دکترای تمام عیار است ، اما بر خلاف Ph.D. ، تمرکز بر تجربه حرفه ای است.

دکترا این برنامه برای کسانی که علاقه مند به دنبال شغل متمرکز بر تحقیق در دانشگاه هستند ، هدف قرار گرفته است.

تجربه شرکتی خود را به دانش تبدیل کرده و در آینده تأثیر واقعی بر تجارت خود بگذارید.

ساختار برنامه

این برنامه دوره های درسی کاملاً متشکل را ارائه می دهد که برای ایجاد شایستگی های تحقیق طراحی شده است. این یک پروژه تحقیقاتی دنبال می شود که هدف آن نشان دادن مهارت ها و دانش به دست آمده در کار دوره اولیه ، کمک به بهبود و ارتقا شیوه های تجاری موجود است.

DBA در دو مرحله ساخته شده است.

مرحله 1: این شامل پنج ماژول است که در سال 1 آموزش داده می شود و به 60 اعتبار ECTS کمک می کند.

مرحله 2: با اتمام موفقیت آمیز مرحله 1 ، فراگیران برای تکمیل "پایان نامه مبتنی بر تمرین" نهایی پیشرفت می کنند که لازم است در 2 سال از ابتدای تحقیق به پایان برسد.

حداکثر مدت زمان انجام تحقیق 3 سال با حداقل بازه زمانی 1 ساله است.

جایزه Early Exit

اگر دانش آموز تصمیم به خروج بدون تکمیل پایان نامه تحقیق نهایی داشته باشد ، به دانشجویان موفق مرحله 1 ، فوق لیسانس فلسفه (MPhil) در مدیریت اعطا می شود.

مدت زمان

مرحله یادگیری - 1 سال

مرحله تحقیق - 2 سال

اگرچه مدت تحقیق 2 سال است ، زبان آموز می تواند آن را برای 1 سال دیگر تمدید کند. یک دانشجو جاه طلب حتی می تواند براساس برنامه خود در یک سال تحقیق را به پایان برساند.

جزئیات ماژول

سال 1

هدف از سال یک ارائه بنیادی نظری و عملی در روش تحقیق برای تحقیقات تجربی پیشرفته در حوزه مدیریت است. قسمت بعدی سال اول استفاده از دانش و درک روش تحقیق در یک مطالعه آزمایشی واقعی و پیشنهاد پایان نامه کلی و تأمل در عملکرد خود به عنوان یک محقق است.

 • M1 روش تحقیق و روش ها - 10 ECTS
 • M2 مسائل پژوهشی در مدیریت معاصر - 10 ECTS
 • M3 پروژه تحقیقاتی موقت (مطالعه آزمایشی) - 10 ECTS
 • M4 طراحی یک پروژه تحقیقاتی (پیشنهاد پایان نامه) - 20 ECTS
 • M5 در حال توسعه به عنوان یک محقق (تأمل فردی) - 10 ECTS

سال 2 و 3

هدف از سال 2 و 3 انجام تحقیقات اولیه کامل تحت نظارت یک راهنما است. از این دو سال برای تولید یک پایان نامه دقیق استفاده می شود که انتظارات تحقیق مورد نیاز در سطح دکترا را برآورده می کند.

 • M6 پایان نامه مبتنی بر تمرین - 120 ECTS

کارشناسی ارشد فلسفه مدیریت

جایزه Early Exit

زبان آموزانی که سال خود را با 60 اعتبار ECTS با موفقیت به پایان برسانند ، مجاز به دریافت جایزه خروج ، کارشناسی ارشد فلسفه مدیریت (M.Phil) از دانشگاه Catolica De Murcia ، اسپانیا هستند. این مورد در صورتی قابل اجرا است که فراگیر تصمیم بگیرد بدون تکمیل تحقیقات نهایی از دوره خارج شود. جایزه خروج با یک هزینه اضافی صدور گواهینامه 3000.00 USD (علاوه بر هزینه یک سال) منوط می شود.

در صورت تمایل به ادامه DBA خود ، دانش آموز مجاز است در مرحله بعد تحقیقات خود را از سر بگیرد. ماژول های زیر برای دریافت مدرک M.Phil باید با موفقیت تکمیل شوند:

 • M1 روش تحقیق و روش ها - 10 ECTS
 • M2 مسائل پژوهشی در مدیریت معاصر - 10 ECTS
 • M3 پروژه تحقیقاتی موقت (مطالعه آزمایشی) - 10 ECTS
 • M4 طراحی یک پروژه تحقیقاتی (پیشنهاد پایان نامه) - 20 ECTS
 • M5 در حال توسعه به عنوان یک محقق (تأمل فردی) - 10 ECTS

فرآیند پذیرش

شایستگی

پس از ارسال درخواست ، تیم پذیرش آن را غربال می کند تا صلاحیت شما برای برنامه را تأیید کند. در صورت واجد شرایط بودن ، مصاحبه ای با هیئت مصاحبه برنامه برای شما در نظر گرفته شده است.

پس از تأیید ، مصاحبه با هیئت مدیره برنامه ریزی می شود. این فرایند از طریق تلفن / اسکایپ / زوم برای کاندیداهای بین المللی انجام می شود. نتایج در طی یک هفته از مصاحبه شما منتشر می شود.

معیارهای پذیرش

 • الف- داوطلبان باید دارای مدرک MBA یا کارشناسی ارشد یا معادل آن از موسسات شناخته شده باشند.
 • ب- داوطلبان باید حداقل سه سال سابقه کار در سطح مدیریتی داشته باشند.
 • ج- داوطلبان باید تسلط کامل به انگلیسی نوشتاری و گفتاری داشته باشند. سطح انگلیسی: 6.0 آیلتس یا معادل آن.

هزینه

 • سال 1 - 7000.00 دلار آمریکا
 • سال 2 - 3500.00 دلار
 • سال 3 - 3500.00 دلار

20٪ تخفیف وفاداری برای اعضای فارغ التحصیلان MBA م Instسسات گروه آموزشی وستفورد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... اطلاعات بیشتر

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. اطلاعات محدود
شارجه , لاگوس , امارات متحده عربی آنلاین , کیپ تاون , شهر کویت , ریاض , ژوهانسبورگ , دمام , بحرین آنلاین , آكرا , تورنتو , دبی , کانادا آنلاین , نیجریه آنلاین , تورنتو , کیپ تاون , ابوظبی , مالزی آنلاین , امان , UK آنلاین + 19 بیشتر کمتر