اهداف

دکترا مدیریت بازرگانی ارائه شده توسط Grenoble Ecole de Management یک درجه دکتری مبتنی بر تحقیق است که به شرکت کنندگان فرصتی برای به دست آوردن بالاترین سطح، منحصر به فرد و مدارک مورد نیاز در کسب و کار را ارائه می دهد.

این درجه کسب و کار دکترا به ویژه در مدیریت فناوری، تغییر سازمانی و نوآوری متمرکز است. با این وجود، این برنامه همچنین ممکن است موضوعات تحقیق سنتی بیشتری در زمینه های مدیریتی، مالی، بازاریابی و رفتار سازمانی را پوشش دهد.

چرا ثبت نام در برنامه دکترا اجرایی (DBA)؟

سه عامل حیاتی وجود دارد که به شدت بر تصمیم یک متقاضی برای ثبت نام در یک برنامه DBA وجود دارد:

 • اثر حرفه ای پس از فارغ التحصیلی، شما همچنین می توانید در همان زمان کار کنید و تحصیل کنید!
 • تجربه در طول برنامه
 • CULTURE مدرسه کسب و کار.

برنامه

برنامه دکترا مدیریت بازرگانی (DBA) به دو مرحله تقسیم می شود:

مرحله اول - آموزش در رشته های دکترا در علوم مدیریت:

فلسفه، روشها و ابزارها (18 تا 24 ماه)

دانش آموزان DBA با استفاده از روش ها و تکنیک های یادگیری برای طراحی تحقیق، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها به منظور انجام، تجزیه و تحلیل، نوشتن و انتشار پژوهش هایی که مطابق استانداردهای دکترا هستند شروع می شود. دانش آموزان یک سری از چهار تا شش کارگاه آموزشی پژوهشی را که در گرنوبل و کشورهای شریک برگزار می شود، تکمیل می کنند.

بین کارگاه ها، دانش آموزان یک پیشنهاد تکمیلی پایان نامه تحقیق، یک مطالعه آزمایشی را تکمیل می کنند و یک کار تحقیقاتی و تحقیقاتی مستقل تحت نظارت سرپرستان دکترا انجام می دهند. برای ادامه به مرحله دوم، دانش آموزان باید سه کار نوشتاری را تولید کنند. این شامل:

 • یک پیشنهاد تحقیق گسترده (1،500 تا 4،000 کلمه)

 • یک مرور کلی ادبی قابل انتشار (5000 تا 20000 کلمه)؛ و

 • پایاننامه اولیه (15،000 تا 30،000 کلمه).

تکمیل موفقیت آمیز مرحله اول منجر به صدور گواهی در تحقیقات در علوم مدیریت می شود.

مرحله دوم پایان نامه (24 تا 30 ماه مطالعه نیمه وقت)

بخش تحقیق و پایان نامه DBA این برنامه عمدتا از تحقیقات فردی تحت نظارت یک استاد واجد شرایط است که شهرت بین المللی در مدیریت فناوری، نوآوری کسب و کار و مدیریت تغییر سازمان دارد و گستره وسیعی از تخصص های موضوعی را ارائه می دهد.

پایان نامه DBA باید شواهد قابل توجهی از بورس تحصیلی اصلی داشته باشد که با استانداردهای نشر مطابقت داشته باشد و توصیه های مدیریتی مفید ارائه دهد.

نامزدان DBA مجبورند توانایی خود را برای انجام تحقیقات اصلی نشان دهند؛ تست، اعمال و ارزیابی نظرات خود و دیگران؛ و درک ارتباط بین تم های خود و زمینه های گسترده تر دانش.

ممکن است کاندیداها برای شناسایی مسائل جاری و اعمال نظریه های مربوط به حل مسئله مورد نیاز باشند.

دانشکده

هر کاندید DBA به یک استاد فعال پژوهشی از موسسه Grenoble Ecole de Management یا یک موسسه شریک می رود و تحت نظارت است.

قابلیت کارکرد

شغل

برنامه دکترا مدیریت بازرگانی (DBA) دانش آموزان را قادر می سازد تا:

 • درک علوم پیشرفته در حوزه های تحصیلی خود؛

 • درک و تخصص لازم در روش ها و تکنیک های طراحی پژوهش، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها به دست آوردن؛

 • انجام، نوشتن و انتشار تحقیقات سطح بالا در سطح دکترا؛

 • به دست آوردن سطح بالاتری از اثربخشی به عنوان یک تمرین کننده حرفه ای در مدیریت فناوری، نوآوری و تغییر؛ و

 • به عنوان محققان و اعضای هیات علمی در هر دو محیط علمی و غیر دانشگاهی، مشروعیت را به دست آورید

شرکت ها

شرکت هایی که انتخاب می کنند کاندید Grenoble Ecole de Management DBA را مستقیما از تحقیقات و مطالعات خود بهره مند شوند. هر کاندید تحقیقاتی در مورد مسائل مربوط به کسب و کار و مدیریت فعلی انجام می دهد که اغلب بر اساس نیازهای فعلی و پیش بینی شرکت هایشان است. علاوه بر این، شرکت ها می توانند مدیران ارزشمند خود را در حالی که مدرک دکترا خود را در این برنامه نیمه وقت دنبال می کنند، حفظ کنند.

پذیرش

داوطلبان برنامه DBA از سراسر جهان استخدام می شوند. آنها از طیف گسترده ای از زمینه ها - علوم، علوم انسانی، و زمینه های فنی و مهندسی می آیند. به طور کلی، آنها حرفه ای های سطح بالا هستند، مانند مدیران و مدیران با درجه های پیشرفته در رشته های کسب و کار.

تأثیر DBA

از سال 1993، برنامه تحقیقاتی DBA ما به طور فعال ارتباطات کسب و کار و جوامع دانشگاهی را به منظور ایجاد تغییر و ترویج پیشرفت از طریق پژوهش های دقیق و دقیق، پیوند داده است.

تحقیق دانش آموزان DBA در محیط مدیریتی و سازمانی در بالاترین سطح تاثیر می گذارد. هر پایاننامه دانشجویی شامل یک بخش اختصاص یافته به مفاهیم مدیریتی پژوهش دکترای خود است و توصیه های مربوطه برای سازمان ها برای غلبه بر چالش های کلیدی ارائه می دهد.

دانش آموزان و فارغ التحصیلان DBA تشویق می شود که نتایج و یافته های خود را با مخاطبان گسترده تر به اشتراک بگذارند تا با همسالان، سازمان ها و جوامع خود ارتباط برقرار کنند.

با تمرکز قوی در انتشار به کسب و کار و مخاطبان دانشگاهی، ترکیبی از ارتباط و استحکام در تحقیق DBA ما شهرت ما را در مدیریت فناوری، نوآوری و کارآفرینی پشتیبانی می کند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژانویه 21, 2019
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
60,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Why enroll in a Doctorate in Business Administration (DBA) program?

Valerie Sabatier Grenoble Ecole de Management