دکترای مدیریت اضطراری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ماموریت برنامه مدیریت اضطراری NDSU ایجاد کادری از فارغ التحصیلان با دانش نظری و کاربردی گسترده در مدیریت اضطراری است که می تواند زمینه و رشته مدیریت اضطراری را پیشرفت دهد. این برنامه بر اساس هسته مدیریت اضطراری و دوره ها / روش های تئوری ساخته شده است تا به دانشجویان کمک کند تا از منظر انضباطی مدیریت اضطراری به مطالعه بلایا و مدیریت اضطراری بپردازند. علاوه بر این ، این برنامه از سایر رشته ها استفاده می شود که توسعه فرآیندها و تکنیک های مقابله با شرایط اضطراری و بلایا را افزایش می دهد.

برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در مدیریت اضطراری در NDSU مبتنی بر دانشگاه است. دانشجویان بالقوه برای بازدید از محوطه دانشگاه و ملاقات با دانشجویان هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تشویق می شوند.

مدرک دکترا

دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی یک دکتر چهره به چهره فلسفه در مدیریت اضطراری ارائه می دهد که برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای مشاغل آموزش نسل های آینده دانشجویان مدیریت اضطراری در برنامه های آموزش عالی ، انجام تحقیقاتی که الگوها ، فرایندها ، تغییر و اثربخشی را توصیف و توضیح می دهد / کارایی مربوط به مدیریت اضطراری و / یا توسعه و تحلیل سیاست مربوط به مدیریت اضطراری.

در زمان فارغ التحصیلی دانشجویی با مدرک دکترای مدیریت اضطراری از گروه مدیریت اضطراری دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی ، دانشجو باید قادر به انجام موارد زیر باشد:

  1. پیامدهای ناشی از تکامل مدیریت اضطراری را برای سیاستگذاری ، عملکرد و تحقیقات پیشنهاد دهید.
  2. دانش گسترده ای از ادبیات مرتبط با رشته دانشگاهی را در دو زمینه از چهار زمینه تخصص در مدیریت اضطراری (یعنی آمادگی ، پاسخ ، بهبود ، کاهش) نشان دهید.
  3. در مورد وضعیت فعلی دانش (به عنوان مثال چالش ها ، فرصت ها و روندها) و وضعیت نظریه در مورد موضوعات اصلی در حوزه این رشته ، بینش ایجاد کنید ، استنباط کنید و / یا نتیجه گیری کنید.
  4. رویکردهایی را برای تلاشهای مدیریت اضطراری فرموله کنید.
  5. روشهای عمده / رویکردهای تحلیلی و استانداردهای تحقیق مربوط به این رشته را ارزیابی کنید.
  6. دانش جدید را به روشی منطبق با استانداردهای تحقیقات انضباطی ایجاد کنید.

این دوره تحصیلی بر اساس هسته اصلی دوره های مدیریت اضطراری ساخته شده است تا به دانشجویان کمک کند یاد بگیرند که چگونه انسان ها خطرات ، آسیب پذیری و حوادث مرتبط را ایجاد می کنند ، تعامل می کنند و با آنها کنار می آیند. این برنامه بر مطالعه نحوه مقابله انسانها با حوادث خطر از طریق فعالیتهای مربوط به آمادگی ، پاسخ ، بهبودی و کاهش تأکید دارد. این برنامه جامع و چالش برانگیز متعهد به تحقیقات گسترده و کاربرد عملی آن در زمینه مدیریت اضطراری است. در طول دوره تحصیلات تکمیلی خود ، دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که در این زمینه تحقیق و کار کنند.

الزامات مرتبط با درجه دکترا در مدیریت اضطراری را مشاهده کنید.

دکترا به رسمیت شناختن عمق قابل توجه درک و موفقیت علمی در مدیریت اضطراری اعطا می شود. گیرنده باید تمام کارهای دوره مورد نیاز ، از جمله دو دوره تخصصی منطقه عملیاتی ، دو آزمون جامع کتبی و دفاع شفاهی از آنها (یکی در مورد تئوری مدیریت اضطراری و دیگری در مورد روش های تحقیق) را پشت سر بگذارد ، یک پروژه تحقیقاتی جدید و قابل توجه را برای پایان نامه؛ و با موفقیت از این تحقیق در یک معاینه شفاهی دفاع کنید. پیشرفت دانشجو توسط کمیته نظارتی که وظیفه بررسی برنامه مطالعه دانشجو ، امتحانات جامع کتبی ، پیشنهاد پایان نامه و دفاع از رساله را دارد ، مورد بررسی قرار می گیرد.

شرایط پذیرش

گروه مدیریت اضطراری در NDSU در انتخاب متقاضیان تحصیلات تکمیلی برای ورود به دوره های کارشناسی ارشد و دکترا انتخابی است. پذیرش رقابتی است که نشان دهنده تعهد گروه به گروه های دانشجویی کوچک ، با کیفیت بالا و متناسب با ظرفیت مربیگری دانشکده است.

متقاضیان در یک فرآیند دو مرحله ای ارزیابی می شوند. در مرحله اول ، درخواست دانشکده تحصیلات تکمیلی متقاضی ، نامه های مرجع ، نمرات GRE (در صورت وجود) و نمونه مقاله های نوشتاری آکادمیک توسط دانشکده مدیریت اضطراری مورد بررسی قرار می گیرد. از متقاضیانی که تطابق با مأموریت و اهداف وزارت مدیریت اضطراری و استعداد تحصیلات تکمیلی را نشان می دهند ، برای تکمیل مرحله دوم فرآیند پذیرش دعوت می شود.

کمک مالی

هر دو دستیار آموزشی و پژوهشی در دسترس هستند ، منوط به بودجه تحقیقاتی گروه آموزشی و هیئت علمی هستند. همه دانشجویان بطور خودکار برای دستیاری فارغ التحصیلان در نظر گرفته می شوند ، مگر اینکه درخواست دیگری داشته باشند ، بنابراین هیچ فرایند درخواست جداگانه ای برای چنین ملاحظاتی لازم نیست. جوایز براساس عملکرد گذشته علمی و حرفه ای است. روند بررسی بسیار رقابتی است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... اطلاعات بیشتر

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. اطلاعات محدود