توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تصدی از طریق تحقیق

مدرسه کسب و کار دارای برنامه در حال توسعه تحصیلی در حال رشد است، با تاکید بر یک مطالعه در نیمه وقت دانش آموزان که به طور همزمان در حال توسعه و افزایش حرفه ای حرفه ای خود را.

ما منابع مالی قابل توجهی از منابع مختلف از جمله شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی (ESRC)، شورای تحقیقات مهندسی و علوم فیزیکی (EPSRC)، اداره بازرگانی، تصدی و اصلاحات مقرراتی (DBERR) و وزارت نوآوری، دانشگاه ها و مهارت ها ( DIUS) (از طریق برنامه انتقال دانش) و کمیسیون اروپا.

مدرسه همچنین متعهد به مشارکت مدنی است، به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات عملی برای بهبود جامعه اطراف ما. جامعه محلی کسب و کار ما برای موفقیت لندن ضروری است و ما علاقمند به تحقیقاتی هستیم که از این جامعه پشتیبانی می کند.

ما خوشحال هستیم که طیف وسیعی از پیشنهادات تحقیقاتی در حوزه کسب و کار را در نظر بگیریم، تا زمانی که بتوان آنها را در معرض ظلم، اصالت، رسیدن و تأثیر قرار داد.

مزایای یک دکترا

دکترا، به تعبیری، یک اصل اصلی برای دانش است. این متمایز از استادان تدریس شده است که در نهایت تولید نهایی شما خواهد شد پایان نامه یا پروژه خلاق مربوط به زمینه مورد علاقه خود را، به جای دوره های آموزشی مبتنی بر ماژول و امتحانات.

انتظار می رود دانش آموزان تحقیقاتی خود را با یادگیری خود با حمایت تیم تیم نظارتی هدایت کنند.

چرا مدیریت، بازاریابی و مردم در LSBU؟

  • یک عضو از کارکنان، متخصص در حوزه انتخابی شما، مستقیما مسئول راهنمایی و حمایت از برنامه تحقیقاتی شما است.
  • به عنوان یک دانشجوی پژوهشی، شما بخشی از جامعه دانشگاهی پرطرفدار ما خواهید شد.
  • شما در گروه پشتیبانی ماهانه دکترا ما از دانش آموزان دیگر دکترا حمایت خواهید کرد.
  • No.3 دانشگاه مدرن دانشگاه لندن برای چشم انداز فارغ التحصیل در مطالعات کسب و کار و مدیریت (جدول کامل لیگ برتر لیگ 2018).

اعتبار نامه ها

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

قابلیت کارکرد

توسعه مهارت های تحقیقاتی

تمام دانش پژوهان مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه توسعه مهارت های اصلی با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال علاوه بر کسانی که در انجام تحقیق استخدام می شوند. آموزش در روش های تحقیق از طریق سمینارهای مکرر تحقیق در دسترس است.

در صورت لزوم، دانشجویان تحقیق می توانند در دوره های مربوط به کارشناسی ارشد در داخل دانشکده و در واحد های خاص در روش تحقیق، بخشی را دنبال کنند. در بعضی موارد، دانشجویان پژوهشی تشویق می شوند که دوره های دیگر موجود در دانشگاه را دنبال کنند و یا به طور خارجی با هدف ارتقاء تخصص عمومی خود در زمینه های انتخاب شده خود را دنبال کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است تشویق شوند که به دنبال دوره های زبان برای بهبود مهارت های شفاهی و مکالمه خود باشند - که هر دو در حرفه های آینده آنها ضروری است.

مهارت های قابل انتقال

یک درجه پژوهشی شما را با مهارت های قابل انتقال قابل ملاحظه می کند. نظم انسانی، تقاضای تفکر تحلیلی روشن و توانایی انتقاد از دیگران به کارهایی از خود شما، کارهای منحصر به فرد برای تقریبا هر نوع حرفه ای را تشکیل می دهند. هیجان و رضایت از پیدا کردن حقایق جدید، ایده جدید، یا روش جدیدی برای نگاه کردن به چیزی می تواند بسیار جالب باشد.

شرکت در کنفرانس ها

دانش آموزان تحقیقاتی اغلب برای شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی برای دیدار با دانشمندان برجسته در زمینه های خود و ارائه یافته های پژوهشی خود حمایت می شوند. پیشرفت همه دانشجویان تحقیقاتی به طور رسمی توسط کمیته علمی پژوهشی دانشگاه نظارت می شود.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

لینک های حرفه ای

رأی دهندگان خارجی عبارتند از اتحادیه اروپا، شوراهای تحقیقاتی انگلستان، بنیادهای پژوهشی عمده خیریه و وزارت تجارت و صنعت دولتی.

در شناخت بیشتری از فرهنگ کارآفرینی و پیشرو در مدرسه، مدرک مرکز مؤسسهی سازمانی و کارآفرینان (IoEE) را به خود اختصاص داده است. این مجوز رسمی سازمانی IOEE برای سازمان هایی است که ترویج و توسعه مهارت های سازمانی را ترویج می دهند.

آموزش دادن و یادگیری

همه دانش آموزان تحقیق در کار خود توسط تیم نظارتی کارکنان پشتیبانی می شوند.

دانش آموزان توسط مدیر مطالعات خود تحت نظارت قرار می گیرند، و انتظار می رود که آنها ارتباط نزدیکی برقرار کنند، در حالی که ممکن است راهنمایی های بیشتر توسط ناظرین همکاری ارائه شود.

دانشآموزان در حوزه مربوط به زمینه تحقیقاتی خود، توانایی و تشویق دارند که واحدهای را از طیف وسیعی از برنامههای تحصیلات کارشناسی ارشد در مدرسه بگیرند.

شرایط ورود

معمولا متقاضیان انتظار دارند که مدرک خوب (2: 2 و بالاتر) و یک مدرک کارشناسی ارشد مربوط به آن باشد، و ترجیحا در سطح کارشناسی ارشد باشد.

لطفا همچنین دو ارجاع آکادمیک به عنوان بخشی از درخواست خود را ارائه دهید. همچنین لازم است که مدارک تمام مدارک خود را نشان دهید.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، لازم است که صلاحیت خود را به زبان انگلیسی اثبات کنید، و نمره IELTS را حداقل 7.0 در سطح تحصیلات تکمیلی نشان دهید.

شما قبل از ارائه یک پیشنهاد به مصاحبه با سرپرست بالقوه خود، شخصی یا تلفنی دعوت شده اید.

نحوه درخواست

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

اگر دوره شما یک گزینه شروع ژانویه داشته باشد، باید از طریق پست مدرک UCAS اعمال کنید. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانش پژوهان درخواست شده برای ورود به هر ماه دیگر باید از سیستم برنامه اختصاصی ما استفاده کنند. جزئیات کامل در مورد چگونگی انجام این کار در قسمت نحوه اعمال بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نحوه اعمال بخش برای دانش آموزان تحقیق ارائه می شود.

با توجه به درخواست شما

درخواست شما به تعدادی از سرپرستان بالقوه منتقل خواهد شد که به صلاحیت های تحصیلی، تجربه و پیشنهاد تحقیق شما می پردازند تا تصمیم بگیرند آیا علاقه شما به تحقیق چیزی است که می تواند در LSBU نظارت شود.

مصاحبه ای هم با دانشگاه (و یا اسکایپ در صورت نیاز) با مدیر تحقیقات تحصیلات تکمیلی و یکی دیگر از سرپرستان وجود خواهد داشت. در ابتدای مصاحبه، از شما خواسته خواهد شد تا 10 دقیقه ای در مورد "چگونه پیشنهاد من را توسعه دادم".

اگر موفق باشید، یک مکان را در یک دوره ارائه خواهید کرد و از تاریخ ثبت نام بعدی مطلع خواهید شد. کل پروسه معمولا از شش تا هشت هفته طول می کشد، از زمان دریافت درخواست شما به تصمیم گیری در مورد درخواست شما در مدرسه.

پیشنهاد پژوهش

در صورت درخواست، لطفا یک طرح کلی از پیشنهاد تحقیق یا یک خلاصه پروژه (حداکثر 1500 کلمه) بنویسید.

آماده شدن برای شروع

ما به دانشجویان ما کمک می کنیم تا قبل از شروع ترم به دانشگاه آماده شوند. برای پیدا کردن زمانی که شما باید برای محل اقامت شما در LSBU یا مالیات دانشجویی درخواست دهید، نحوه اعمال تب برای این دوره را بخوانید.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 22, 2019
این دوره Online, Campus based
Start Date
آپریل 2019
می 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,325 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU: 4325 پوند؛ هزینه سالانه 1 ساله بین المللی: 13780 پوند. سال 1 بار در وقت UK / EU هزینه: £ 2162.5؛ سال نود و دوازدهم هزینه های بین المللی: 6890 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
End Date
مارس 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
می 2019
End Date
آپریل 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 4, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
نوامبر 2019
End Date
اکتبر 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 27, 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
End Date
فوریه 28, 2022
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2022

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 30, 2022

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 4, 2022

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2022

نوامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اکتبر 31, 2022

ژانویه 27, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
فوریه 28, 2022