توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه PhD در محيط پايدار جامعة حمد بن خليفة با هدف ارائه دانش آموزان به دانش جامع در زمينه موضوعات مرتبط با محيط پايدار، از جمله تأثير توسعه انساني بر محيط زيست، علل و پيامدهاي آلودگي، راه هاي کنترل آن و پيامدهاي افزايش جمعيت جهاني در منابع طبيعي است. از طریق برنامه، دانش آموزان تحقیقات محیط زیستی نوآورانه و هدفمند را با تمرکز بر مسائل مربوط به حمایت از توسعه پایدار انجام می دهند. برنامه درسی دوره چند رشته ای دانش پایه ای را ایجاد می کند که به نوبه خود با پیشرفت های زیست محیطی توسعه می یابد و کمک می کند تا فارغ التحصیلان ابزار را برای ردیابی مسیرهای متعدد حرفه ای فراهم آورند.

تمرکز برنامه:

این برنامه بر مهارت های اساسی مورد نیاز برای ایجاد حرفه ای موفق در حوزه های علم، مهندسی و فن آوری، از جمله: اخلاق تجاری، نوشتن فنی، روش های تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها و روش های محاسباتی پیشرفته تمرکز دارد.

همچنین بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

  • مبانی توسعه پایدار، تعاملات انسان با محیط زیست مربوط به سیاست، مهندسی و تکنولوژی، و همچنین مبانی فرایندهای زیست محیطی.
  • مدیریت تقاضا برای آب آشامیدنی و منابع آن، آب شیرین کن و درمان.
  • منابع انتشار هوا، نحوه ارتباط آنها با فعالیت های انسانی، و همچنین تاثیر آلودگی های ضروری بر محیط زیست و سلامت انسان است.
  • تلاش برای کشف تأثیر فعالیت های انسانی، مانند تولید انرژی، تصفیه آب و صنعتی شدن، بر روی این سیاره، به خصوص با توجه به شکل گیری ضایعات جامد و خطرناک و روش های دفع.

شرایط و برنامه های پذیرش

متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مرتبط باشند. این شامل رشته ها: علم و مهندسی است. علاوه بر این، پیشینه متقاضی در اقتصاد، تجارت، سیاست و علوم اجتماعی مورد توجه قرار خواهد گرفت. متقاضیان باید نشان دهند که دارای ویژگی هایی هستند که آنها را برای تبدیل شدن به محققان و متخصصین موفق می کند. اینها عبارتند از: عملکرد عالی در دوره های مربوطه، نتایج برجسته در تحقیقات قبلی، اگر وجود داشته باشد، و نامه های برجسته توصیه. اولویت دادن به متقاضیان با تجربه تحقیق قبلی، مخصوصا برای برنامه دکترا است.

متقاضیان باید آزمون IELTS یا TOEFL را برای نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی انجام دهند. متقاضیان ممکن است از این شرایط معاف شوند اگر آنها از یکی از شرایط ذکر شده زیر بهره مند شوند:

  • متقاضی تحصیلات تکمیلی خود را در یک موسسه آموزشی در کشوری که زبان مادر انگلیسی آن است، تکمیل کرد.
  • دانشجویان نامه رسمی دانشگاه را که در آن تحصیلات خود را به اتمام رسانده است، ارائه می دهد. او تأیید می کند که مدرک دانشگاهی را از موسسه ای که زبان انگلیسی آن است، دریافت می کند. (اگر در غیر این صورت معاف نیست).
  • زبان مادر متقاضی انگلیسی است.
  • فارغ التحصیلان درخواست یک برنامه دکترا باید نتایج آزمون GRE را ارسال کنند؛ آنها در صورت عدم انجام آن، به آن پرداخته اند

دو سال گذشت برای متقاضیان با زمینه های اقتصادی، سیاسی و علوم اجتماعی، آنها باید نتایج GMAT را به عنوان جایگزینی برای آزمون GRE ارائه دهند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Hamad bin Khalifa University

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hamad bin Khalifa University »

آخرین به روز رسانی August 4, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date