Read the Official Description

دکترای فن آوری های خلاق

مرور تحقیق

دانشکده فن آوری های خلاق در جهت استفاده از فناوری های جدید برای حمایت از مناطق خلاق تمرکز دارد. این شامل طراحی و توسعه بازی ها، انیمیشن، ویدئو و صدا، و همچنین سایر زمینه های کاربردی مانند مراقبت های بهداشتی یا امنیتی می باشد. ما با سازمان های فرهنگی میراث فرهنگی در سراسر جهان همکاری می کنیم تا روش های بهتر حفاظت از دارایی های دیجیتال را توسعه دهیم. تحقیق ما در مورد پنج موضوع انجام شده است: واقعیت مجازی و فن آوری های پیشرفته تعاملی، حفظ دیجیتال، طراحی بازی های کامپیوتری و فناوری، تجسم عملکرد بالا، انیمیشن کامپیوتری.

زمینه های تحقیقاتی

مدرسه برنامه های کاربردی را از کاندیدانی که مایل به تحصیل در رشته تحصیلی تر هستند، استقبال می کند. ما می توانیم نظارت در طیف وسیعی از حوزه ها، از جمله واقعیت مجازی و فن آوری های پیشرفته تعاملی، محاسبات آینده محاسبات، طراحی بازی کامپیوتری و فناوری، تجسم عملکرد بالا، سیستم های هوشمند و رباتیک، انیمیشن کامپیوتری و داستان قرون وسطی ارائه دهیم.

فرصت های مالی PhD

  • یادگیری عمیق برای سنتز مدل 3D (مهلت درخواست 11 فوریه 2018)
  • هکروباتیک! مطالعه محدودیت های مصنوعی به عنوان بازی در توسعه بازی (مهلت درخواست 11 فوریه 2018)
  • گردش کار تجسم با کارایی بالا برای استفاده خلاق از داده های بزرگ در محیط زیست محیط زیست. (مهلت درخواست 11 فوریه 2018)

مدرسه فارغ التحصیل

مدرسه فارغ التحصیلی ما اولین بندر درخواست اطلاعات برای همه دانشجویان و مدیران تحصیلات تکمیلی است. ما حمایت، مدیریت و هماهنگی در برنامه های MPhil، PhD و Doctor Professional را پشتیبانی می کنیم.

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در University of Portsmouth ، به برنامه توسعه انبارش تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا خواهید کرد که آموزش مهارت های عمومی را با بیش از 150 کارگاه در زمینه های مختلف از جمله طراحی تحقیق، پروژۀ دکترا و توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این کارگاه های محبوب و پرطرفدار توسط آموزگاران متخصص ما از سراسر دانشگاه تحویل داده شده و از دانش آموزان ما در تمام مراحل تحصیلات خود حمایت می کنند.

یک ناظر پیدا کنید

لطفا با ما تماس بگیرید تا ایده های تحقیقاتی خود را در مورد جزئیات بیشتر به بحث بگذارید و اطمینان حاصل کنید که ما از تخصص نظارت در دسترس برای حمایت از منطقه مورد نظر خود استفاده می کنیم. سپس شما می توانید با یک سرپرست بالقوه ارتباط برقرار کنید.

شرایط ورود

اولین درجه خوب از یک دانشگاه بین المللی شناخته شده (بسته به دوره انتخاب شده، حداقل کلاس دوم یا معادل آن) یا مدرک کارشناسی ارشد در یک موضوع مناسب است. به طور انحصاری، تجربه حرفه ای معادل و / یا مدارک مورد نظر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، مهارت زبان انگلیسی حداقل حداقل باند 6.5 IELTS بدون نمره جزء زیر 6.0 مورد نیاز است.

تاریخ شروع: اکتبر و فوریه.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

اکتبر 2019