Read the Official Description

دکترای فلسفه

وزارت برنامه های تحصیلات تکمیلی فلسفه در فلسفه اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و حقوقی (SPEL) ارائه می دهد دانش آموزان دوره های پیشرفته و تحقیقات فردی در فلسفه اجتماعی و سیاسی کلاسیک، مدرن و معاصر، و همچنین اخلاق و فلسفه حقوق. SPEL رسمیت می شناسد و هر دو انگلیسی-آمریکایی (تحلیلی) و قاره (اروپا) سنت ها، و همچنین به عنوان سنت های مختلف غیر غربی، فلسفه فمینیستی و نظریه نژادی انتقادی، و دیگر مناطق در حال ظهور فلسفه احترام می گذارد. دانش آموزان با انواع منافع فلسفی خوش آمدید به برنامه درخواست دهید SPEL هستند.

برنامه ما ارائه می دهد یک استاد ترمینال هنر (MA) و دکترای فلسفه (PhD) مسیر، با تخصص در فلسفه اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و / یا حقوقی. متحرک است که اغلب توسط دانش آموزان که علاقه به کار کارشناسی ارشد در قانون، کسب و کار و یا سیاست های عمومی را دنبال کرد. دکترا دانش آموزان برای تخصص در مناطق بیشتر در پی، پس از و سریعترین رشد در فلسفه معاصر در کالج ها و دانشگاه آماده می کند. گروه ما نرخ قرار دادن بسیار موفق و توسعه حرفه ای تهاجمی برخوردار است.

آخرین دادن فارغ التحصیل دکترا عبارتند از: دستیار استاد در دانشگاه ایلینوی جنوبی، دستیار پروفسور در کالج انطاکیه، استادیار دانشگاه Artuklu مردین در ترکیه، استادیار در دانشگاه جورج Tadeo لوزانو در کلمبیا و کمک هزینه تحصیلی فوق دکترا در دانشگاه Seton Hall.

برنامه های تحصیلات تکمیلی SPEL

برنامه کارشناسی ارشد در اجتماعی، سیاسی، اخلاقی، و فلسفه حقوقی (SPEL) ارائه می دهد دانش آموزان فارغ التحصیل دوره پیشرفته و تحقیقات فردی در فلسفه کلاسیک، مدرن، و معاصر سیاسی و اجتماعی، اخلاق و فلسفه حقوق. SPEL رسمیت می شناسد و جهات در هر دو انگلیسی-آمریکایی (تحلیلی) و (اروپا) سنت قاره کار می کنند، و همچنین در سنت های مختلف غیر غربی، فلسفه فمینیستی و نظریه نژادی انتقادی، و در سایر مناطق در حال ظهور فلسفه. دانش آموزان با انواع منافع فلسفی باید احساس خوش آمدید به برنامه درخواست دهید SPEL.

دکتری در SPEL

الزامات مورد نیاز برای دکتری شامل الزامات کارشناسی ارشد (یا کارشناسی ارشد از یکی دیگر از موسسه)، شش سمینارها اضافی، مهارت در زبان، آزمون مقدماتی و یک پایان نامه با دفاع دهان. ممکن است شرایط اضافی برای ورود با MA که قبلا در زمینه های SPEL تخصص وجود دارد.

ممکن است برای دانش آموزان به نوشتن یک پایان نامه در یک موضوع در فلسفه است که در اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و یا فلسفه حقوق است. اگر شما را انتخاب کنید به کار در چنین یک موضوع و موافقت مشاور، شما ممکن است یک امتحان در منطقه خود را از تحقیق و پژوهش برای یکی از امتحانات جامع SPEL MA جایگزین. شما همچنین ممکن است یک دوره فلسفه برای هر دوره مورد نیاز جایگزین، به جز سال اول سمینارها SPEL.

در حال حاضر، متوسط ​​زمان به درجه ای از کارشناسی به دکترا ما 5.7 سال است، که حدود سه سال کمتر از هنجار ملی است. اما انتظار فعلی ما این است که دانش آموزان در پنج سال به پایان برسد، و ما با دانش آموزان کار برای کمک به آنها رسیدن به آن.

توسعه حرفه ای

برنامه های تحصیلات تکمیلی بینگهامتون در فلسفه فراتر از افراد تاریخی از سراسر جهان می رود. اعضای هیئت علمی برجسته ما انتقال یک پایه محکم در مفاهیم، ​​در عین برجسته سازی لینک خود را به بحث های جاری. ما پاسخ برنامه SPEL ما، ایستاده برای اجتماعی، سیاسی، اخلاقی، و فلسفه حقوقی. از طریق ترکیبی از کارگاه های آموزشی، سخنرانی ها، کنفرانس ها، و گروه های مطالعاتی ما سعی می کنیم برای کمک به دانشجویان به در نظر گرفتن سیستم های بزرگتر و اهداف عملیاتی، و چگونه مشکلات درون آنها می تواند حل شود. دوره های مطالعه بسیار فردی، و اجازه می دهد دانش آموزان به منظور توسعه منافع خود با هدایت مشاور دانشکده.

مرکز Fleishman این دانشگاه برای حرفه ای و توسعه حرفه ای یک منبع اضافی برای دانش آموزان است. مرکز بسیاری از خدمات مفید است که کمک به توسعه حرفه ای، از جمله مصاحبه ساختگی، نقد رزومه کاری، و کارگاه های آموزشی حرفه ای فراهم می کند.

پس از فارغ التحصیل شما

فارغ التحصیلان برنامه MA ما نرخ قرار دادن بسیار عالی در دوره دکترا را داشته اند، در حالی که بسیاری از فارغ التحصیلان دکتری موقعیت در کالج ها و دانشگاه های معتبر به دست آمده اند. تجربه به عنوان دستیاران آموزش و دستیاران فارغ التحصیل در طول مطالعه خود به دست آورد می تواند آموزش های ارزشمند که موسسات آموزشی فعال در نامزدها به دنبال فراهم می کند. دیگر فارغ التحصیلان تحصیلات خود را در دانشکده حقوق را ادامه داده اند و کار به عنوان وکیل مدافع و یا همکاران قانونی یافت. بقیه وارد بخش خصوصی در کسب و کار و مدیریت ظرفیت.

شرایط پذیرش

برای اینکه واجد شرایط برای تحصیلات تکمیلی، شما باید:

 • ارائه یک مجموعه کامل از مقطع کارشناسی خود را (و، در صورت امکان، کارشناسی ارشد) رونوشت یکی از موارد زیر نشان:
  • شما مدرک لیسانس (یا معادل آن) از یک کالج یا دانشگاه های این کشور و یا منطقه ای معتبر به دست آورده اند
  • شما در یک سال تحصیلی از اخذ مدرک لیسانس (یا معادل آن) از یک کالج یا دانشگاه های این کشور و یا منطقه ای معتبر هستند
  • شما واجد شرایط به عنوان بخشی از یک یادداشت تفاهم بین نهاد فعلی خود را و دانشگاه بینگهامتون اعمال می شود
 • به دست آورده، در حداقل، یکی از موارد زیر:
  • 3.0 معدل در کل کار کارشناسی خود را
  • 3.0 معدل در آخرین 60 واحد ترم خود را و یا 90 اعتبارات چهارم از مدرک کارشناسی خود را، با اکثر دوره به طور منظم (نه به عنوان "پاس / خرابی") درجه بندی
  • 3.0 معدل در مدرک کارشناسی ارشد، با بسیاری از دوره های درجه بندی به طور منظم (نه به عنوان "پاس / خرابی")
  • با در نظر گرفتن مقیاس درجه بندی های مختلف استفاده در سراسر جهان، هر بخش دانشگاهی ارزیابی رونوشت بین المللی برای تعیین بر اساس مورد به مورد اینکه آیا آنها نشان یکی از شرایط فوق.

برای درخواست، شما باید از مواد زیر را ارسال کنید. برای دستورالعمل های عمومی برای این مواد، وب سایت پذیرش مورد نیاز را مشاهده کنید.

 • برنامه های مقطع کارشناسی ارشد آنلاین با هزینه درخواست مدرک کارشناسی ارشد
 • رونوشت از هر کالج یا دانشگاه که شما حضور داشته اند
 • وضعیت شخصی 2 تا 3 صفحه توصیف دلایل خود را برای پیگیری تحصیلات تکمیلی، آرمان های حرفه ای خود، منافع خاص خود را در این زمینه خود را، و هر گونه ویژگی های غیر معمول از پس زمینه خود را که ممکن است به توضیح نیاز و یا علاقه به کمیته پذیرش کارشناسی ارشد
 • از سر و یا رزومه
 • توصیه نامه (2 برای متقاضیان کارشناسی ارشد؛ 3 برای متقاضیان دکترا)
 • نمرات رسمی GRE

دانشجویان بین المللی نیز باید از مواد زیر را ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مواد، بخش دانشجویان بین المللی از وب سایت پذیرش مورد نیاز را مشاهده کنید.

 • دانشجویان بین المللی صورت های مالی (ISFS) فرم
 • اسناد مالی (مانند صورتحساب های بانکی، بورس تحصیلی یا حمایت از نامه ها، و غیره)
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی (مانند TOEFL / IELTS / PTE نمرات رسمی علمی)

این اطلاعات در معرض تغییر است. در حالی که ما را هر تلاش برای به روز رسانی این صفحات برنامه، توصیه می کنیم که با شما تماس بخش با سوال در مورد الزامات خاص برنامه.

کلاس مشخصات

مجموع ثبت نام: 37 بین المللی / غیر شهروند ثبت نام: 20٪ GRE کلامی: 81٪ معدل: 3.74

* امتیاز (بازدید کنندگان) نشان دهنده متوسط ​​برای کلاس اخیرا اعتراف کرد. امتیاز دهی کمتر نمی خواهد در رد خودکار از برنامه خود را منجر شود، و به ثمر رساند بالاتر نیازی به پذیرش تضمین نمی کند.

مهلت

سقوط: فوریه 1

بهار: اکتبر 15

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by Binghamton University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,921 USD
(رزیدنت)؛ $ 24،261 (غیر مقیم)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019