توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه توضیحات:

مطالعه دکترای فلسفه (P6101) تمام وقت و یا یک برنامه مطالعه فاصله به مدت سه سال است. در موارد خاص ممکن است به یک کوتاه، وقفه یا فرمت بپرسید. برنامه مطالعه مدولار با یک سیستم اعتباری است. در آغاز دانشجو همراه با سرپرست یک برنامه مطالعه فردی که باید با دوره های ثبت نام در گوزن مطابقت ایجاد می کند. وظایف اصلی شامل آموزش سخنرانی انتخابی و سمینارها، انتشار، شرکت در کنفرانسها و در یک تجربه آموزش های بین المللی، مطالعه یک زبان خارجی، حضور در دوره روش ها و در حال توسعه به اصطلاح "مهارت های نرم". به منظور موفقیت کامل مطالعه دانش آموز ملزم است برای به دست آوردن حداقل 180 اعتبار، تصویب معاینه دکترای دولتی و موفقیت دفاع یک پایان نامه.

ورود به برنامه مطالعه دکترا

به منظور به برنامه مطالعه دکترا پذیرفته شود یک دانش آموز است به موفقیت دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد، قبول شدن در امتحان حالت نهایی و یا آزمون کارشناسی ارشد در زمینه فلسفه و با موفقیت عبور مصاحبه پذیرش است. در این مصاحبه، همه متقاضیان باید به ارائه کمیته با یک پیشنهاد برای پایان نامه در نظر گرفته شده خود، یک پیشنهاد مناسب ترین روش و یک برنامه زمان اجرای آن، و همچنین به عنوان یک مرور کلی از ادبیات ضروری است. قبل از مصاحبه متقاضیان مورد نیاز برای به دست آوردن تایید اولیه از سرپرست خود با آنها بر روی موضوع پایان نامه دیدن همه موارد و روش پیاده سازی آن است. اگر داوطلبان آزمون شفاهی کارشناسی ارشد از فلسفه به تصویب نشده است، آنها ممکن است مشروط در مورد یک مصاحبه موفق پذیرفته شده است. آنها، با این حال، مورد نیاز برای قبول شدن در امتحان پس از آن، بعد از در سپتامبر همان سال است.

Graduate's مشخصات و اشتغال:

فارغ التحصیلان این برنامه مطالعه باید از خواست یک کار علمی مستقل ملاقات، آنها باید بررسی انتقادی از میدان و رشته های مرتبط و دانش عمومی جامد داشته باشد. آنها باید عادات اخلاق در پژوهش به دست آورد و آنها باید قادر به به طور مستقل و متقاعد کننده در دانش خود را از طریق سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی تصویب به همکاران جوان تر آنها می شود. آنها باید با دیگران در یک تیم تحقیقاتی همکاری، و یا آنها باید آن را مدیریت کند.

حرفه ای، آنها باید یک دید کلی جامد تاریخ فلسفه و توانایی انتقادی شاخه های آن ارزیابی کرده اند. علاوه بر این، آنها باید ادبیات مربوطه قابل اعتماد و با دقت تفسیر. آنها باید تخصص های حرفه ای خود را، که منجر به توسعه بیشتر از تم های ویژه و موضعی دارند، دفاع از این تخصص با استدلال مربوطه و ارائه آن عمومی در کنفرانس ها و یا در نشریات.

نرم افزار. مورد نیاز آزمون:

به غیر از دولت دانش آموزان امتحان نیاز به تصویب دو آزمون های اضافی. یک امتحان است از یک زبان خارجی (بسته به نیاز از دپارتمان خاص: انگلیسی و آلمانی توسط وزارت زبانشناسی کاربردی، زبان های دیگر توسط ادارات مناسب مرتب شده) گرفته شده است. امتحان دوم هم می تواند از زبان خارجی دیگر و یا از یک رشته علوم انسانی تدریس در دانشکده فلسفی ما، همچنین بسته به مقررات بخش های فردی است. در صورت تردید، آن است که همیشه توصیه به مشورت سرپرست خود را. دولت دکتری آزمون در فلسفه شامل بخش شفاهی و دفاع پایان نامه. آزمون شفاهی در فلسفه معمولا می گیرد در همان روز به عنوان دفاع پایان نامه. متقاضیان خواسته می شود که آماده سه مقاله-پایان نامه مانند از بیش از پنج صفحه در یک موضوع مورد علاقه خود را و یا یک موضوع که در نظر آنها برای تخصص حرفه ای خود قابل توجه است. این موضوعات باید با سرپرست قبل از امتحان مشورت شود. متقاضیان خواهد ارائه شفاهی از این سه سرپرستی پایان نامه آماده؛ یک نوع از "دفاع". در معاینه دهان و دندان هیئت وزارت را انتخاب کنید که از موضوعات ارائه شده است به بحث گذاشته شود. امتحان دارای یک فرم از یک بحث بر سر این موضوع انتخاب شده است. اولین نامزدها نظر خود را در ده دقیقه ارائه و پس از آن پرسش از اعضای هیئت مدیره پاسخ دهد. اعضای هیئت مدیره در رسیدن به نتیجه نهایی از طریق رای مخفی. دفاع پایان نامه می گیرد در مقابل کمیته منصوب با مشارکت مخالفان. متقاضیان ابتدا به طور خلاصه اهداف و محتویات پایان نامه خود را معرفی نماید. پس از آن بررسی پایان نامه خوانده و متقاضیان به آنها واکنش دهد و پس از آن پاسخ به سوالات مربوط به مخالفان و اعضای کمیته. پس از آن بحث را به یک بحث که می تواند برخی از زمینه های گسترده تر است که پایان نامه را لمس بر نظر تبدیل می شود. دامنه توصیه می شود از پایان نامه حدود 120 صفحه استاندارد است.

شهریه:

پرداخت برای دانشجویان دکترا خارجی 2000 یورو به ازای هر سال تحصیلی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Palacky University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,000 EUR
در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019