دکترای فلسفه در مطالعات ترجمه

عمومی

شرح برنامه

ترجمه گرچه یک عمل باستانی به قدمت وجود زبانهای مختلف در بین بشر است ، اما در جوامع و اقتصادهای آفریقایی چند زبانه و جهانی شده به طور فزاینده ای از اهمیت اجتماعی برخوردار می شود.

دکتر فلسفه در مطالعات ترجمه یک دوره مطالعاتی مبتنی بر تحقیق پیشرفته است که برای آماده سازی داوطلبان برای کمک به سهم مهم در تحقیقات ، تحصیلات دانشگاهی و مشاوره در این زمینه پویا و در حال گسترش طراحی شده است. تکمیل آن 3-4 سال طول می کشد و هزینه آن Kshs.90 ، 000.00 (900 دلار) شهریه در هر ترم است. این مورد مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 3.0 است. مصرف هر شهریور است.

flags

شرایط پذیرش

برای پذیرش در دوره دکتری AIU ، متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد از AIU یا موسسه ای شناخته شده توسط سنای AIU باشد. فراتر از داشتن مدرک ، متقاضی باید در دوره های کارشناسی ارشد خود دارای میانگین تجمعی حداقل B باشد و باید توانایی تحقیقات دانشگاهی را نشان دهد. حداقل شرایط خاص برنامه اعمال خواهد شد.

در موارد استثنایی ، سنا بنا به توصیه هر یک از مدارس ، می تواند در برنامه دکتری پذیرش کند ، متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند ، مشروط بر اینکه چنین نامزدهایی ، براساس تحقیق ، کار حرفه ای و دانشگاهی خود انجام دهند. می تواند نشان دهد که آنها واجد شرایط برای انجام کارهای دکتری هستند.

زمان درخواست

برنامه های مربوط به برنامه های عادی به طور معمول در تاریخ 15 دسامبر برای مصرف ژانویه ، 15 آوریل برای مصرف ماه مه و 15 اوت برای مصرف ماه سپتامبر بسته می شوند.

برای پذیرش دانشجویان بین المللی در پذیرش ماه سپتامبر ، فرم درخواست شما باید تا آوریل ارسال شود ، برای ورودی ژانویه باید درخواست خود را تا ماه سپتامبر ارسال کرده باشید ، و برای آوریل نیز باید فرم درخواست خود را تا ژانویه ارسال کنید.

برای برنامه های مدرسه مدار ، درخواست شما باید حداکثر تا 10 مارس برای تعطیلات آوریل ، 10 ژوئیه برای تعطیلات آگوست و 10 نوامبر برای تعطیلات دسامبر به ما برسد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... اطلاعات بیشتر

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. اطلاعات محدود