دکترای عمومی پدافند، آموزش پزشكي، آموزش ديالكتيك و ديالكتيك انضباطي

عمومی

شرح برنامه

این Ph.D. برنامه مطالعه علوم آموزشی و آموزشی را در یک زمینه بین رشته ای قرار می دهد و مهارت های لازم را برای تحقیق در حوزه های نظری و تجربی-تجربی و ترویج توسعه شیوه های کاربردی نوین ارائه می دهد.

شرح دوره

این برنامه به نیاز روزافزون در تحقیقات بین المللی پاسخ می دهد تا تفسیرهای پیچیده سیستم های اجتماعی-فرهنگی و آموزشی را تقویت کند و مدل های مفهومی، نظری و روش شناختی را عمیق تر کند. برنامه مطالعه فعالیت های مختلف را پیش بینی می کند تا اطمینان حاصل شود که Ph.D. دانش آموزان مهارت های معرفت شناختی اولیه، مهارت های خاص آموزشی و انضباطی و مهارت های متقابل را کسب می کنند.

دانش آموزان و استادان کشورهای مختلف، رشته های مختلف و زمینه های علمی، جهت گیری بین المللی و میان رشته ای برنامه را تضمین می کنند.

در یک نگاه

  • مدت دوره: 3 سال
  • دوره ها به زبان ایتالیایی، آلمانی و انگلیسی تدریس خواهد شد
  • اماکن تحت پوشش کمک های مالی: 7
  • اماکن بدون کمک های مالی: 2
  • پردیس: Brixen-Bressanone
  • هزینه تحصیل: € 163،50 در هر سال

ساختار دوره

این یک دبیرستان تمام وقت است برنامه و شما می توانید بین سه حوزه تحقیقاتی را انتخاب کنید: پدافند عمومی، دیالکتیکی عمومی، و دیپلماتیک و آموزش پزشكی. سه حوزه تحقیقاتی، ماژول ها در معرفت شناسی تحقیقاتی و روش های تحقیق کیفی و کمی را به اشتراک می گذارند.

در طول سه سال، شما باید در فعالیت های متنوع تدریس شرکت کنید: مجموعه ای از درس های مقدماتی، کارگاه ها و سمینارهایی که به طور جدی در مورد مسائل و زمینه های تحقیق در برنامه و آخرین تحولات در آموزش و پرورش و علوم اجتماعی.

کار میدانی در خارج از کشور

در طول دکترای خود، شما حداقل سه ماه در خارج از کشور هزینه می کنید. شما می توانید سفر خود را به خارج از کشور به سه اقامت حداقل سه هفته متوالی تقسیم کنید.

دانشگاه ها و موسسات شریک زندگی

هیات علمی ما با بسیاری از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در ایتالیا و خارج از کشور همکاری می کند. در میان همکاران ما، علاوه بر دو دانشگاه Euregio اینسبروک و ترنتو، همچنین دانشگاه های وین، تولدو و بیلیفلد هستند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... اطلاعات بیشتر

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. اطلاعات محدود