Read the Official Description

شرایط پذیرش:

 • تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد علوم رایانه (به عنوان مدرک کارشناسی ارشد یا عنوان مهندس مربوطه در علوم کامپیوتر)
 • دانش علوم رایانه مربوط به یک مدرک کارشناسی و اثبات تخصص بر اساس نتایج منتشر شده یا منتشر نشده است
 • گذر موفقیت آمیز مصاحبه پذیرفته شده عمدتا به یک زمینه کلی در علوم رایانه و یک مطالعه بالقوه مطالعه نامزد متمرکز بود
 • دانش ابتدایی انگلیسی، هر دو رایج و تخصصی در علوم رایانه است
 • یک توافق اولیه با یک Ph.D. استاد راهنما

تصمیم نهایی پذیرش به نماینده دانشکده بستگی دارد بر اساس توصیه کمیته پذیرش که متشکل از ضمانت های برنامه تحصیلی است.

هزینه پذیرش:

560، - CZK برای درخواست به فرم کلاسیک (A3 نسخه دو طرفه چاپ شده را می توان در وزارت علوم و امور خارجی و روابط FPS درخواست)

470، - CZK برای درخواست آنلاین (در سیستم اطلاعات STAG)

مطالعه هزینه انجام شده به زبان انگلیسی:

P1801 علوم کامپیوتر - CZK 70/999 سال تحصیلی

هزینه پرداخت شده در یورو یا معادل آن از نرخ ارز CZK اعلام شده توسط بانک ملی چک معتبر در تاریخ پرداخت. متقاضی پذیرفته شده برای مطالعات انجام شده در یک زبان خارجی مجبور است که هزینه تحصیل را در روز ثبت نام در حداکثر مبلغ کامل برای کل سال تحصیلی پیش از آن بپردازد.

نام بانک: شماره حساب ČSOB Ostrava: 8010-0309706853 / 0300 نماد دائمی: 558 (برای پرداخت در بانک) نماد ثابت: 179 (برای نوع اسکن پرداخت A) نماد متغیر: 1013 نماد خاص: کد تولد نامزد / بدون اسلش (YYYYMMDD)

هنگام ارسال فرم کلاسیک (A3 دو صفحه) کاندید همراه با فرم درخواست فرمول های اجباری ارسال می کند.

هنگام ارسال الکترونیکی، کاندید فرم درخواست (نسخه کوتاه) را چاپ می کند، آن را امضا می کند و با ضوابط اجباری ارسال می کند.

پیوست های اجباری به درخواست:

 • مدرک پرداخت، حتی در صورت عدم پرداخت هزینه نقدی الکترونیکی یا پرداخت تلفن همراه. ما همچنین نامه الکترونیکی دریافت می کنیم که در صورت اعتبار یک مبلغ در حساب به اساتید،
 • یک کپی از مدرک کارشناسی ارشد، مکمل دیپلم یا گواهی امتحان دولتی نهایی که توسط vidimation تایید شده است و نه برای فارغ التحصیلان FPS SU؛ (متقاضیانی که مدرک کارشناسی ارشد ندارند، لازم است یک کپی از مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دیپلم یا گواهینامه امتحان نهایی دولتی که در حین امتحان ورودی یا ثبت نام در تحصیل در آخرین مدرک تایید شده است، ارسال شود
 • CV شامل یک مرور کلی از تجربه حرفه ای فعلی است
 • لیست فعالیت های منتشر شده فعلی
 • تصویب اولیه از یک سرپرست بالقوه یک نامزد با پیشنهاد پایان نامه پایان نامه

مهلت درخواست: مه 31، 2015

تاریخ امتحان ورود: ژوئن 2015 (تاریخ دقیق اعلام خواهد شد، نامزدها یک دعوت نامه کتبی دریافت خواهند کرد).

اطلاعات مطالعه دقیق:

هدف از مطالعه دکترای علوم کامپیوتر در شاخه مطالعه سیستم های مستقل، آموزش کارشناسان برای طراحی، تحقیق و کاربرد طیف وسیعی از سیستم های مستقل و چند عامل است. دانش آموزان تخصص خود را در میان موضوعاتی مانند هوش مصنوعی (سیستم های شناختی)، سیستم های دانش و مهندسی دانش، رباتیک نظری و کاربردی، کنترل هواپیماهای بدون سرنشین و پردازش جریان داده ها از هواپیماهای بدون سرنشین (UAV - Unmanned Vehicles Autonomous)، مدل سازی ریاضی سیستم های چندگانه، محاسبات چند عاملي الهام گرفته از زيست محيطي، فناوري هاي ابري و غيره. آنها همچنین فرصت های گسترده ای برای مشارکت در پروژه های تحقیقاتی، کمک های مالی، تحقیقات کوتاه مدت و درازمدت پژوهش های خارجی دارند.

پروفیل فارغ التحصیل:

Ph.D. فارغ التحصیلان به عنوان کارشناسان فناوری اطلاعات در شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی مشغول به کار خواهند شد. آنها قادر به شرکت در توسعه سیستم های نرم افزاری منبع باز هستند، برای هدایت تیم هایی که پروژه های نرم افزاری بزرگ را طراحی می کنند، برای طراحی و ساخت پایگاه های اطلاعاتی، برای تبدیل شدن به مشاوران جدیدترین فناوری های اطلاعاتی. آخرين و مهمترين آنها، آنها مي توانند تحصيلات دانشگاهي خود را به عنوان محققان در دانشگاه ها و مراکز تحقيقات بين المللي ادامه دهند.

سازمان مطالعه:

برنامه تحصیلی در قالب دائمی و پاره وقت در دسترس است. مدت زمان مطالعه استاندارد 3 سال در فرم تمام وقت و 5 سال در فرم پاره وقت است. دانش آموزان فرم تمام وقت خواهد شد بورس تحصیلی با توجه به مقررات دانشگاه واقعی. در عوض، آنها در تدریس مؤسسات موسسه علوم رایانه، تا 4 ساعت در هفته، شرکت خواهند کرد.

این مطالعه به دنبال یک برنامه مطالعه فردی تحت کنترل سرپرست دانش آموز است. برنامه مطالعه فردی با همکاری سرپرست و دانشجو طراحی شده و باید توسط شورای علمی برنامه مطالعاتی مورد تایید قرار گیرد. برنامه مطالعه فردی شامل:

 • Ph.D. پایان نامه
 • لیست دوره هایی که دانش آموزان باید منتقل کنند
 • فهرستی از وظایف و پیشنهادات دیگر برای سالهای تحصیل بعدی (نشریات علمی، مشارکت کنفرانس و کارگاه آموزشی و غیره)
 • شرح کنترل مداوم وضعیت آماده سازی دکترا پایان نامه

برنامه مطالعه فردی شامل حداقل 5 دوره تحصیلی است که توسط امتحانات توسط یک دادگاه امتحان به پایان می رسد. دانش آموزان فرم تمام وقت باید در دو سال اول تحصیلی امتحانات را تحویل دهند و دانشجویان دوره نیمه کاره باید در سه سال اول تحصیلی آنها را امتحان کنند. دوره های سیستم های مستقل و انگلیسی برای علوم رایانه اجباری است، دانشجوی همچنین از هر ترم تحصیلی از نیمسال تحصیلی بازدید می کند. حداقل چهار دوره از لیست دوره های انتخابی به ترتیب موضوع Ph.D. پایان نامه.

محتویات، دامنه و فرم معاینه دکترای دولتی:

معاینه دکترای دولتی به عنوان یک اختلاف علمی با نامزد انتخاب شده است و شامل موضوعاتی در سه دوره برنامه مطالعات فردی است که انتخاب شده است تا با Ph.D. موضوع پایان نامه و امتحانات که دانش آموز گذشت محدوده این سه دوره در فهرست آزمایشی نهایی که در واقع منتشر شده است تعریف شده است و جزئیات بیشتری نیز در توضیحات محتوا در این دوره ها تعریف شده است. انتظار می رود که دانش آموزان جهت گیری در علوم کامپیوتر نظری، هوش مصنوعی و زمینه های عوامل مستقل و سیستم های چند گانه را اثبات کند.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Faculty of Philosophy and Science, Silesian University in Opava »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
می 2019
Duration
Price
560 CZK
470، - CZK برای برنامه آنلاین