توضیحات رسمی را مطالعه کنید

توسعه اصولی سیستم های محاسباتی مدرن شامل مدل سازی و مدیریت تعاملات بین پدیده های گسسته و مداوم، مقابله با شبکه های ناهمگن کارآمد و پایدار، امکان دسترسی به منابع سخت افزاری بالقوه و نرم افزاری، دست زدن به عدم اطمینان و نیاز به تفصیل در مقدار واقعی داده های واقعی در زمان واقعی. این اصل ماست که با این چالش ها مواجه هستیم که نیاز به توسعه یک دانش چند رشته ای دارد که باید بر اساس مدل سازی و توانایی استدلال شرکت بنا شود. بنابراین، هدف اصلی Ph.D. مطالعات این است که دانش آموزان را فرصتی برای توسعه این توانایی ها و اعمال آنها به چالش های تحقیق در علوم کامپیوتری فراهم کنند. برای این منظور، ما دوره های مقدماتی خود را ارائه می دهیم که دوره های رسمی لازم و دوره های تخصصی را ارائه می دهند که دانشجویان را به جدیدترین تحولات در زمینه سیستم های واکنش پذیر، مهندسی نرم افزار و الگوریتم های کامپیوتر و شبکه های اجتماعی معرفی می کند.

Ph.D. برنامه شامل 4 سال مطالعه و تحقیق است در طی سال اول، دانشجویان دوره های مختلفی را با سه ستون اصلی تشکیل می دهند: مبانی شبکه های مدرن، مشخصات و تجزیه و تحلیل سیستم های واکنش همزمان، و سیستم های نرم افزاری و خدمات. به غیر از دوره های داخلی GSSI، دانش آموزان نیز تشویق می شوند که در مدارس تابستانی یا سایر موسسات در ایتالیا یا خارج از کشور نیز درس بخوانند. هر دانش آموز خواسته شده است تا با دکترا آماده شود. هماهنگ کننده، یک برنامه مطالعه که توسط هیئت علمی مورد تایید قرار می گیرد.

عملکرد در امتحانات و کیفیت پیشنهاد پایان نامه (ارائه شده در پایان سال اول) معیار اصلی برای تصمیم گیری پذیرش در سال دوم است. سال دوم و سوم به طور عمده به پژوهش اختصاص دارد. در توسعه تحقیق او هر دانش آموز از سوی یک سرپرست کمک می کند و پیشرفت او توسط کمیته پایان نامه متشکل از کارشناسان در زمینه مربوطه از منافع علمی او ارزیابی می شود. دانش آموزان به شدت تشویق به صرف بخشی از مطالعات خود را در آزمایشگاه های خارجی در ایتالیا و یا خارج از کشور.

اطلاعات بیشتر در مورد Ph.D. برنامه در دسترس است: href = "http://cs.gssi.infn.it/phd-program/information/

کمیته

لوکا آکتو (دانشگاه ریکیاویک، ایسلند)، آنتالیا برتولینو (ISTI-CNR، پیزا)، گینرلنزو آنجلو (GSSI)، روبرتو دی کروسو (دانشگاه پاریس دیادرو، فرانسه)، بنیامینو دی مارتینو (Università della Campania "L. Vanvitelli" )، میشل فلمینی (صندلی، GSSI و Università dell'Aquila)، پائولو پریتتو (Politecnico di Torino)، لوکا تریویسن ( موسسه برکلی و سیمونز تئوری محاسبات، ایالات متحده آمریکا).

موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

دوره های علوم کامپیوتر


دوره های مهاجرت

 • سیستم های واکنشی - لوکا آکتو، روکو دی نیکولا، کتیا ترابیانی
 • سیستم های نرم افزاری و خدمات - Ludovico Iovino، Ivano Malavolta، Paola Inverardi
 • طراحی و تجزیه و تحلیل الگوریتم - Mattia D'emidio، Michele Flammini

دوره های اصلی

 • مدل سازی و تایید سیستم های واکنشی - لوکا آکتو، روکو دی نیکولا
 • اصول بررسی مدل - میشل لوریتی
 • مدل سازی عملکرد - Mirco Tribastone

 • انتزاع، مدل سازی و معماری - Patrizio Pelliccione
 • معماری نرم افزار و فراتر از آن - Paola Inverardi، Massimo Tivoli، Marco Autili
 • آزمایش و تست نرم افزار - Antonella Bertolino

 • الگوریتم تقریبی - Gianlorenzo D'Angelo
 • الگوریتم مهندسی و تجزیه و تحلیل شبکه های مجتمع - Mattia D'Emidio و Pierluigi Crescenzi
 • الگوریتمی تئوری بازی - میشل Flammini

دوره های پیشرفته

 • تست پیشرفته - ابزار و روش شناسی - لورنزو بتیینی
 • تجزیه و تحلیل نرم افزار پیشرفته - Massimiliano دی پنتا
 • تعاملات ویژگی از دیدگاه های چندگانه - کریستین کاستنر
 • از Automated Timed به بازی های ترکیبی Stochastic - Kim Guldstrand Larsen
 • تأیید صحت نرمافزار - عمر Inverso
 • محاسبات توزیع شده - Pierre Fraigniaud
 • GSSI 31 مدرک دکترا را ارائه می دهد و برنامه های کاربردی برای بورس تحصیلی برای برنامه های PhD در فیزیک Astroparticle، ریاضیات در علوم طبیعی، علوم اجتماعی و زندگی، علوم رایانه، مطالعات شهری و علوم منطقوی را دعوت می کند.

  زبان رسمی برای تمام دوره های دکترا به زبان انگلیسی است.
  کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. همه دانشجویان دکترا دارای محل اقامت رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری هستند.
  درخواست باید از طریق فرم آنلاین موجود در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 18 ژوئن 2019 در ساعت 6 بعد از ظهر (منطقه زمانی ایتالیا، ساعت 6 بعد از ظهر) در دسترس باشد.

  موسسه علوم گران ساسو (GSSI) یک مدرک دکترای بین المللی و مرکز تحقیق و تحصیلات عالی در زمینه های فیزیک، ریاضی، علوم رایانه و علوم اجتماعی است. در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته موسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته در زمینه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. از طریق همکاری و تعامل روزانه، محققان و دانشآموزان فرصت ایجاد دانش صحیح از روشهای تحقیقاتی و آزمایش آلودگی منافع، رویکردهای نوآورانه و مبادلات چند فرهنگی در تمامی فعالیتهای GSSI دارند. با توجه به پیچیدگی دنیای امروز، ما متعهد به رفع همه موانع بین زمینه های تحصیل و تحقیق GSSI هستیم، در حالی که بین رشته ای و متقابل لفظی همه چیز ما را در بر می گیرد. در میان اهداف ما، انتشار نتایج علمی به سوی جامعه و ارتقاء رویدادهای فرهنگی برای عمومی عمومی، شهروندان و مدارس است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با تماس با درخواست در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it بنویسید یا با شماره 39 0862 4280262 تماس بگیرید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط GSSI - Gran Sasso Science Institute »

آخرین به روز رسانی April 20, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 1, 2021