دکترای علوم کامپیوتر و مهندسی

عمومی

شرح برنامه

computer science

ورودی خود را واقعا به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در بخش علوم کامپیوتر و مهندسی شمارش کنید. سنتی alt = "تحقیق در مورد علوم کامپیوتری سخت افزار و نرم افزار سیستم های کامپیوتری و برنامه های کاربردی آنها را پوشش می دهد. برنامه های علوم کامپیوتر در HKUST تاکید بر رویکرد یکپارچه به مطالعه کامپیوتر و روش محاسبات برای جمع آوری، پردازش، تجزیه و تحلیل و انتقال اطلاعات برای پشتیبانی از مناسب و مفید برنامه های کاربردی در زندگی مدرن.

علم کامپیوتر هنوز یک زمینه ی جوان است. جهان تنها تازه شروع به درک پتانسیل فن آوری اطلاعات است. این گروه و برنامه های آن دانشجویان را برای دیدار از چالش های هیجان انگیز که در انتظار هستند و برای پیشرفت های جدید در محاسبات پیشرفت می کنند، آماده می کند.

برنامه دکترا با هدف توسعه مهارت هایی که نیاز به شناسایی مسائل مربوط به تحقیق در رابطه با یک برنامه کاربردی عملی دارد، برای تدوین یک برنامه پژوهشی اصلی که برخی از این مسائل را مورد توجه قرار می دهد و به طور مستقل راه حل مربوط به محاسبات را ایجاد می کند.

تحقیقات Foci

تحقیقات این گروه شامل بسیاری از زمینه های مختلف است:

هوش مصنوعی

یادگیری ماشین، استخراج داده ها و شناخت الگو، بازنمایی دانش و استدلال، روباتیک و تشخیص فعالیت مبتنی بر سن، تئوری چند عامل و بازی، و پردازش گفتار و زبان.

داده ها، دانش و مدیریت اطلاعات

مدیریت داده ها در مقیاس بزرگ، مدل سازی و توزیع شامل پردازش پرس و جو وب، بازیابی اطلاعات و جستجو در وب، استخراج داده ها، سیستم های سازمانی، سیستم های مدیریت داده با کارایی بالا در رایانه های مدرن و پشتیبانی از پایگاه داده برای برنامه های علمی است.

تعامل انسان و کامپیوتر

واقعیت افزوده، تعامل چند لمسی، crowdsourcing، ارتباطات چند منظوره، کامپیوتر موثر، تجزیه و تحلیل بصری از داده های بزرگ، رابط هوشمند برای روبات ها، آموزش الکترونیکی، مراقبت های بهداشتی، و تجارت الکترونیک.

شبکه و سیستم های کامپیوتری

محاسبات گسترده و محاسباتی، محاسبات یکپارچه، محاسبات شبکه، سوئیچ های با عملکرد بالا و روتر، تحویل ویدئو و چندرسانه ای، شبکه های چند رسانه ای، پروتکل های MAC برای شبکه های ad hoc، مدیریت حافظه وب، تشخیص و دفاع DDOS و منابع مدیریت و تخصیص در شبکه های نوری.

فناوری نرم افزار و برنامه های کاربردی

مهندسی نرم افزار، داده کاوی برای تجزیه و تحلیل نرم افزار و اشکال زدایی، موسیقی کامپیوتر، رمزنگاری و امنیت، محاسبات اینترنتی.

علوم کامپیوتر نظری

بهینه سازی ترکیبی، تکنیک های تجزیه و تحلیل عملکرد، هندسه محاسباتی، زبان رسمی و ماشین آلات، الگوریتم های گراف و نظریه بازی ترکیبی از الگوریتم.

چشم انداز و گرافیک

چشم انداز کامپیوتر، گرافیک کامپیوتری، تحلیل تصویر پزشکی، سیستم های بیومتریک و پردازش تصویر.

students

اطلاعات برنامه برای 2020/21 اکنون آماده است

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که به دنبال پذیرش در دوره دکتری هستند باید دارای موارد زیر باشند:

  • دارای مدرک لیسانس با سابقه اثبات شده از عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده؛ یا شواهدی از کار رضایت بخش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت حداقل برای یک سال یا حداقل به مدت دو سال به صورت نیمه وقت ارائه شده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • آزمون تحویل مقاله TOEFL-Revised 60 (نمره کل برای بخش خواندن ، گوش دادن و نوشتن)
  • آیلتس (ماژول دانشگاهی) نمره کلی: 6.5 و کلیه زیر نمرات: 5.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

# به کل نمره در یک تلاش واحد اشاره دارد

مهلت درخواست

لطفا مراجعه کنید

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... اطلاعات بیشتر

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. اطلاعات محدود