Read the Official Description

Lucca

برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca ی IMT School for Advanced Studies Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 3 اوت 2018، 12 بعد از ظهر CEST

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca (www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده های عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به جدیدترین بررسی U-Multirank. کاندیداهای بسیار متقاعد کننده از همه رشته ها دعوت شده اند تا برای یکی از 36 بورس تحصیلی که به طور کامل تامین می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که تقسیم قدرت های علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روان شناسی رفتاری، فیزیک، ریاضیات کاربردی، آمار، تاریخ و علوم از میراث فرهنگی

یکی از چهار زمینه خاص Tracks است مهندسی کامپیوتر و مهندسی سیستم، که تحت برنامه PhD "علوم سیستم" است. این مسیر دانشجوی دکترا را فراهم می کند تا زمینه های بین رشته ای جامع برای تجزیه و تحلیل سیستم های جسمی فیزیکی و ارائه راه حل برای انواع مختلفی از مشکلات مهندسی پیچیده است. برنامه مطالعات بر اساس مجموعه ای از دوره های مشترک است، پوشش مبانی جبر خطی عددی و روش های عددی برای معادلات دیفرانسیل، برنامه نویسی کامپیوتر، سیستم های دینامیکی و کنترل، بهینه سازی عددی، فرآیندهای تصادفی و یادگیری ماشین. این دوره های پایه به دنبال تعدادی از دوره های پیشرفته و سمینارهای پژوهشی مرتبط با زمینه های مختلف تخصص برای کار دکترا است.

تحقیق در علوم رایانه به توسعه زبان ها، مدل ها، الگوریتم ها و روش های تایید برای سیستم های توزیع مدرن می پردازد. ما تحقیقاتی در زمینه موضوعات پیشرفته انجام می دهیم که شامل مواردی مانند تایید اتوماتیک، محاسبات ابری، امنیت سایبری، تئوری همپوشانی، سیستم های دینامیکی، ارزیابی عملکرد و مدل سازی تصادفی، زبان های برنامه نویسی، سیستم های خود سازگار و مهندسی نرم افزار است.

تحقیق در سیستم های کنترل به سمت کنترل شناسایی و بهینه سازی مبتنی بر سیستم های دینامیکی هدایت می شود و با تاکید بر الگوریتم بهینه سازی تعبیه شده در زمان واقعی برای کنترل سیستم های دینامیکی تصادفی، توزیع شده و در مقیاس بزرگ و کاربرد آنها در مشکلات صنعتی ناشی از از خودروها، هوافضا و حوزه های Smart Grid.

تحقیقات در مکانیک محاسباتی مربوط به توسعه روشهای نوآورانه محاسباتی برای مطالعه مشکلات پیشرفته مکانیک جامد، با تمرکز ویژه بر مکانیک شکست، مکانیک تماس، علم مواد محاسباتی و شیمی محاسباتی است. توجه خاص به مشکلات پیشرفته شامل زمینه های متعدد و مقیاس طولی، علاقه شدید در بخش های علمی و صنعتی برای طراحی مواد و مصالح با دوام است.

در طول تحصیلات دکترا، دانش آموزان تشویق می شوند که تحقیقات خود را با بخش های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند.

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شوند و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزارهای پیشرفته مورد نیاز برای مقابله با بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، علمی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند. فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از زمینه تحقیق اولیه خود.

تمام دانشجویان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا بازسازی شده است، یک پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر لواسا زیبا در توسان است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذاخوری، مطالعه و اتاق نشیمن، کتابخانه پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز است که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کند. دانشجویان واجد شرایط، علاوه بر اتاق و هیئت مدیره رایگان، همچنین یک بورس تحصیلی پژوهشی دریافت خواهند کرد که مبلغ آن حدود 15،300 یورو در سال است. بودجه اضافی برای مراحل تحقیق بیشتر، از جمله کمک هزینه تحصیلی برای پوشش چهارمین سال نهایی برای تکمیل پایان نامه دکترا، می تواند به صورت رقابتی اختصاص یابد.

برنامه دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند، محیطی واقعا بین المللی را فراهم می کند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای در سراسر جهان داشته اند.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by IMT School for Advanced Studies Lucca »

Last updated June 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019