توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lucca

2019/20 برنامه های دکترا در مدرسه پیشرفته ی IMT alt = "Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - آوریل 23، 2019، 12:00 CEST

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2019/20 در مدرسه پیشرفته ی IMT پذیرفته شده است alt = "Lucca ( www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به بررسی U-Multirank.

کاندیداهای بسیار متعهد از همه رشته ها دعوت شده اند تا برای یکی از 32 بورس تحصیلی چهار ساله که به طور کامل تأمین مالی می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که در آن مهارت های علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روانشناسی رفتاری، فیزیک، ریاضیات کاربردی، تاریخ و علوم میراث فرهنگی.

مسیر در علوم کامپیوتری و مهندسی سیستم دانشجوی دکترا را فراهم می کند تا زمینه های بین رشته ای جامع برای تجزیه و تحلیل سیستم های فیزیکی سایبر را فراهم کند و راه حل هایی برای انواع مشکلات مهندسی پیچیده ایجاد کند. این سه زمینه تحقیق تخصصی را ارائه می دهد:

تحقیق در علوم رایانه به توسعه زبان ها، مدل ها، الگوریتم ها و روش های تایید برای سیستم های توزیع مدرن می پردازد. تمرکز بر روی تحقیقات پیشرفته در سیستم های تطبیقی، تایید خودکار، محاسبات ابری، روش های محاسباتی در علوم طبیعی، امنیت سایبری، سیستم های دینامیکی، سیستم های تلفن همراه و ارزیابی عملکرد است.

تحقیق در سیستم های کنترل بر کنترل مبتنی بر بهینه سازی سیستم های دینامیک تمرکز دارد. تاکید بر الگوریتم بهینه سازی تعبیه شده در زمان واقعی برای کنترل پیش بینی مدل های سیستم های دینامیکی خطی، غیر خطی، تصادفی، توزیع شده و بزرگ، در یادگیری مدل های دینامیکی و کنترل کننده ها از داده ها، و در مورد برنامه های کاربردی به مشکلات بهره وری از قبیل کسانی که از صنعت خودرو ناشی می شوند.

تحقیقات در مکانیک محاسباتی مربوط به توسعه روش های محاسباتی برای مطالعه مشکلات پیشرفته مکانیک جامد و مکانیک سیالات برای توصیف، شبیه سازی و نمونه سازی مواد و ساختارها است. این رویکرد یکپارچگی اصلی متدولوژی های مربوط به مکانیک، تجزیه و تحلیل عددی، علوم مواد و شیمی کاربردی را دنبال می کند تا پیشرفت در مسائل اساسی پایداری، دوام و قابلیت اطمینان مواد. امکانات آزمایشی آزمایش مواد در آزمایشگاه موزام، تحقیقات در مورد روش های محاسباتی را تکمیل می کند.

برنامه مطالعات بر اساس مجموعه ای از دوره های مشترک است، پوشش اصول جبر خطی عددی و روش های عددی برای معادلات دیفرانسیل، برنامه نویسی کامپیوتر، سیستم های دینامیکی و کنترل، بهینه سازی عددی، فرآیندهای تصادفی و یادگیری ماشین. اینها به دنبال تعدادی از دوره های پیشرفته و سمینارهای پژوهشی مربوط به تخصص های مختلف هستند.

کاندیداهای دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر و سیستم های کامپیوتری تشویق به انجام تحقیقات خود در واحد های تحقیقاتی SYSMA (علوم کامپیوتری)، DYSCO (سیستم های کنترل) و MUSAM (مکانیک محاسباتی) هستند. مجموعه ای از موضوعات پیشنهادی دکترا در اینجا موجود است. با این حال، کاندیدان دکترا خوشامد میگویند موضوع پژوهشی خودشان است که با صلاحیتها و منافع اصلی مدرسه منطبق است.

دانشکده و کارکنان یک شبکه قوی ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا به بالاترین سطح پیشرفت علمی دست یابند. اکثر فارغ التحصیلان PhD دانشکده IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، نهادهای دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای در سراسر جهان داشته اند.

همه دانش آموزان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا در آن مجددا بازسازی شده است، پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر توسان زیبا از alt = "لوکا" است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذا در محل، مطالعه و اتاق نشیمن، یک کتابخانه های پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز، که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کند. دانش آموزان واجد شرایط علاوه بر اتاق و هیئت مدیره آزاد نیز هزینه تحصیلات پژوهشی را که تقریبا به € 15،300 در سال . بورس تحصیلی به طور کامل به مدت چهار سال ، با امکان فارغ التحصیلی بعد از سال سوم، به طور کامل تامین می شود .

برنامه دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند، محیطی واقعا بین المللی را فراهم می کند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه، شرایط پذیرش و نحوه درخواست، لطفا به https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview مراجعه کنید.

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019 RD، CEST 12:00

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IMT School for Advanced Studies Lucca »

آخرین به روز رسانی March 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date