دکترای علوم محاسباتی

عمومی

شرح برنامه

131624_PhDComputationalSciences.png

نام کامل مدرک نهایی دکتری فلسفه علوم محاسباتی است. این برنامه به دانش آموزان آموزش می دهد و تحقیقات مهمی در علوم محاسباتی با تخصص در زمینه های مهم که نیاز به محاسبات با کارایی بالا مانند مدل سازی آب و هوا ، فیزیک محاسباتی ، یادگیری ماشین ، محاسبات علمی ، شیمی محاسباتی ، تجسم سه بعدی و زیست شناسی محاسباتی دارد ، انجام می دهد. به طور دقیق تر ، این برنامه محققان آینده را در زمینه مدل سازی ریاضی و روش ها و تکنیک های محاسباتی مورد نیاز برای حل مشکلات پیچیده علمی و مهندسی و همچنین در مدیریت و تجسم مجموعه داده های پیچیده آموزش می دهد.

این برنامه زمینه های آموزشی لازم را فراهم می کند که در آن تعالی در آموزش و پژوهش از طریق همکاری میان رشته ای در مورد مشکلات منطقه ای با اهمیت جهانی تقویت می شود.

ساختار برنامه و الزامات

The Cyprus Institute از سیستم انتقال اعتبار و تجمع اعتبار اروپا (ECTS) استفاده می کند. هر دوره ارزش 10 اعتبار ECTS دارد. برای برآورده کردن الزامات دکتری. برنامه ، دانشجو در مجموع به 180 اعتبار ECTS ، که 50 اعتبار ECTS از دوره ها می باشد ، نیاز دارد.

دوره های برنامه

 • CoS 501 Frontiers در محاسبات با کارایی بالا و تجسم علمی
 • CoS 502 مرز در روشهای عددی
 • فیزیک محاسباتی CoS 504
 • شبیه سازی اتمی مقیاس CoS 508
 • ساختار داده های CoS 510
 • CoS 516 Graphics Computer and Exploration Data
 • زیست شناسی سیستم های محاسباتی و یکپارچه CoS 518
 • CoS 520 مدل سازی آب و هوا
 • کرومودینامیک کوانتومی کوانتومی شبکه CoS 521
 • تکنیک های عددی CoS 522 برای تحقیقات در تلاطم و جریان های پیچیده

* کلیه دوره های فوق توسط سخنرانی ها ، سمینارها و کارگاه های مربوطه که توسط مرکز CaSToRC برگزار و ارائه می شود ، تکمیل می شود. دوره های درسی را می توان در قالب کارگاه آموزشی ارائه کرد.

131890_131721_Quantum_Fluctuations.jpg

اطلاعات و الزامات پذیرش عمومی

برنامه های دکترا بسیار انتخابی است و برای دانشجویان محور تحقیقاتی که مایل به رهبری در زمینه های تحصیلی مربوطه هستند طراحی شده است. دانشجویانی که در این برنامه پذیرفته شده اند ، در یک محیط دقیق تحقیقاتی بین المللی غوطه ور شده اند که برای مدت زمان برنامه به یک تعهد تمام وقت نیاز دارند.

برای پذیرش در مقطع دکتری در نظر گرفته می شود. برنامه ، دانش آموز باید موارد زیر را داشته باشد:

1- مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه معتبر شناخته شده ، با سابقه علمی قوی در یک رشته اصلی تحصیلی و سوابق مرتبط با مطالعات پیشنهادی سطح کارشناسی ارشد.

2. اثبات مهارت زبان انگلیسی

اگر زبان اول شما انگلیسی نیست ، باید شواهد جدیدی را ارائه دهید مبنی بر این که فرمان گفتاری و کتبی زبان انگلیسی برای برنامه ای که درخواست می کنید کافی است. اثبات مهارت زبان انگلیسی ممکن است با ارسال یکی از گواهینامه های زیر (یا معادل آن به نظر کمیته پذیرش) نشان داده شود.

 • نسخه علمی آیلتس: حداقل 6.5 (گرفته شده در 2 سال گذشته)
 • آزمون مبتنی بر اینترنت TOEFL: حداقل 79 (طی 2 سال گذشته)
 • GCSE / IGCSE: درجه C یا بالاتر (ترجیحا با صحبت کردن)

IELTS یا TOEFL ارجح است.

در صورت فارغ التحصیل شدن از مؤسسه آموزش عالی که زبان انگلیسی مدرک آموزش و ارتباطات است یا اگر حداقل هجده ماه تجربه کار در کشوری دارید که CyI در نظر داشته باشد ، ممکن است شرایط آزمون مهارت زبان انگلیسی لغو شود. "اکثریت انگلیسی صحبت کردن" ، بیش از دو سال قبل از تاریخ پیشنهادی ثبت نام.

3. مهارت های محاسباتی قوی برای امکان جستجوی مناسب و تجزیه و تحلیل مناسب برای حوزه انتخابی مطالعه.

131720_Dust.jpeg.jpgروند بررسی و انتخاب برنامه دکتری

کمیته پذیرش The Cyprus Institute برنامه های کاربردی را بر اساس شایستگی و پتانسیل متقاضیان برای کار فارغ التحصیل و همچنین معیارهایی که شامل نمرات متقاضیان ، نامه های توصیه نامه و میزان مطابقت منافع پژوهشی آنها با کار و تخصص دانشکده CyI است ، بررسی می کند. اعضا.

از نامزدهای منتخب ممکن است برای مصاحبه در قبرس یا از طریق تماس ویدیویی کنفرانس خواسته شوند. پس از مصاحبه ، آگاه سازی کتبی از نتیجه برنامه ها به متقاضیان ارسال می شود. از متقاضیان موفق دعوت می شود تا تشریفات ثبت نام خود را انجام دهند.

نحوه درخواست

The Cyprus Institute فرصتی برای درخواست دکتری ارائه می دهد. برنامه را از طریق سیستم برنامه آنلاین ما.

اسنادی که باید با درخواست آنلاین ارسال شود

1. برنامه درسی Vitae

2. گواهینامه ها و نسخه های مدرک دانشگاهی

یک کپی رسمی از کارشناسی ارشد و رونوشت (های) رسمی کار و تحصیلات دانشگاهی گذشته لازم است. متن (نامه ها) باید شامل لیست مفصلی از دوره ها / سمینارها باشد که همراه با نمرات دریافت شده در هر دوره و معدل دریافت می شود. این موسسه مدرک کارشناسی ارشد به دست آمده از یک موسسه معتبر شناخته شده با معدل حداقل 3.5 (در مقیاس 4.0) یا معادل آن را می پذیرد. اگر متقاضی هنوز مدرک کارشناسی ارشد را کامل نگذاشته باشد ، باید رونوشت (ها) که لیست رشته ها و نمرات را تا کنون ذکر کرده است ، و تاریخ مورد انتظار اتمام دوره کارشناسی ارشد را تهیه کنید.

متن ها باید به زبان انگلیسی باشند: یا توسط موسسه آموزش عالی به زبان انگلیسی صادر شده یا اگر موسسه آموزش عالی نمی تواند نسخه انگلیسی را به زبان انگلیسی منتشر کند ، باید یک ترجمه رسمی معتبر به زبان انگلیسی ارائه دهید.

3. گواهینامه های زبان انگلیسی

اگر زبان اول شما انگلیسی نیست ، باید شواهد جدیدی را ارائه دهید مبنی بر این که فرمان گفتاری و کتبی زبان انگلیسی برای برنامه ای که درخواست می کنید کافی است. اثبات مهارت زبان انگلیسی ممکن است با ارسال یکی از گواهینامه های زیر (یا معادل آن به نظر کمیته پذیرش) نشان داده شود.

4. گزارش نمره GRE برای آزمون عمومی GRE (اختیاری)

5- بیانیه قصد

بیانیه ای که کار علمی کنونی و برنامه های حرفه ای آینده را در رابطه با یکی از مراکز تحقیقاتی The Cyprus Institute و برنامه دکترا که دانشجو در آن درخواست می کند ، توصیف می کند. باید به تجربیات آموزشی ، پژوهشی و شخصی اشاره کرد که باعث ایجاد علاقه دانش آموز در زمینه پیشنهادی تحصیلی می شود. این باید حوزه تحقیقاتی را که متقاضی به آن علاقه مند است ، تشریح کند و موضوعات تحقیقاتی مورد نظر برای بررسی در هنگام اقامت در مرکز خدمات پزشکی (ISI) بررسی شود. باید بطور خلاصه مثالهایی از کارهای متقاضی ذکر شود که بلوغ تحصیلی و پتانسیل های لازم برای تحقق انتظارات از برنامه تحصیلات تکمیلی شدید در The Cyprus Institute . همچنین باید به طور خلاصه توضیح دهد که چگونه این اثر برای سایر محققان این حوزه ابتکاری و مفید خواهد بود. این بیانیه نباید بیش از 1500 کلمه باشد و باید به زبان انگلیسی نوشته شود

6. منابع

از متقاضیان خواسته شده است تا مشخصات تماس حداقل دو عضو هیئت علمی یا سایر متخصصان را که به خوبی با کارهای علمی ، پژوهشی و حرفه ای متقاضیان آشنا هستند ارائه دهند و مایل به ارائه مراجع هستند.

جدول زمانی پذیرش برای برنامه دکتری

دانشجویان می توانند دو بار در سال ، در پاییز (اکتبر) و بهار (فوریه) پذیرش شوند. تاریخ دقیق شروع ترم ها توسط کمیته علمی تعیین می شود و در وب سایت و در دفترچه نمایش داده می شود.

مهلت درخواست

نیمه پاییز

 

زود
پذیرش

منظم
پذیرش

اواخر
پذیرش

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی باز است.


برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی باز است.


برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیازی به ویزا ندارند ، باز است

متقاضیان برای 3 بورس تحصیلی متمایز دین و تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلی پژوهشی در اولویت قرار خواهند گرفت.

متقاضیان برای تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلی (مشروط به در دسترس بودن) در نظر گرفته می شوند.


متقاضیان برای تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلی (مشروط به در دسترس بودن) در نظر گرفته می شوند.


کاربرد
ضرب الاجل

31 ژانویه

15 آوریل

برنامه ها تا زمان پر شدن موقعیت ها دریافت می شوند

سمینار بهار

 

منظم
پذیرش

اواخر
پذیرش

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی باز است.

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیازی به ویزا ندارند ، باز است

متقاضیان برای 3 بورس تحصیلی متمایز دین و تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلی پژوهشی در اولویت قرار خواهند گرفت.

متقاضیان برای تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلی (مشروط به در دسترس بودن) در نظر گرفته می شوند.

کاربرد
ضرب الاجل

15 سپتامبر

اول دسامبر

 • دانشجویان بین المللی باید زودتر درخواست کنند تا از ناامیدی به دلیل مهلت مهاجرت جلوگیری کنند.
 • متقاضیان تقریباً شش هفته پس از مهلت درخواست مربوطه مطلع می شوند.
 • تاریخ های ذکر شده در بخش های بالا نشانگر هستند و ممکن است تغییر کنند.

131722_Yuri1.jpeg.jpg

با تقدیر از The Cyprus Institute

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by ... اطلاعات بیشتر

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by an internationally acclaimed Board of Trustees. Its mission is to serve as a science, technology and innovation hub for the Eastern Mediterranean and Middle East region addressing issues of regional relevance and global significance. اطلاعات محدود