Read the Official Description

Lucca

برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca ی IMT School for Advanced Studies Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 3 اوت 2018، 12 بعد از ظهر CEST

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca (www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده های عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به جدیدترین بررسی U-Multirank. کاندیداهای بسیار متقاعد کننده از همه رشته ها دعوت شده اند تا برای یکی از 36 بورس تحصیلی که به طور کامل تامین می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که تقسیم قدرت های علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روان شناسی رفتاری، فیزیک، ریاضیات کاربردی، آمار، تاریخ و علوم از میراث فرهنگی

یکی از چهار آهنگ خاص خاص، علوم شناختی، محاسباتی و اجتماعی است که تحت برنامه دکترای علمی و فرهنگی قرار دارد. این برنامه دکترای چند رشته ای مبتنی بر تحقیق بر علوم شناختی، محاسباتی و عصبی اجتماعی تمرکز دارد. دانش آموزان در دوره های مختلف شامل مبانی روان شناختی، علوم رفتاری و علوم اعصاب اجتماعی، روانپزشکی قانونی، روانشناسی روانشناسی، روانشناسی، پایه عصبی ادراک، مبانی عصبی آگاهی، فلسفه علم، تفکر انتقادی، تصویر برداری ساختاری و عملکردی، و پیشرفتهای اساسی / پیشرفته روش های تجزیه و تحلیل داده ها. به طور خاص، این برنامه برای آموزش محققانی که به دانش در زمینه هایی مانند احساس و ادراک کمک می کند، طراحی شده است. خواب و آگاهی؛ سیستم موتور و عمل نوروپلاستی و یادگیری؛ نمایندگی زبان و مفهوم؛ احساسات و انگیزه؛ روانشناسی اجتماعی؛ فرآیندهای تصمیم گیری؛ نوروئید؛ فلسفه و علوم اعصاب در استدلال اخلاقی؛ روانشناسی قانونی و روانپزشکی. در طول تحصیلات دکترا، دانش آموزان تشویق می شوند که تحقیقات خود را با بخش های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند.

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شوند و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزارهای پیشرفته مورد نیاز برای مقابله با بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، علمی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند. فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از زمینه تحقیق اولیه خود.

تمام دانشجویان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا بازسازی شده است، یک پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر لواسا زیبا در توسان است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذاخوری، مطالعه و اتاق نشیمن، کتابخانه پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز است که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کند. دانشجویان واجد شرایط، علاوه بر اتاق و هیئت مدیره رایگان، همچنین یک بورس تحصیلی پژوهشی دریافت خواهند کرد که مبلغ آن حدود 15،300 یورو در سال است. بودجه اضافی برای مراحل تحقیق بیشتر، از جمله کمک هزینه تحصیلی برای پوشش چهارمین سال نهایی برای تکمیل پایان نامه دکترا، می تواند به صورت رقابتی اختصاص یابد.

برنامه های دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنند و محیط واقعی بین المللی را فراهم می کنند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای در سراسر جهان داشته اند.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by IMT School for Advanced Studies Lucca »

Last updated June 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019