توضیحات رسمی را مطالعه کنید

2019/20 برنامه های دکترا در IMT School for Advanced Studies Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019 RD، CEST 12:00

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2019/20 در IMT School for Advanced Studies Lucca ی IMT School for Advanced Studies Lucca ( www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل اروپا در اروپا مطابق با اخیرا نظرسنجی U-Multirank انجام شده است. کاندیداهای ریاست محرک به شدت با انگیزه از تمام رشته ها دعوت می شوند تا برای یکی از 32 بورس تحصیلی که به طور کامل تامین می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که صلاحیت علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روانشناسی رفتاری، فیزیک ریاضیات، آمار، تاریخ و علوم میراث فرهنگی.

یکی از چهار آهنگ خاص زمینه شناسی، محاسباتی و علوم اعصاب اجتماعی است که تحت برنامه دکترای علمی و فرهنگی قرار دارد. این مسیر تحقیق مبتنی بر تحقیق متمرکز بر علوم شناختی، محاسباتی و اجتماعی است و روشهای علوم اعصاب پایه، از جمله زیست شناسی مولکولی و ژنتیک را با روانشناسی تجربی تجربی و علوم اعصاب شناختی ادغام می کند. دانش آموزان در دوره های مختلف شامل مبانی روان شناختی، علوم رفتاری و علوم اعصاب اجتماعی، روانشناسی عصبی، روان شناسی، نوریه، مبانی عصبی ادراک، مبانی عصبی آگاهی، فلسفه علم، تفکر انتقادی، تصویر برداری ساختاری و عملکردی، و روش های ابتدایی / پیشرفته برای تجزیه و تحلیل داده ها.

به طور خاص، مسیر CCSN برای آموزش دانش پژوهان است که به دانش در زمینه (چند) زمینه های انضباطی مانند ادراک چند حالته، فوق العاده و متقابل متوسل می شوند. خواب و آگاهی؛ تشخیص عمل و کنترل موتور. نوروپلاستی و یادگیری؛ سازماندهی مفاهیم معنایی؛ نورولوژیستی؛ رفتار اجتماعی و ضد اجتماعی؛ فرایندهای تصمیم گیری در محیط های اقتصادی و مالی؛ ادراک زیبایی شناسی در طول تحصیلات دکترای خود، دانش آموزان تشویق می شوند که تحقیقات خود را با بخش های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند. برای انجام فعالیت های تجربی خود، دانش آموزان می توانند به امکانات داخلی و خارجی برسند. مدرسه IMT دارای یک آزمایشگاه Cyberfysics برای تحقیقات رفتاری، روانپزشکی و EEG (64 و 256 کانال تقویت کننده) است. مطالعات عملکردی و ساختاری MRI می تواند در هر یک از اسکنرهای MRI شریک در پیزا (1.5 و 7 تسلا) و Massa (3 Tesla) انجام شود؛ استخراج EEG و fMRI می تواند ترکیب شود.

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شوند و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزار پیشرفته ای که برای سخت گیری در برابر بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، علمی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند. فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از حوزه پژوهش اولیه خود.

همه دانش آموزان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا بازسازی شده است، یک پردیس کاملا یکپارچه در مرکز تاریخی شهر زیبای توسان، لوکا است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذاخوری، مطالعه و اتاق نشیمن، کتابخانه ای پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز است که محیط فرهنگی، حرفه ای و اجتماعی منحصر به فرد را برای برنامه دکترای ما ارتقاء می دهد.

دانشجویان واجد شرایط، علاوه بر اتاق و هیئت مدیره رایگان ، همچنین یک بورس تحصیلی پژوهشی دریافت خواهند کرد که مبلغ آن حدود 15،300 یورو در سال است . بورس تحصیلی به طور کامل به مدت چهار سال ، با امکان فارغ التحصیلی بعد از سال سوم، تامین می شود.

برنامه های دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنند و محیط واقعی بین المللی را فراهم می کنند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای ها در سرتاسر جهان به دست آورده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه، شرایط پذیرش و نحوه درخواست، لطفا به https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview مراجعه کنید.

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019، 12 بعد از ظهر CEST

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IMT School for Advanced Studies Lucca »

آخرین به روز رسانی March 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date