دکترای علوم زیست شناسی

عمومی

شرح برنامه

برنامه های پژوهش محور منجر به دکتری می شوند. مدرک زیست شناسی در چهار غلظت خاص ارائه شده است: بیوشیمی ، بیولوژی ، سلول و بیولوژی مولکولی ، تکامل و رفتار و علوم اعصاب.

نکات مهم برنامه

  • دانشکده ما بسیار همکار هستند و دانشجویان تشویق می شوند که از طریق آزمایشگاه های مختلف بچرخند.
  • دانشجویان فارغ التحصیل ما به طور مرتب در کنفرانس های ملی و بین المللی حضور دارند و در نشریات بررسی شده توسط نویسندگان نویسنده هستند.
  • دانشکده های ما با آزمایشگاه های تحقیقاتی که توسط آژانس های ملی (NSF ، NIH) و بنیادهای خصوصی تأمین می شوند ، در حال پیشرفت و رهبری در این زمینه هستند. دکتری فرصت های تدریس و کارشناسی ارشد برای دانشجویان فراهم می شود.
  • یک سری سمینار دانشجویی فارغ التحصیل بصورت هفتگی در طول سال تحصیلی ارائه می شود. دانش آموزانی که تحقیق خود را ارائه می دهند ، درباره مهارتهای ارائه و جهت گیری تحقیق بازخورد ارزشمندی کسب می کنند.

فارغ التحصیلان اخیر موقعیت های تحقیقاتی را در مؤسسات معتبر دانشگاهی از جمله ییل ، کرنل ، دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه کارولینای شمالی تضمین کرده اند. برخی دیگر در شرکتهای داروسازی و بیوتکنولوژی مانند GlaxoSmithKline ، Merck ، Johnson و Johnson و Aventis به کار می روند.

دستورالعمل برنامه

گروه علوم زیست شناسی دکتری ارائه می دهد. در زیست شناسی با چهار غلظت:

  1. زیست شناسی سلولی و مولکولی
  2. بیوشیمی
  3. علوم اعصاب
  4. تکامل و رفتار

کار دوره
دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد قبل از کاندیداتوری تعدادی دوره اصلی مورد نیاز و همچنین مجموعه ای از دوره های انتخابی را برگزار می کند. در بعضی موارد ، اگر دانش آموز دوره (های) معادل را در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد گذرانده باشد ، کمیته تحصیلات تکمیلی می تواند جایگزینی یا لغو شرایط اصلی خود را ترک کند (ممکن است یک آزمون مهارت لازم باشد). کار دوره رسمی تا پایان ترم سوم تحصیلات تکمیلی (ترم چهارم دانشجویان علوم اعصاب و تکامل و رفتار) به پایان می رسد.

چرخش آزمایشگاه
دانشجویان فارغ التحصیل به شدت از چرخش در آزمایشگاههای مختلف در مرحله قبل از نامزدی تشویق می شوند. چرخش ها 1) تجربه آزمایشگاهی دست اول ، 2) آموزش در فنون اختصاصی آزمایشگاه و 3) تعامل یک به یک با دانشکده را ارائه می دهد. پس از حداکثر سه چرخش آزمایشگاهی ، دانشجوی فارغ التحصیل با تأیید مشاور عالی ، تصمیم نهایی را می گیرد که در مورد کدام آزمایشگاه تحقیق پایان نامه خود را انجام دهد.

دستیارهای آموزشی یا پژوهشی
دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در طول سال یا با یک کمک هزینه تدریس و یا یک کمک پژوهشی پشتیبانی می شوند. دوره های آموزشی دوره های آموزشی توسط بخش ارائه می شود و معمولاً در هر ترم نیز 9 اعتبار شهریه ارائه می شود. دستیاری تدریس بیش از 20 ساعت در هفته نیاز به کمک اساتید گروه در یک (یا بیشتر) کلاسهای کارشناسی ارشد این بخش ندارد. دستیارهای پژوهشی ممکن است توسط بخش ، دانشکده ، یا مشاور اصلی ارائه شود. انتظار می رود دانش آموزانی که توسط یک معاونت پژوهشی حمایت می شوند حداقل 20 ساعت در هفته را صرف تحقیقاتی که توسط این پشتیبانی تعیین شده انجام دهند. این دانشجویان در صورت دریافت کمک هزینه تحقیق نیز در هر ترم حداکثر 9 اعتبار شهریه دریافت می کنند.

خط مشی پشتیبانی
دانشکده گروه علوم زیست شناسی متعهد است که برای کلیه دانشجویان فارغ التحصیلان دارای وضعیت خوب ، یک شرط رقابتی 12 ماهه تا پنج سال ارائه کند. حضور خوب شامل عملکرد رضایت بخش در دوره های مورد نیاز ، قبولی در آزمون های لازم ، و توزیع و دفاع از پیشنهاد پایان نامه دکتری و در نتیجه پذیرش به موقع در کاندیداتوری است. پس از پنج سال ، دانشجویان می توانند با ارسال درخواست کتبی به کمیته تحصیلات تکمیلی ، درخواست ادامه پشتیبانی دهند.

کمیته تحصیلات تکمیلی
کمیته تحصیلات تکمیلی دپارتمان شامل اساتید منتخب از کلیه برنامه های گروه علوم زیست شناسی است. این کمیته به دانش آموز در تمام مراحل قبل از نامزدی خود مشاوره می دهد - از جمله نظارت بر پیشرفت از طریق چرخش آزمایشگاه و انتخاب کار مناسب دوره. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پیش از نامزدی حداقل یکبار در هر ترم و یکبار با کمیته تحصیلات تکمیلی ملاقات می کنند.

آزمون واجد شرایط
آزمون مقدماتی در پایان نیمسال سوم یا چهارم تحصیلات تکمیلی برگزار می شود. این امتحان شامل یک آزمون کتبی دو روزه خواهد بود که به طور جداگانه توسط معاینه شفاهی انجام می شود. دانشکده هم امتحانات کتبی و هم شفاهی را ارزیابی می کند. قبولی در امتحان کتبی برای پیشرفت در امتحان شفاهی لازم است. اگر دانش آموز اولین تلاش خود را در هر بخش از امتحان شکست بخورد ، به او فرصتی داده می شود که در فرصت بعدی دوباره امتحان را دوباره بگیرد.

کمیته پیشنهادی پایان نامه و کمیته پایان نامه
با مشورت با مشاور بزرگ ، دانشجوی کارشناسی ارشد قبل از پایان ترم پنجم تحصیلات تکمیلی کمیته پایان نامه را انتخاب می کند. کمیته پایان نامه چهار نفره شامل سه دانشکده دپارتمان (از جمله مشاور بزرگ) و یک دانشمند سطح مقطع دکترا از خارج از بخش است. از طریق تلاشهای تحقیقاتی ، تسلط بر ادبیات و با درج مشاوره اصلی ، دانشجو پیشنهاد پایان نامه کتبی را تهیه می کند. این سند حداقل دو هفته قبل از دفاع شفاهی در مقابل کمیته پایان نامه به کمیته پایان نامه ارائه می شود. دفاع از طرح پایان نامه بیش از یک سال پس از اتمام موفقیت آمیز آزمون مقدماتی صورت نمی گیرد.

دفاع پیشنهادی شامل یک آزمون عمومی است که در آن درک کافی دانش آموز از علم مربوط به رشته تحصیلی وی ارزیابی می شود. پس از دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه و عملکرد رضایت بخش در آزمون عمومی ، دو فرم زیر باید توسط همه اعضای کمیته پایان نامه امضا شده و به دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده هنر و علوم ارسال شود:

  1. صفحه عنوان پیشنهاد
  2. "گزارش آزمون دکتری عمومی"

به طور خلاصه ، موفقیت آمیز در امتحانات واجد شرایط دروس ، کتبی و شفاهی و دفاع از طرح پایان نامه / آزمون عمومی از الزامات پذیرش در کاندیداتوری است. طبق آیین نامه دانشگاه ، پذیرش در کاندیداتوری به 72 اعتبار فراتر از لیسانس یا 48 اعتبار فراتر از مدرک کارشناسی ارشد نیاز دارد. حداقل 24 اعتبار باید در دوره کار باشد.

جدول زمانی عمومی برای تکمیل دکتری

سال 1 - کار درسی ، یک آزمایشگاه تحقیقاتی (ایده آل با شروع تابستان) پیدا کنید

سال 2 - کار درسی ، شرکت در آزمون واجد شرایط ، ادامه تحقیقات

سال 3 - کار درسی در صورت لزوم ، دفاع کامل از پیشنهاد ، تحقیق را ادامه دهید

سال 4 - تحقیق در مورد دکتری

سال 5 - تحقیق در مورد دکتری. و دفاع کامل پایان نامه

وزارت علوم زیست شناسی متعهد است به پشتیبانی پنج ساله از کلیه دانشجویان فارغ التحصیل با وضع خوب و با تکمیل به موقع و مشخص از الزامات برنامه خود بپردازد. این شامل عملکرد رضایت بخش می باشد ، دوره های مورد نیاز ، پذیرش در کاندیداتوری ، قبولی در امتحانات صلاحیت ، دفاع از پیشنهاد پایان نامه دکتری و جلسات پیشرفت منظم. تعیین پیشرفت رضایت بخش از طریق جلسات دانشجویی با کمیته تحصیلات تکمیلی انجام می شود و شامل نمرات ، پیشرفت در تحقیقات نظارت شده و ورودی از مشاور تحقیق می شود.

تأمین بودجه پس از پنج سال تضمین نمی شود ، اما در عوض منوط به در اختیار داشتن بودجه یا از مربی دانشجویی یا از وزارت علوم زیست شناسی است. دانشجویان و مربیان آنها می توانند درخواست فراتر از سال پنجم دانشجویی را به صورت کتبی به کمیته تحصیلات تکمیلی درخواست کنند. در آغاز سال پنجم ، دانشجویان نامه ای از کمیته تحصیلات تکمیلی با دستورالعمل درخواست درخواست پشتیبانی دپارتمان فراتر از ترم بهار سال پنجم خود را در این برنامه دریافت می کنند. دانشجویان متقاضی حمایت باید انتظار داشته باشند که نظرات کمیته پایان نامه را به کمیته فارغ التحصیلان و جدول زمانی برای تکمیل مدرک خود ارائه دهند.

الزامات درجه

دانشجوی ورودی که دارای مدرک کارشناسی ارشد است باید در مجموع 48 اعتبار را تکمیل کند (حداقل 24 دوره اعتبار که 12 آن باید در سطح 400 باشد ، به علاوه اعتبارات تحقیق). دانشجویی که با مدرک لیسانس وارد می شود ، باید در کل 72 اعتبار (حداقل اعتبار 24 دوره ای را که 12 آن باید در سطح 400 باشد به علاوه اعتبارات پژوهشی) تکمیل کند. دانشجو همچنین باید یک امتحان مقدماتی را گذرانده ، یک طرح تحقیقاتی را تهیه و از آن دفاع کند ، تحقیقات توصیف شده در این طرح را تکمیل کند و تحقیقات کامل را به بخش ارائه دهد.

دوره کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی شامل 30 ساعت اعتبار کار تحصیلات تکمیلی است. کمتر از 18 اعتبار نباید در این بخش باشد که 15 اعتبار آن باید در سطح 400 باشد. یک دانشجو باید به مدت شش ساعت اعتبار پژوهشی ثبت نام کند و یک پروژه تحقیقاتی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

پشتیبانی مالی

ما از طریق تدریس دستیارها ، کمکهای پژوهشی و بورس های تحصیلی پشتیبانی مالی می کنیم.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2020

درباره این دانشگاه

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... اطلاعات بیشتر

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. اطلاعات محدود