Read the Official Description

دکترای شیمی

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه بینگهامتون در شیمی ارائه می دهد به استاد هنرهای (MA)، کارشناسی ارشد (MS) و دکتر فلسفه (PhD) درجه در شیمی برای دانش آموزانی که نوآورانه، رقابتی و در مناطق سنتی تحلیلی انگیزه بالایی دارند، غیر آلی هستند، آلی و شیمی فیزیک، و همچنین دیگر موضوعات میان رشته ای مربوطه.

در پایان سال اول، هر دانش آموز با یک مشاور دانشکده بر اساس منافع پژوهش و در دسترس بودن جفت می شود. مشاوران گروه ما ارائه راهنمایی برای دانش آموزان در طول زندگی حرفه علمی خود، از انتخاب رشته به تحقیق و توسعه.

دانش آموزان ما به طور منظم برای دستیابی و پژوهش تلاش علمی استثنایی از طریق جوایز علمی مختلف شناخته شده است. فرصت های مالی دیگر مانند دستیار قرار، دستیاری تحقیق و مواجب نیز در دسترس هستند.

دکتر در فلسفه

دکترا در درجه اول برای تحقیقات اصلی که در منطقه شیمی منجر به پیشرفت قابل توجه در دانش تعلق می گیرد. درک شرکت از اصول اساسی، تکنیک های تجربی و نظریه های فعلی شیمی نیز مورد نیاز است، و مجموعه گسترده ای از دوره ها و سمینارهای کمک می کند که دانش آموز پهلو به پهلو از آخرین تحولات در بسیاری از زمینه ها. دانش آموزان باید یک وسعت درک بیش از بسیاری از شیمی مناطق، یک چشم انداز از رابطه شیمی به زمینه های دیگر و تخصص در منطقه انتخاب شده برای تحقیق پایان نامه نشان می دهد. ما انتظار داریم که بسیاری از دانش آموزان به تکمیل برنامه های دکترا خود را در چهار سال.

تحلیلی، معدنی، آلی، و یا شیمی فیزیک: مهارت در رشته تخصصی است که با معاینات تجمعی (معمولا به عنوان "Cums ها" نامیده می شود) تاسیس شده است، 10 بار در سال در هر یک از زمینه های زیر ارائه شده است. دانش آموزان نیاز به تصویب سه نفر از هشت نفر از این آزمون ها در زمینه های اصلی خود را. امتحانات ممکن است تقریبا در هر موضوع در منطقه تعریف پوشش، و ارائه به کمیته برنامه درسی کارشناس با ارزیابی رشد دانش آموز به عنوان یک شیمیدان. این امتحانات شروع بعد از سال دوم اقامت.

یک دانش آموز ممکن است، همراه با مشاور دانشکده خود، آماده سازی یک پیشنهاد، با توجیه، برای یک آزمون جامع جایگزین، و ارائه پیشنهاد به کمیته برنامه درسی کارشناس برای تصویب آن است. اگر تایید شود، مشاور پژوهش و دانش آموز معرفی یک کمیته هدایت حداقل پنج عضو هیات علمی، از جمله حداقل یک عضو هیئت علمی شیمی شاغل است که مشاور تحقیقات پایان نامه نیست، با یک رئیس نامزد است که مشاور تحقیقات پایان نامه است. پس از تایید توسط کمیته برنامه درسی کارشناس، کمیته هدایت مسئول اداره یک بررسی جامع از فرمت تصویب رسید، و برای نظارت بر پیشرفت دانش آموز به سمت درجه شود.

پس از اتمام "Cums ها،" هر دانش آموز یک آزمون شفاهی در برابر کمیته پایان نامه، که با استفاده از این آزمون برای تعیین اینکه آیا دانش آموز به نقطه ای که تحقیقات مستقل را می توان مناسب انجام توسعه طول می کشد. اتمام رضایت بخش این امتحان مانع نهایی قبل از اتمام تحقیق و ارائه یک پایان نامه است.

مهم ترین و وقت گیر جزئی از برنامه دکترا است، البته، پژوهش. هر دانش آموز لازم است برای تکمیل یک قطعه قابل توجهی از تحقیقات علمی، نوشتن یک پایان نامه توصیفی اثر و نتیجه گیری از آن است که کار کشیده می شود، و سپس دفاع از قبل یک کمیته شیمی و دانشکده غیر شیمیایی کار کرده است.

بیوشیمی و بیوشیمی آهنگ

برنامه کارشناسی ارشد در بیوشیمی و بیوشیمی یک برنامه برای دانشجویان علاقمند به تخصص در مواد شیمیایی از سیستم های بیولوژیکی است. دانش آموزان برای ورود به این برنامه را یک معاینه قرار دادن بیوشیمی به جای معاینه قرار دادن آلی، معدنی و یا تحلیلی است. علاوه بر این، یک مجموعه جداگانه از امتحانات تجمعی داده می شود، و دانش آموزان ممکن است یک دوره اضافی خارج از دپارتمان به سمت حداقل شش تا هشت دوره لازم برای مدرک دکترا تعداد.

مواد شیمی آهنگ

برنامه های تحصیلات تکمیلی میان رشته ای در مواد شیمیایی است که توسط دانشکده تایید شده است. دانش آموزان ممکن است مواد و معاینه قرار دادن حالت جامد به جای امتحانات قرار دادن آلی و تحلیلی است. امتحانات تجمعی مربوطه داده می شود، و دوره های خارج از دپارتمان به سمت حداقل دوره لازم برای کارشناسی ارشد و دکترا مورد نیاز است.

پس از فارغ التحصیل شما

فارغ التحصیلان دکترا قرار ملاقات در دانشکده پزشکی هاروارد، دانشگاه کرنل و بورس در نهادهایی مانند موسسه ملی بهداشت، Atotech ایالات متحده آمریکا شرکت دریافت کرده اند و وارنر موسسه بابکاک برای شیمی سبز.

اطلاعات پذیرش برای تحصیلات تکمیلی در شیمی

برنامه کارشناسی ارشد در شیمی دانش آموزان به طور مداوم در طول سال می داند. هر دو ماه های سپتامبر و ژانویه پذیرش امکان پذیر است. ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی است در متن توصیه نامه ها و نمرات GRE است. آزمون موضوع در شیمی نیز درخواست شده است. ملاحظات ویژه نیز در نظر گرفته شود.

زبان و الزامات GRE

دانشجویان بین المللی، زبان مادری شان انگلیسی نیست، نیز مورد نیاز برای ارسال نمره تافل خود را. برنامه های کاربردی با تافل کمتر از 80 (آزمون اینترنتی) در نظر گرفته نمی شود. شما به درخواست آنلاین در دانشکده تحصیلات تکمیلی را تشویق کرد.

پذیرش از دانشجویان بین المللی به شدت رقابتی است. برای رقابت شما نمره تافل حداقل 90 (آزمون مبتنی بر اینترنت)، و یک کلامی و کمی نمره GRE ترکیب بیش از 1200 (سیستم) و یا 310 (سیستم جدید موثر نوامبر نیاز 2011). نمره بالا در آزمون موضوع نیز کمک خواهد کرد.

که در آن به اعمال

کلیه متقاضیان ملزم به صورت آنلاین از طریق وب سایت دانشکده تحصیلات تکمیلی اعمال می شود.

کلاس مشخصات

GRE کمی: 65٪ معدل 3.3 بین المللی / غیر شهروند ثبت نام: 64٪

* امتیاز (بازدید کنندگان) نشان دهنده متوسط ​​برای کلاس به تازگی اعتراف؛ به ثمر رساند کمتر می کند در نتیجه در رد خودکار و به ثمر رساند بالاتر نیازی به پذیرش تضمین نمی کند.

مهلت

سقوط: فوریه 1

بهار: آلیاژها

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by Binghamton University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,921 USD
(رزیدنت)؛ $ 24،261 (غیر مقیم)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019