توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های دکترا درجه

با طول برنامه از 3-4 سال تحصیلی، برنامه های مدرک دکترا در چین به طور کلی ارائه شده، در حالی که برخی از برنامه های انگلیسی-تدریس نیز در دسترس هستند. دانش آموختگان انجام تمام نیازهای درجه اهدا خواهد شد مدرک دکترا.

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن دکترا درجه فهرست برنامه ها

متقاضیان تشویق به تماس با سرپرستان آینده نگر خود را قبل از برنامه و انتظار می رود که محصور در بسته نرم افزار خود را با فرم برای موقت پذیرش دانشجویان بین المللی توسط LZU استاد.

آغاز برنامه

برنامه های مدرک دکترا از دانشگاه لان جو قرار است برای شروع در اواسط ماه سپتامبر. برای تاریخ دقیق، لطفا به اطلاع پذیرش مراجعه کنید.

شهریه

 • هنرهای لیبرال RMB 23000 / سال
 • علوم RMB 33000 / سال
 • علم پزشکی RMB 49500 / سال

الزامات

متقاضیان باید شهروندان غیر چینی در سلامت خوب با بیماری های عفونی و یا هر بیماری جسمی یا روانی که ممکن است مطالعه عادی تاثیر می گذارد، دارای مدرک کارشناسی ارشد و زیر سن 45 (حد سن انعطاف پذیر برای متقاضیان سالم با تجربه کاری خاص است و توانایی علمی بالا).

الزامات مهارت زبان:

 1. متقاضیان برای برنامه های چینی تدریس ادبیات، تاریخ، فلسفه، آموزش و پرورش و قانون باید یک گواهی سطح 4 HSK با حداقل نمره 210، و یا گواهی HSK سطح 5 یا بالاتر دارند. متقاضیان برای برنامه های دیگر چینی تدریس باید یک گواهی سطح 4 HSK با حداقل نمره 190 است.
 2. وجود ندارد چینی الزامات مهارت زبان برای متقاضیان از برنامه های انگلیسی-تدریس، اما آنها (به جز برای انگلیسی زبان مادری) باید یک آزمون تافل مبتنی بر اینترنت نمره 90 را دارند و یا آزمون IELTS نمره 6.5 (یا بالاتر).

اسناد و مدارک برای برنامه (مجهز به تشکیلات و قرار داده شده در زیر را به ترتیب)

 1. فرم درخواست دانشجویان بین المللی برای دانشگاه لان جو لطفا ورود بر روی سیستم درخواست آنلاین (کلیک کنید تا انتر) را به یک برنامه موفقیت و سپس چاپ فرم و نام خود را امضا کنید.
 2. یک فتوکپی از گذرنامه.
 3. فرم برای موقت پذیرش دانشجویان بین المللی توسط LZU استاد، ( دانلود ). (در صورت وجود)
 4. بالاترین گواهی مدرک، که باید اصل مدارک یا نسخه محضری شود. در صورتی که متقاضیان دانشجویان دانشگاه هستند، آنها باید یک گواهی مقام قبل از فارغ التحصیلی ارائه نشان دادن وضعیت دانش آموز و بیان تاریخ فارغ التحصیلی انتظار می رود. اسناد در زبان های غیر از زبان چینی یا انگلیسی باید با ترجمه محضری در زبان چینی یا انگلیسی متصل می شود.
 5. ریز نمرات تحصیلی در طول مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی، که باید اصل مدارک یا نسخه محضری شود. اسناد در زبان های غیر از زبان چینی یا انگلیسی باید با ترجمه محضری در زبان چینی یا انگلیسی متصل می شود.
 6. کپی از زبان (چینی یا انگلیسی) گواهی مهارت. متقاضیان برای برنامه های چینی دستور باید فتوکپی گواهی HSK فراهم می کند. متقاضیان برای برنامه های انگلیسی-دستور باید گواهی TOEFL یا IELTS نمره آزمون فراهم می کند. (برای انگلیسی زبانان بومی مورد نیاز)
 7. وضعیت شخصی، به زبان انگلیسی چینی یا، باید شامل مطالعه و تجربه کاری، دلایل نرم افزار و پیشنهاد مطالعه است. کمتر از 1500 کلمه است.
 8. دو توصیه نامه از استاد تمام و یا دانشیار، زبان چینی یا انگلیسی. (امضا استادان، شماره تلفن تماس و آدرس ایمیل باید بر روی نامه است.)
 9. مقالات علمی منتشر شده و یا سایر دستاوردهای علمی. (در صورت وجود)

نکته:

متقاضیان باید با که مهلت ارسال و یا ارسال مواد برنامه ذکر شده در بالا به امور دانش آموزان دفتر بین المللی از دانشکده بین المللی تبادل فرهنگی دانشگاه لان جو در فرد و یا سپردن دیگران است. این بسته نرم افزار باید دارای برچسب "دکترا درجه برنامه کاربرد مواد." این مواد برنامه ناقص و یا نرم افزار های ارائه شده توسط ایمیل پردازش نمیشود. اسناد اضافی ممکن است در صورت لزوم مورد نیاز است.

مواد نرم افزار نمی خواهد بدون در نظر گرفتن نتیجه از برنامه بازگردانده می شود.

نام نویسی

 1. ثبت نام دانشگاه خواهد شد بر اساس انتخاب رقابتی با توجه به عملکرد دانش آموزان دانشگاهی، طرح مطالعه شخصی و HSK آزمون های درجه، و غیره ساخته شده
 2. لیست نام از متقاضیان پذیرفته خواهد شد در وب سایت کالج بین المللی در اواخر ژوئیه 2016 اعلام کرد. توجه پذیرش با سایر مدارک مربوطه خواهد شد قبل از پایان ماه جولای، 2016 ارسال می شود.

ثبت

متقاضیان موفق، باید برای ویزای دانشجویی (ویزا X1) به سفارت چین یا کنسولگری در کشور خود با گذرنامه، "توجه پذیرش" و "درخواست ویزا برای مطالعه مبداکشور چین" اعمال می شود و ثبت نام در مدت زمان مشخص در دانشگاه لان جو. متقاضیان موفق، که در گواهی پیش از فارغ التحصیلی در طول برنامه باید از نسخه اصلی یا فتوکپی محضری مدرک پس از ثبت نام ارائه کنید. کسانی که موفق به ارائه خواهد شد از پذیرش رد صلاحیت شده.

اسکان

پس از ثبت نام در مدت زمان مشخص، دانش آموزان جدید خواهد شد در ساختمان خوابگاه در محوطه دانشگاه مرتب شده اند. برای جزئیات بیشتر، لطفا اینجا کلیک کنید به خواندن.

تماس

خانم وانگ شان، آقای لی Jianglong
تلفن: 0086-931-8912853 فکس: 0086-931-8912087 ایمیل: interadmission@lzu.edu.cn آدرس پستی: دانشکده تبادل فرهنگی بین المللی، دانشگاه لان جو 222 جنوبی تیانشوی جاده، لان جو 730000، استان گانسو روابط چین محل دفتر: دفتر 908، GUANYUN ساختمان، پردیس اصلی دانشگاه لان جو، لان جو.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
33,000 CNY
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ