دکترای سمفونی و فلسفه ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

برنامه دکترای سمیوتیک و ارتباطات فلسفه آموزش های مورد نیاز برای تحقیق واضح فلسفی و نشانه را در ارتباطات، تحول، تغییرات و روابط خود با سایر حوزه های اجتماعی فراهم می کند. زمینه تحصیلات بین رشته ای است. هدف این است که مطالعه راهبردهای ارتباطی، مفروضات اجتماعی و تأثیرات آنها باشد. این زمینه به لحاظ نظری، اما فارغ التحصیل نیز ممکن است به فرآیندهای عملی دسترسی داشته باشد، زیرا این امر به درک بهتر نقش سمیوز در روند ارتباطات رسانه های جمعی کمک می کند. دانش آموزان تشویق به ساختن خطوط سنتی اکتشاف معادن جهان و چک و فلسفه ارتباطات برای به دست آوردن آخرین دانش نظری و خلاقیت آنها هستند.


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

در حین آزمون ورودی، کاندید باید یک علاقه تحقیقی به فلسفه و نشانه شناسی ارتباطات، دانش رویکردهای نظری و روش های مربوطه را نشان دهد. او / او باید بتواند مشکل خاصی را که او می خواهد برای تحصیل ارائه دهد، ارائه دهد.

بخش شفاهی امتحان ورودی شامل بحث در مورد طرح پایان نامه است (حداکثر 20 امتیاز) و بررسی مهارت های زبان خارجی - بخشی از بحث در زبان انتخاب شده (انتخاب زبان: AJ، NJ، FJ ، I) (حداکثر 10 امتیاز).

متقاضی که کمتر از 10 امتیاز را از ارزیابی پروژه پایان نامه دریافت می کند، قابل پذیرش نیست.

این برنامه دارای پیوست های زیر است:

  • طرح پایان نامه شامل سوالات تحقیق و لیستی از ادبیات مناسب؛
  • یک لیست از نشریات حرفه ای
  • Curriculum Vitae ساختار یافته.


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات تکمیلی مستلزم موفقیت آمیز بودن برنامه تحصیلی است.

روش تأیید:


چشم انداز فرصت های شغلی

فارغ التحصیل برنامه تحصیلی دکترای سمیولوژی و فلسفه ارتباطات یک متخصص واجد شرایط است که درک عمیق از رویکردهای نظری در استراتژی های ارتباطی، مهارت های تحلیلی مربوطه و دانش جامع تحقیقات واقعی فلسفی و نشانه شناسی فرآیند ارتباطات دارد. برنامه تحصیلی برای افرادی که مایل به کار در پژوهش های پایه و کاربردی در موسسات و دانشگاه ها جهت گیری موضوعی داده شده است، لازم است. فارغ التحصیلان نیز آمادگی دارند که موقعیت های منتقد، مفهومی و خلاق را اشغال کنند و واجد شرایط کار در چنین شرایطی در یک حوزه علمی یا جمعی هستند که آشنایی با نشانه شناسی و نظریه ارتباطات یک دارایی ضروری است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers uniqu ... اطلاعات بیشتر

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers unique study programs and opportunities. اطلاعات محدود