دکترای ساخت هوشمند

عمومی

شرح برنامه

ساخت هوشمند به سیستم های تولیدی کاملاً یکپارچه و مشارکتی گفته می شود که در زمان واقعی پاسخ می دهند تا خواسته ها و شرایط متغیر را در کارخانه هوشمند ، شبکه تأمین و نیازهای مشتری برآورده کنند. این استفاده از داده های بی درنگ و فناوری های پیشرفته برای پشتیبانی از کارخانه ها برای تصمیم گیری موثر و دقیق مهندسی و ایجاد محصولات کاملاً متفاوت ، مقرون به صرفه و رقابتی متناسب با نیازهای بازار است.

برنامه دکتر فلسفه (PhD) در ساخت هوشمند قصد دارد دانش آموزان را با درک دقیق از هر سطح از فرآیند تولید ، ترکیب مهارت در ریاضیات ، علوم و تجارت آماده کند تا آنها را در توسعه روش های ابتکاری طراحی سیستم و تولید محصول آماده کند. طراحی برنامه بر ارائه دانش بنیادی و همچنین آموزش عملی در برنامه درسی متمرکز است. دانش آموزانی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوند همه کاره و مجهز خواهند بود تا بینش ارزشمندی کسب کرده و تصمیمات درست بگیرند. این برنامه ها همچنین آموزش های جدید آموزشی را برای آماده سازی دانشجویان تحقیقاتی با مهارت های ویژه و قابل انتقال برای کنار آمدن با تنظیمات جدید مهندسی تولید ارائه می دهند.

یک فارغ التحصیل دوره دکترا باید توانایی انجام تحقیقات اصلی با کیفیت بالا ، ایجاد دانش جدید ، نشان دادن بینش های ارزشمند و کمک قابل توجه به دانشگاه و حوزه را داشته باشد.

نتایج یادگیری

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه دکترا ، فارغ التحصیلان قادر خواهند بود:

 1. یک سیستم تولیدی را به منظور ایجاد یک فرایند رسمی برای توصیف عملکرد تولید مدل کنید.
 2. دانش و توانایی فرآیندی مبتنی بر گسترده فناوری های مختلف ساخت هوشمند و فرایندهای تولید را نشان دهید.
 3. راه حل های بهینه برای مدل های سیستم های تولیدی در زمینه های انضباطی خاص پیدا کنید.
 4. تفکر انتقادی و مهارتهای تحلیلی را به نمایش بگذارید و آنها را در مهندسی تولید به کار بگیرید.
 5. انجام تحقیقات اصلی با کیفیت بالا به طور مستقل در زمینه های تولید و مهندسی سیستم و کمک علمی قابل توجهی به این رشته.
 6. بینش تحقیق بنیادی را به طور موثر در زمینه های دانشگاهی و صنعت ترجمه و تبدیل کنید. و
 7. استفاده از دانش و مهارت های میان رشته ای در تجزیه و تحلیل داده ها ، سنجش از زمان واقعی و برنامه ریزی بهینه برای بهبود قابلیت های فرآیند تولید.

شرایط پذیرش

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش ، متقاضیان باید کلیه شرایط زیر را رعایت کنند. پذیرش انتخابی است و رعایت این حداقل شرایط ، تضمین پذیرش را ندارد.

من. شرایط عمومی پذیرش دانشگاه

 • متقاضیانی که به دنبال پذیرش در دوره کارشناسی ارشد هستند باید مدرک لیسانس را از یک موسسه شناخته شده یا یک مدرک معادل معتبر دریافت کنند.
 • متقاضیانی که در جستجوی پذیرش در رشته برنامه دکترا هستند باید مدرک لیسانس خود را با یک رکورد ثابت عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده دریافت کنند؛ یا شواهدی از کارهای رضایت بخش در سطح تحصیلات تکمیلی را به صورت تمام وقت برای حداقل یک سال یا حداقل دو سال به صورت نیمه وقت ارائه داده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

متقاضیان باید شرایط زبان انگلیسی را با یکی از مهارتهای زیر کسب کنند:

 • TOEFL-iBT: 80
 • TOEFL-pBT: 550
 • آزمون تحویل شده کاغذی TOEFL: 60 (امتیازات کل برای بخش های خواندن ، گوش دادن و نوشتن)
 • آیلتس (ماژول دانشگاهی): نمره کلی: 6.5 و کل امتیاز زیر: 5.5

به یک نمره کل در یک تلاش واحد اشاره دارد

متقاضیان در صورت عدم نیاز به ارائه نمره TOEFL یا IELTS هستند

 • زبان اول آنها انگلیسی است ، یا
 • آنها مدرک لیسانس (یا معادل آن) را از مؤسسه ای که معدل زبان انگلیسی بود دریافت کردند.

کاربرد

برای جزئیات بیشتر به pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... اطلاعات بیشتر

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. اطلاعات محدود