Read the Official Description

دکترای زبان های مدرن و مطالعات منطقه

مرور تحقیق

دانشکده زبان ها و مطالعات منطقه (SLAS) یکی از بزرگترین و معتبر ترین بخش های این نوع در انگلستان است. ما می توانیم نظارت دکترا را در طیف گسترده ای از موضوعات و رشته ها با تخصص خاص در زبان شناسی کاربردی، زبان شناسی اجتماعی، آموزش زبان، ترجمه، توسعه بین المللی، مطالعات آفریقایی، مطالعات آمریکایی، مطالعات اروپایی و مطالعات شرق آسیا ارائه دهیم.

به عنوان یک دانشجوی دکترا، می توانید مطالعات خود را به صورت کامل یا بخشی تحت نظارت محققان بین المللی که به شما در محیط تحقیق پر جنب و جوش شما خوشامد می گزینند، انجام دهید. دانش آموزان دکترا ما در طول دوره تحصیلات خود از طریق تیم نظارتی، مدرسه عالی و مرکز تحقیقات مطالعات اروپایی و بین المللی (CEISR) به طور کامل پشتیبانی می کنند.

مرکز تحقیقات

همه محققان در دانشکده زبان و مطالعات منطقه به مرکز تحقیقات مطالعات اروپایی و بین المللی (CEISR) وابسته اند . این یک مرکز بین رشته ای بزرگ است که محققان و متخصصان تحصیلات تکمیلی را از سراسر دانشگاه، از جمله زبان شناسان، مورخان، جامعه شناسان، دانشمندان علوم سیاسی، انسان شناسان و متخصصان مطالعات منطقه، به ارمغان می آورد. CEISR به هشت گروه تحقیقاتی سازمان یافته است:

 • افریقایی آفریقایی
 • عدالت در کشورهای ضعیف
 • زبان در سراسر مرزها
 • امنیت، شهروندی و عدالت اجتماعی
 • تاریخ اجتماعی و فرهنگی
 • جامعه شناسی و نظریه اجتماعی
 • اروپایی فراملی
 • مطالعات زنان و جنسیت.

زمینه های تحقیقاتی

مدرسه برنامه های کاربردی را از کاندیدانی که مایل به تحصیل در رشته تحصیلی تر هستند، استقبال می کند. ما می توانیم نظارت در طیف وسیعی از زمینه ها، از جمله ارتباطات و زبان شناسی کاربردی، ترجمه و تفسیر، آموزش زبان، توسعه بین المللی، مطالعات آفریقا، مطالعات آمریکایی، مطالعات اروپایی و مطالعات آسیای شرقی انجام دهیم.

فرصت های مالی PhD

 • توسعه روش شناسی برای تدوین لنز خشونت علیه زنان و دختران در ارزیابی برنامه های توسعه اجتماعی بین المللی. (مهلت درخواست 22 ژانویه 2018)
 • تجارت، جنسیت و توسعه: تجزیه و تحلیل تطبیقی ​​در تأثیر سیاست های تجارت بر زنان در مناطق ویژه اقتصادی (SEZ) بازار مشترک آفریقای شرقی و جنوبی (COMESA) و / یا کشورهای آسیای جنوبی برای همکاری منطقه ای (SARC) . (مهلت درخواست 22 ژانویه 2018)
 • صحبت در مورد حملات تروریستی دیگران (مهلت اعمال شده 22 ژانویه 2018)

مدرسه فارغ التحصیل

مدرسه فارغ التحصیلی ما اولین بندر درخواست اطلاعات برای همه دانشجویان و مدیران تحصیلات تکمیلی است. ما حمایت، مدیریت و هماهنگی در برنامه های MPhil، PhD و Doctor Professional را پشتیبانی می کنیم.

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در University of Portsmouth ، به برنامه توسعه انبارش تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا خواهید کرد که آموزش مهارت های عمومی را با بیش از 150 کارگاه در زمینه های مختلف از جمله طراحی تحقیق، پروژۀ دکترا و توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این کارگاه های محبوب و پرطرفدار توسط آموزگاران متخصص ما از سراسر دانشگاه تحویل داده شده و از دانش آموزان ما در تمام مراحل تحصیلات خود حمایت می کنند.

یک ناظر پیدا کنید

لطفا با ما تماس بگیرید تا ایده های تحقیقاتی خود را در مورد جزئیات بیشتر به بحث بگذارید و اطمینان حاصل کنید که ما از تخصص نظارت در دسترس برای حمایت از منطقه مورد نظر خود استفاده می کنیم. سپس شما می توانید با یک سرپرست بالقوه ارتباط برقرار کنید.

شرایط ورود

اولین درجه خوب از یک دانشگاه بین المللی شناخته شده (بسته به دوره انتخاب شده، حداقل کلاس دوم یا معادل آن) یا مدرک کارشناسی ارشد در یک موضوع مناسب است. به طور انحصاری، تجربه حرفه ای معادل و / یا مدارک مورد نظر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست، مهارت زبان انگلیسی در حداقل گروه IELTS 6.5 با امتیاز جزء زیر 6.0 لازم است. مطالعات ترجمه و ادبیات به مهارت کمتری در زبان انگلیسی نیاز دارد که حداقل باند IELTS 7.0 باشد بدون امتیاز جزء زیر 6.5 .

تاریخ شروع: اکتبر و فوریه.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

اکتبر 2019