دکترای ریاضیات

عمومی

شرح برنامه

انستیتوی ریاضیات انیشتین در دانشگاه عبری از برنامه های دانشجویان ممتاز بین المللی برای Ph.D استقبال می کند. برنامه این برنامه با هدف آموزش ردیف های برتر ریاضیدانان آینده ارائه می شود و یک محیط جذاب و منحصر به فرد برای یادگیری و کار با سمینارهای هفتگی ، سخنرانی های مکرر ویژه در موضوعات روز در ریاضیات و تبادل علمی با محققان بازدید کننده از اسرائیل و سراسر جهان ، به عنوان همچنین سالهای موضوعی پیشرفته و کارگاه های آموزشی که توسط موسسه مطالعات پیشرفته اسرائیل در همین نزدیکی برگزار شده است.

144960_pexels-photo-1467564.jpeg

ساختار برنامه

الزامات برنامه همانند دانشجویان اسرائیلی است ، از جمله:

 • دوره های آموزشی در مجموع 12 امتیاز در طول دوره (هر امتیاز اعتباری تقریباً 1 ساعت در هفته برای یک دوره ترم است). دوره های پیشرفته به زبان انگلیسی ارائه می شود.
 • پایان نامه تحقیق (برای ارائه در نزدیکی پایان دوره).

علاوه بر این ، مطالعات از رویه های خاصی که توسط مرجع تحقیق مشخص شده است پیروی می کنند. به طور مشخص ، یک کمیته علمی برای پیگیری پیشرفت دانشجو ، متشکل از مشاور و دو کارشناس خارجی منصوب می شود. در 18 ماه اول تحصیل ، دانشجو یک پیشنهاد تحقیقاتی ارائه می دهد و آن را به کمیته ارائه می دهد. بعداً در دوره ، دانشجو گزارش پیشرفت خود را به کمیته ارائه می دهد و در نهایت ، نتیجه تحقیق در یک سمینار گروهی ارائه می شود. پس از ارائه پایان نامه ، توسط مشاور و دو متخصص خارجی ارزیابی می شود.

پذیرش

برنامه ها ممکن است در هر زمان ارسال شوند ، اما توصیه می شود که درخواست ها برای شروع در ترم پاییز تا 31 ژانویه سال تحصیلی قبل ارسال شود. پرونده های ارسالی بعداً موردی بررسی می شود.

برنامه ها باید از طریق ایمیل ارسال شوند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که عنوان عنوان فرم "نامه درخواست برای نام خانوادگی ، نام" است. ایمیل باید شامل موارد زیر باشد:

 • رزومه.
 • ریز نمرات رسمی از دوره کارشناسی ارشد.
 • بیانیه علایق پژوهشی (حداکثر 2 صفحه). این نباید یک پیشنهاد پژوهشی باشد ، بلکه بیشتر بیانگر علایق دانش آموز و وضعیت دانش وی از آنها است.
 • نام سه مشاور بالقوه از بخش ما برای کمک به ارزیابی داوطلب (این پیشنهاد الزام آور نیست و در صورت پذیرش ، دانشجو ممکن است با سایر اعضای هیئت علمی کار کند). دانشجو باید در بیان علایق تحقیق خود بر نحوه ارتباط تحقیق پیشنهادی با مشاوران بالقوه پیشنهادی تأکید کند.

علاوه بر این ، برنامه شما باید شامل موارد زیر باشد:

 • دو یا چند نامه توصیه نویسندگان نامه ها باید آنها را مستقیماً به نامه فوق ارسال کنند (توسط متقاضی ارسال نمی شود!) ، با عنوان "نامه توصیه برای نام خانوادگی ، نام". ما شما را تشویق می کنیم نامه شخصی را که قبلاً با دپارتمان ما تعامل داشته است درخواست کنید.

پشتیبانی مالی

دانشجویان پذیرفته شده در این برنامه:

 • بورس تحصیلی (همراه با مکمل خانواده).
 • پشتیبانی کامل شهریه.
 • حمایت از هزینه های مسکن.
 • بیمه درمانی محلی
 • پشتیبانی از سفر به / از اسرائیل.

منوط به رعایت الزامات دانشگاهی ، پشتیبانی به مدت سه سال ارائه می شود. امکان تمدید پشتیبانی برای سال چهارم با توجه به ضوابط دانشگاهی وجود دارد.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-20 ... اطلاعات بیشتر

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-205 best out of the top 800 institutions in the 2016-17 Times Higher Education World University Rankings, published by the British magazine Times Higher Education. HUJI was the only Israeli university to place in the world’s top 200 universities in the rankings. اطلاعات محدود