دکترای روانشناسی

Lingnan University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای روانشناسی

Lingnan University

دکترای روانشناسی

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

آموزش و پژوهش در بخش روانشناسی کاربردی، بسیاری از زمینه های هیجان انگیز را شامل می شود، از جمله روانشناسی بهداشت حرفه ای، روانشناسی مشاوره، روانشناسی اجتماعی کاربردی، روانشناسی متقابل فرهنگی، روانشناسی شناختی، و تعامل انسان و کامپیوتر و غیره. اعضای کارکنان در تخصص بین المللی شناخته شده اند مناطق:

 • روانشناسی بهداشت حرفه ای (استرس شغلی، تعادل کار و زندگی، روانشناسی ایمنی، ناامنی شغلی)
 • روانشناسی مشاوره (اضطراب و مقابله و روانشناسی غیر طبیعی)
 • روانشناسی متقابل فرهنگی
 • روانشناسی اجتماعی کاربردی
 • ارتباط بین فردی
 • خطای انسانی، تعامل انسان و کامپیوتر
 • احساس و ادراک

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

1. درخواست برنامه های PhD از طریق کمک هزینه تحصیلی دکترای هنگ کنگ (HKPFS)

لینگن یکی از دانشگاه هایی است که می توانند متقاضیان درخشان برای کمک هزینه تحصیلی توسط شورای کمک هزینه های تحقیق (RGC) از طریق HKPFS اعطا کنند. هر نامزدی فصلی با 301،200 دلار HK $ / سال (HK $ 25،100 / month) و هزینه سفر سفر به کنفرانس / تحقیق تا 12،600 دلار HK * / سال برای حداکثر 3 سال ارائه می شود. (US $ 1 = HK $ 7.8).

(* نرخ برای 2018-19، با توجه به بررسی سالانه)

درخواست برای پذیرش از طریق این طرح اکنون دعوت شده است. برای درخواست پذیرش، لطفا درخواست اولیه خود را در سیستم پذیرش RGC در www.rgc.edu.hk/hkfd در طول دوره از 1 سپتامبر تا 1 دسامبر 2018 (وقت هنگ کنگ 12:00 بعد از ظهر) . هر متقاضی یک شماره مرجع اختصاص داده خواهد شد. سپس متقاضی باید مستقیما به سیستم الکترونیکی لینگن در www.ln.edu.hk/admissions/applyonline یا قبل از 2 دسامبر 2018 (زمان هنگ کنگ 11:59 بعد از ظهر) مستقیما درخواست خود را ارائه دهد. برنامه های بعدی در نظر گرفته نخواهد شد.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان می توانند مستقیما با درخواست دانشگاه به برنامه های دکترا مراجعه کنند. دانش آموزان تمام وقت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می شوند. دانشجوی تحصیلات تکمیلی برای دانشجوی دکترا خواهد بود HU $ 16،720 / month *
* پس از تأیید کاندیداتوری، به 1750 دلار در ماه افزایش یابد. (نرخ برای سال 2018-19، با بررسی سالیانه)

دانشگاه برنامه های خود را از 1 نوامبر 2018 تا 25 ژانویه 2019 دعوت می کند . متقاضیان ممکن است از طریق www.ln.edu.hk/admissions/applyonline به صورت آنلاین درخواست دهند. برای جزئیات، لطفا www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad را ببینید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.
 2. علاوه بر موارد فوق، متقاضی که درجه ای از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست، باید حداقل نمره 550 (آزمون مبتنی بر مقاله) یا 213 (آزمون کامپیوتری) یا 79 (اینترنت آزمون مبتنی بر آزمون) در آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، یا نمره باند 6.5 یا بالاتر در سیستم آزمون زبان انگلیسی (IELTS)، یا نمره معادل در یک آزمون شناخته شده یا معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود را که بر اساس یک مورد در نظر گرفته خواهد شد. متقاضیان باید در صورت نیاز هرگونه شرایط اضافی را که توسط برنامه هایی که برای پذیرش درخواست می کنند، برآورده کنند.
 3. برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

در عوض نمرات TOEFL و IELTS، متقاضی می تواند نتایج آزمون تست اسکولاستیک (SAT)، GRE، GMAT، عضو موسسه زبان شناسان (MIL) یا آزمون کالج انگلیسی (CET) جمهوری خلق چین را ارائه کند. یا مدارک معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود که بر اساس یک مورد در نظر گرفته می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
30 - 72 
تمام وقت
Price
قیمت
72,100 HKD
هزینه تحصیل برای سال 2018-2019 در حال بررسی است.
Information
Deadline
دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
Locations
هنگ کنگ - Tuen Mun, New Territories
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هنگ کنگ - Tuen Mun, New Territories
آخرین مهلت تقاضا دسامبر 1, 2018
Deadline for application via HKPFS. 26/01/2019: Deadline for application directly.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات