دکترای روانشناسی

عمومی

شرح برنامه

دکترای روانشناسی

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

تدریس و پژوهش در گروه روانشناسی کاربردی بسیاری از زمینه های هیجان انگیز را شامل می شود ، از جمله روانشناسی بهداشت شغلی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی اجتماعی کاربردی ، روانشناسی متقابل فرهنگی ، روانشناسی شناختی و تعامل انسان و رایانه و غیره. اعضای پرسنل دارای تخصص شناخته شده بین المللی در مناطق:

 • روانشناسی بهداشت حرفه ای (استرس شغلی، تعادل کار و زندگی، روانشناسی ایمنی، ناامنی شغلی)
 • روانشناسی بالینی
 • روانشناسی متقابل فرهنگی
 • روانشناسی اجتماعی کاربردی
 • ارتباط بین فردی
 • خطای انسانی، تعامل انسان و کامپیوتر
 • احساس و ادراک

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

1. درخواست برنامه های PhD از طریق کمک هزینه تحصیلی دکترای هنگ کنگ (HKPFS)

متقاضیان برجسته و درخشان ممکن است تا تاریخ 2 دسامبر 2019 (ساعت 12:00 ظهر هنگ کنگ) از طریق HKPFS درخواست پذیرش کنند. به افراد اعطای بورس کمک هزینه تحصیلی با کمک هزینه ماهانه 25800 دلار HK * داده می شود و برای اولین سال تحصیل خود از شهریه کامل شهریه خودداری می کنند. دانشجویانی که متقاضی پذیرش و دریافت بورسیه نیستند ، هنوز هم می توانند در مناطق دکتری معمولی در Lingnan در نظر بگیرند.

(US $ 1 = HK $ 7.8).

(* نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

برای درخواست پذیرش ، لطفاً در بازه زمانی از 1 سپتامبر تا 2 دسامبر 2019 (زمان هنگ کنگ ساعت 12:00 ظهر) در سیستم پذیرش RGC به آدرس www.rgc.edu.hk/hkphd اقدام کنید. به هر متقاضی تعداد مرجع اختصاص می یابد. متقاضی پس از آن موظف است درخواست کاملی را مستقیماً به سیستم الکترونیکی لینگنان به آدرس www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline در یا قبل از 2 دسامبر 2019 ارسال کند (ساعت 11:59 بعد از ظهر هنگ کنگ) . برنامه های دیررس مورد توجه قرار نمی گیرند.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان همچنین می توانند با مراجعه مستقیم به دانشگاه ، به پذیرش برنامه های دکترا بپردازند. بطور معمول دانشجویان دوره کارشناسی ارشد به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعطا می شوند. دوره تحصیلات تکمیلی برای دانشجو در مقطع دکترا مبلغ 17،390 دلار HK در ماه * خواهد بود.
* پس از تأیید نامزدی به 17730 دلار HK / ماه افزایش یابد. (نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

دانشگاه از 1 نوامبر 2019 تا 24 ژانویه سال 2020 درخواست ها را دعوت می کند. متقاضیان می توانند از طریق www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline بصورت آنلاین اقدام کنند. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به آدرس www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad مراجعه کنید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.

 2. علاوه بر موارد فوق ، متقاضی که مدرک تحصیلی وی از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست ، باید حداقل نمره 550 (آزمون کاغذی) یا 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت) را در آزمون کسب کند. انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) ، یا گروه موسیقی 6.5 یا بالاتر از آن در سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) ، یا نمره معادل آن در یک آزمون به رسمیت شناخته شده ، یا یک مدرک معادل برای اثبات مهارت زبان وی که می تواند باشد. به صورت موردی در نظر گرفته شود. متقاضیان موظف هستند برنامه هایی را که برای پذیرش پذیرفته اند ، در صورت وجود ، الزامات اضافی را تحقق بخشند.

[توجه: برای مدارك تحصیلی آیلتس و تافل برای پذیرش در دوره ورود 2020-201 و بعد از آن ، دانشگاه فقط نتیجه هایی را می پذیرد كه در دوره اعتبار معتبر باشد. 2 سال از زمان ارسال درخواست پذیرش برای گروه ورودی خاص.]

برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

در عوض نمرات TOEFL و IELTS، متقاضی می تواند نتایج آزمون تست اسکولاستیک (SAT)، GRE، GMAT، عضو موسسه زبان شناسان (MIL) یا آزمون کالج انگلیسی (CET) جمهوری خلق چین را ارائه کند. یا مدارک معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود که بر اساس یک مورد در نظر گرفته می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... اطلاعات بیشتر

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. اطلاعات محدود