توضیحات رسمی را مطالعه کنید

 • مدت (سال): 3 سال
 • جوايز اعطا شده: روانشناسي باليني (Ph.D.، 3 سال)
 • سطح تحصیلات: دوره سوم (دکترا)
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • حالت مطالعه: تمام وقت
 • حداقل ECTS اعتبار: 210

مشخصات برنامه

اهداف

اهداف تعیین شده برای این برنامه در روانشناسی بالینی چندین برابر پیچیدگی و واقعیت چند گانه حرفه است. اینها عبارتند از: (الف) صلاحیت های کلیدی بالینی و توانایی های بالینی بالینی مستقل و اخلاقی را فراهم می کنند و (ب) حرفه ای را بر اساس مدل دانشمند و کارآفرین ایجاد می کنند که متفکران و تولید کنندگان دانش مستقل خواهد بود.

اهداف

در پایان دوره آموزشی، دانشجویان باید در زمینه های ذیل صلاحیت داشته باشند:

 • ارزیابی، فرمول بندی، مداخله، ارزیابی و ارتباطات.
 • کار با طیف وسیعی از مشتریان در طیف وسیعی از مشکلات روانی / روحی و / یا پزشکی / مشکلات با توجه به زمینه های اجتماعی، آموزشی، نژادی و فرهنگی مشتریان
 • استفاده از دانش و تخصص خود را به منظور استفاده از طیف وسیعی از الگوهای روانی مبتنی بر شواهد و درمان های روانشناسی در کار خود را با مشتریان.
 • با استفاده از دانش و مهارت های علمی خود برای پرسیدن سوالات علمی هر دو در یک علم و در یک زمینه بالینی و قادر به تبدیل این سوالات به فرضیه های تحقیق و تحقیق.

چشم انداز شغلی

در صورت موفقیت آمیز بودن برنامه، فارغ التحصیلان قادر خواهند بود تا به عنوان پزشکان، محققان و دانشگاهیان مستقل کار کنند. فارغ التحصیلان قادر خواهند بود به عنوان روانشناسان بالینی در بیمارستان ها یا کلینیک های دولتی و خصوصی عمل کنند، در کارهای خصوصی کار کنند، در مراکز تحقیقاتی کار کنند، به عنوان مشاوران کار کنند، و متقاضیان رقابتی برای موقعیت های دانشگاهی در دانشگاه خواهند بود.

دسترسی به مطالعات بیشتر

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان بیشترین امتیاز ممکن را کسب خواهند کرد.

ارزیابی

ارزیابی دوره معمولا شامل آزمون نهایی جامع و ارزیابی مستمر است. ارزیابی مداوم می تواند در میان دیگران، دوره های متوسط، پروژه ها و مشارکت در کلاس باشد.

نمرات نامه بر اساس وزن امتحان نهایی و ارزیابی مستمر و علامت های واقعی عددی که در این دو مولفه ارزیابی به دست می آید محاسبه می شود. بر اساس نمرات دوره، متوسط ​​متوسط ​​نمره ترم (GPA) و متوسط ​​نمره جمع (CPA) محاسبه می شود.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموز باید 210 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز، که شامل 1500 ساعت تمرینات تحت نظارت، تکمیل پایان نامه دکترا، گذراندن آزمون جامع است.

برای حداقل فارغ التحصیلی حداقل میانگین تجمعی درجه امتیاز 3.0 / 4.0 مورد نیاز است. دانشجویانی که بدون داشتن حداقل این الزام، کارهای آموزشی را تکمیل می کنند، باید یک یا چند دوره را به منظور بهبود نمرات خود تکرار کنند. نمرات C و پایین رضایتبخش هستند و دانش آموزان باید دوره را برای بهبود رتبه خود تکرار کنند.

نتایج یادگیری

سه سال تحصیل و آموزش توسط دکترا در برنامه روانشناسی بالینی، با دقت طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان متعهد، متکبر و موفقیت آمیز:

 1. قادر به تجزیه و تحلیل و ترکیب اطلاعات از شیوه های مبتنی بر شواهد در روانشناسی بالینی با استفاده از منابع گوناگون، به طوری که آموزش آنها مبنایی برای توسعه آنها به عنوان یادگیرندگان مادام العمر و تمرینکنندگان خودمحور است.
 2. قادر به استفاده از دانش و مهارت ها در روابط درمانی می باشد که از انواع روش های روان درمانی مبتنی بر شواهد حاصل شده است و می تواند به طور موثر در زمینه های مختلف درمان مورد استفاده قرار گیرد.
 3. توسعه مهارت ها در انتخاب، کاربرد و تفسیر روش های بالینی و روان سنجی و همچنین توانایی ارزیابی اثربخشی عمل بالینی آنها.
 4. استانداردهای اخلاقی بالا را مطابق با نقش های آینده به عنوان پزشکان حرفه ای و مسئول و مطابق با کدهای اخلاقی و استانداردهای انجمن روانشناسان قبرس، فدراسیون انجمن روانشناسان اروپا (EFPA) و انجمن روانشناسی آمریکا (APA) از رفتار
 5. ایجاد مهارت برای کار با طیف وسیعی از جمعیت بالینی، به عنوان ارزش و قدردانی از تنوع بیان شده توسط افراد فرهنگ های مختلف، جنسیت، قومیت، نژادها، ادیان، سنین، وضعیت جسمی / ذهنی و دیگر گروه ها.
 6. دانش و مهارت های لازم برای طراحی و ارزیابی برنامه های مداخله را در اختیار شما قرار می دهد.
 7. پذیرش یک رویکرد علمی برای رسیدگی به سوالات مربوط به روانشناسی بالینی و ایجاد مهارت در سازماندهی پروتکل های تحقیق و رویه ها.
 8. در موقعیتی قرار بگیرید که بتوانید روشهای تحقیقاتی مورد استفاده در تحقیق روانشناختی را به روشنی و انتقادی ارزیابی کنید و توانایی در آماده سازی، اجرای و مدیریت یک تحقیق مستقل در مقیاس بزرگ را نشان دهید.
 9. دانش و مهارت را برای مستقل طراحی و ارزیابی ابزار تحقیق و روان سنجی داشته باشید.
 10. ایجاد مهارت در انتشار یافته ها به جامعه دانشگاهی گسترده تر، ابتدا از طریق نوشتن پایان نامه های خود و سپس از طریق انتشار کار خود را در نشریات دانشگاهی و / یا ارائه در کنفرانس ها و سمینارها دانشگاهی.
 11. تأثیر تجارب، باورها و فرهنگ خود را بر روند و نتایج تحقیقات، و همچنین تفسیر یافته ها، و از طریق این روند، محققان بازتابنده می پذیرند.

بورس تحصیلی - کمک مالی

دانشگاه ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی به دانش آموزان تمام وقت، در قالب بورس تحصیلی شایستگی تحصیلی، کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی ورزشی و برنامه های تحصیلی در دانشگاه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Nicosia

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nicosia »

آخرین به روز رسانی November 22, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
22,260 EUR
تحصیلات سالانه دانشجویان محلی / اتحادیه اروپا؛ € 22،890 هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school