دکترای روانشناسی آموزشی

Palacky University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای روانشناسی آموزشی

Palacky University

شرح برنامه:

مطالعه دکتری در روانشناسی آموزشی برنامه سه ساله است و می تواند مورد مطالعه قرار تمام وقت یا در نوع ترکیب. این برنامه بر روی یک طرح مطالعه فردی تحت هدایت یک سرپرست یا مشاور است. این نوع از برنامه مطالعه برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در روانشناسی در نظر گرفته شده و نشان دهنده مدرک تحصیلی سوم.

نظم و انضباط روانشناسی تربیتی فرض تخصصی دانشجویی و منجر به علمی، خلاقیت و پژوهش متکی به خود و آماده شدن برای مسیر آینده کارشناس مجرب. آن را به عنوان یک شاخه میان رشته ای بر اساس استفاده از دانش نظری در زمینه های دیگری از علم و عمل روانی تصور. این مطالعه بر روی کسب دانش و مهارت های لازم برای انجام تحقیقات علمی و کار پژوهش در زمینه روانشناسی متمرکز شده است.

این برنامه مطالعه از طریق سمینارها، آموزش و مشاوره متوجه و متمرکز هر دو در مفاهیم ثابت و نظریه و همچنین مدرن با توجه به وضعیت فعلی دانش در زمینه آموزش و پرورش. بخش نظری از برنامه مطالعه ارائه می دهد طیف گسترده ای از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی موضعی. برنامه های تحقیقاتی خود بر اساس مشاوره اصلاح شده و به طور کلی توسط طرح تحقیقاتی (پروژه) است، که بخشی از مراحل اخذ پذیرش تشکیل شده است. فارغ التحصیلان دکتری موفق با عنوان دکترای دانشگاهی اعطا

Graduate's مشخصات و اشتغال:

فارغ التحصیل از برنامه دکتری روانشناسی تربیتی باید به یک متخصص نظری مطلع است که می تواند قادر به اعمال آموزش و پرورش به دست آورد هر دو در زمینه علم و همچنین در عمل آموزشی و روانی باشد. تئوری با عمل ارتباط، دانش به دست آمده اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان مفید باشد همچنین در مدیریت و تحقیقات کاربردی. در نهایت، امکان استفاده از روانشناسی آموزشی در چارچوب گسترده تر از رشته های مرتبط و به صورت جداگانه با توجه به فارغ التحصیلان جهت و تخصص انتخاب شده در زیر مشخص وجود دارد - مسائل.

نرم افزار. مورد نیاز آزمون:

  • مطالعات تکمیلی در روانشناسی (MA)
  • طرح پژوهش - پروژه
  • فهرست انتشارات برای دانش آموزان نوع ترکیب از DPS
  • زندگینامه
  • توافق با سرپرست برای رهبری کار

شهریه:

پرداخت برای دانشجویان دکترا خارجی 2000 یورو به ازای هر سال تحصیلی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,000 EUR
در هر سال تحصیلی
Locations
جمهوری چک - Olomouc, Olomouc Region
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
جمهوری چک - Olomouc, Olomouc Region
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات