توضیحات رسمی را مطالعه کنید

 • مدت (سال): 3
 • دریافت جایزه: برنامه دکترا در مطالعات اروپایی و روابط بین الملل (Ph.D.، 3 سال)
 • سطح تحصیلات: دوره سوم (دکترا)
 • زبان دستور زبان: انگلیسی و یونانی
 • حالت مطالعه: تمام وقت / نیمه وقت
 • حداقل ECTS اعتبار: 180

مشخصات برنامه

عمومی

برنامه دکترا در روابط بین الملل (در اینجا IR) هدف ایجاد و تفسیر دانش است که خط مقدم شاگردی IR (در خواندن گسترده تر این رشته) را گسترش می دهد، از طریق پژوهش های اصلی و تفکر انتقادی. دارنده یک دکترا در IR قادر خواهد بود مفهوم سازی، طراحی و پیاده سازی پروژه هایی را برای تولید دانش جدید و / یا درک روابط بین الملل در اختیار داشته باشد. علاوه بر این، دارنده یک دکترا در IR دارای ویژگی های مورد نیاز برای استخدام است که نیاز به توانایی برای تصمیم گیری های دقیق در مورد مسائل پیچیده در موضوعات تخصصی IR، و نوآوری در حل و حل مشکلات مفهومی و عملی در سیاست جهانی است.

برنامه دکترا در IR بر اساس چارچوب صلاحیت برای حوزه آموزش عالی (روند بارسلونا) و چارچوب صلاحیت های اروپایی (سطح 8 EQF)، و همچنین مطابق با استانداردهای و شیوه های تعیین شده در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی طراحی شده است جایزه عنوان دکتر فلسفه در روابط بین الملل (بعد از یک دکترا در IR).

بر طبق استانداردهای بین المللی و شیوه ها، در پایان موفقیت آمیز، دانشجویان روانشناسی دانشجویان دبیرستانی که در دانشگاه هایی تحصیل می کنند که در آن زبان انگلیسی زبان آموزش است، عنوان "دکتر فلسفه در روابط بین الملل" (برای διδάκτωρ یونانی) اهدا می شود.

خاص

برنامه دکترا در IR دانشجویان را به دنیای دانشگاه ها سوق می دهد و آنها را هدایت می کند تا بدانند که معیارهای مورد انتظار برای انجام کار آکادمیک در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده است. کسانی که برنامه را تکمیل می کنند، می توانند در تحقیقات علمی مستقل در بالاترین سطح شرکت کنند. فارغ التحصیلان PhD نیز قادر خواهند بود تا تجزیه و تحلیل مسائل را دنبال کنند

تخصص آنها در نهادهای دولتی و خصوصی مهم است.

این برنامه دانشجویان را آماده می کند تا دانش جدیدی از بالاترین درجه تحصیلی را کسب کنند. فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان دانشگاهیان و محققان در کالج ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و موسسات تحقیقاتی و دیگر موسسات مهم در بخش های عمومی و خصوصی فعالیت های خود را ادامه دهند. برنامه همچنین ممکن است برای کسانی که به دنبال حرفه ای در زمینه های دیگر هستند، بسیار مفید باشد

نیاز به دانش گسترده ای از موضوعات در روابط بین المللی مانند دولت و سازمان های بین المللی است.

چشم انداز شغلی

این برنامه دانشجویان را آماده می کند تا دانش جدیدی از بالاترین درجه تحصیلی را کسب کنند. فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان دانشگاهیان و محققان در کالج ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و موسسات تحقیقاتی و دیگر موسسات مهم در بخش های عمومی و خصوصی فعالیت های خود را ادامه دهند. این برنامه همچنین ممکن است برای کسانی که به دنبال حرفه ای در زمینه های دیگری هستند که نیاز به دانش های مهم در موضوعات روابط بین الملل مانند دولت و سازمان های بین المللی دارند، بسیار مفید خواهد بود.

دسترسی به مطالعات بیشتر

N / A

شرایط فارغ التحصیلی

این درجه نیاز به تکمیل 180 ECTS دارد که از آن 60 ECTS برای پیشنهاد تحقیق و 120 ECTS باقی مانده برای نوشتن پایاننامه است.

دانشآموزان دكتري اگر با موفقیت موفق به دریافت درجه دکترا شوند، واجد شرایط خواهند بود:

 1. تمام دوره های مورد نیاز در برنامه های MA را تکمیل می کند.
 2. ارائه و حمایت از پیشنهاد تحقیق خود را.
 3. تهیه، ارائه و دفاع از پایان نامه دکترا را مورد بررسی قرار می دهد توسط کمیته پنج عضو.

داوطلبان دکترا باید در مدت سه سال تحصیلی در حداقل و هشت سال تحصیلی حداکثر تحصیل خود را در برنامه دکترا تکمیل کنند.

نتایج یادگیری

این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از حرفه ها در آموزش و پرورش دانشگاه، دانشگاه، تحقیقات، خدمات عمومی و بخش خصوصی است. دانش آموزانی که با موفقیت برنامه را اجرا می کنند:

 1. به دست آوردن دانش عمیق در پیشرفته ترین جنبه های جنبه های روابط بین المللی مدرن؛
 2. بدست آوردن مهارت ها و تکنیک های پیشرفته و تخصصی، از جمله سنتز و ارزیابی، مورد نیاز برای حل مشکلات بحرانی در تحقیق و / یا نوآوری و گسترش و تعریف دانش و / یا حرفه ای موجود در زمینه روابط بین الملل؛
 3. شایستگی در شناسایی و ارزیابی اشکال مختلف شواهد در مورد رویدادهای عمومی در سیاست جهانی را توسعه دهیم؛
 4. درک نظریه های پیچیده، و همچنین بازیگران و مؤسسات در روابط بین الملل، و ابزار ارزیابی ترجیحات و نتایج آنها، به دست آوردن؛
 5. مهارت های بیشتری در ارتباطات نوشته شده و خوراکی به زبان انگلیسی بدست آورید.

بورس تحصیلی - کمک مالی

دانشگاه ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی به دانش آموزان تمام وقت، در قالب بورس تحصیلی شایستگی تحصیلی، کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی ورزشی و برنامه های تحصیلی در دانشگاه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
یونانی
University of Nicosia

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nicosia »

آخرین به روز رسانی November 22, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
13,500 EUR
تحصیلات سالانه دانشجویان محلی / اتحادیه اروپا؛ 13،500 € دانشجویان سالانه دانشجویان بین المللی
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school