Read the Official Description

دکتر فلسفه (PhD) ممکن است در هر نظم در هنر یا علوم انجام شده است. درجه ارائه می دهد ABDs و یا کسانی که شصت و شش اعتبارات فارغ التحصیل از یکی از موسسات معتبر به دست آورده اند از این فرصت برای تکمیل تحصیلات دکترای خود را.

شصت و شش اعتبارات فارغ التحصیل برای انتقال مورد نیاز است. این اعتبارات ممکن است قبل یا بعد از پذیرش گرفته شده است. اضافی بیست و هفت اعتبارات به دانشگاه بین المللی برای تحصیلات تکمیلی به دست آورده است. نامزدهای مورد نیاز برای انجام شش اعتبارات تحقیقاتی غیر کلاس درس و طراحی است، که پایه و اساس این هجده اعتباری تز دکترای و دفاع شفاهی است. علاوه بر این، سه اعتباری هشت روزه سمینار دکترا مورد نیاز است. شصت و شش کردیت منتقل شده و اضافی بیست و هفت اعتبارات که در IUGS به دست آورده خواهد نود و سه اعتبارات کل و الزامات مورد نیاز برای دکترای فلسفه دیدار خواهد کرد.

قبل از نوشتن پایان نامه، همه نامزدها باید یک مربی با دکترا در زمینه های مربوط به مطالعه به طوری که او ممکن است نامزد دکترا در اتمام پایان نامه راهنمای انتخاب کنید. نامزد دکترا ممکن است یک مربی شناخته شده به او و یا او یک مربی مناسب اختصاص داده شده توسط دین هنر و علوم را انتخاب کنید، و یا.

محیط دانشگاهی در دانشگاه بین المللی برای تحصیلات تکمیلی احترام می گذارد تجربه حرفه ای نامزد دکترا است، سابقه علمی و بلوغ. پیوند دانشجویان دکتری با مربیان، استادان و دانشجویان در فرایند یادگیری، در حالی که انجام اهداف حرفه ای خود را.

الزامات درجه

دکتر در فلسفه (دکتری)

  • یک دوره فوق لیسانس مرتبط است.
  • مستند تجربه حرفه ای مربوط است.
  • 93 اعتبار *، که شامل موارد زیر است:

دکتر در فلسفه (دکتری)

  • 66 اعتبار تحصیلات تکمیلی-کارشناسی * * * * بر روی خط با IUGS یا انتقال، قبل از، و یا پس از ورود.
  • تحقیق و طراحی، I، II. (12 واحد) **
  • سمینار کارشناسی ارشد 8 روز در اقامت 10 روز است. (3 واحد)
  • یک پایان نامه و دفاع دهان. (12 واحد)

*همه اعتباری فارغ التحصیل مربوطه، از جمله آن اعتبار از درجه کارشناسی ارشد، و همچنین در سطح کارشناسی ارشد مورد تایید، آموزش مداوم، صدور گواهینامه و دوره صدور مجوز.

**آموزش از راه دور.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by International University For Graduate Studies - IUGS »

این دوره Online & Campus Combined
Start Date
فوریه 2019
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019, سپتامبر 2019
Application deadline

فوریه 2019, سپتامبر 2019