Read the Official Description

دکترای خود در رشته مدیریت بازرگانی بین المللی

برنامه دکترا فلسفه برای دو نوع کاندیداتوری طراحی شده است: مدیران کسب و کار با تجربه که دوست دارند "چیزی را پشت سر بگذارند" و با ایجاد مربیان موثر در توسعه رهبران کسب و کار آینده کمک کنند؛ و معلمان ابتدایی و / یا محققان مصمم به ایجاد تأثیر در کمک به دانش بدن در رشته های انتخاب شده خود هستند. داوطلبان دکترا از طریق نوشتن، صحبت کردن، تدریس، تحقیق، مشاوره و انجام کارهای کارآفرینی یاد می گیرند.

این برنامه تاکید بر درک مدیریتی است که در سراسر سازمان ها، بخش ها و فرهنگ ها مورد استفاده و تفسیر قرار می گیرد. هر نامزد، مهارت های تحقیق و تدریس را برای ایجاد و تشویق دیدگاه های جدید در زمینه مدیریت مدیریت توسعه می دهد. این طراحی برای تأکید بر رهبری برنامه درسی و تمرکز بر روی تحقیقات کاربردی و نظری است که نتایج آموزشی و آموزشی را بهبود می بخشد.

ISM داوطلبان را قادر می سازد که شرایط خود را از طریق ترکیبی از سمینارها در یک یا چند مکان و از طریق آموزش الکترونیکی به انجام برسانند. مکان های سمینار به غیر از پاریس به عنوان برنامه های دو هفته ای بسته بندی می شوند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان دکترای درک درستی از سیاست های اقتصادی کشور، فرهنگ و ارائه فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با هیات مدیره جدید و مدیران کسب و کار.

مشخصات کاندید

  • مقدماتی تحصیلی - داشتن مدرک لیسانس یا معادل آن از یک موسسه معتبر مقطع کارشناسی و تکمیل یک برنامه سطح فوق لیسانس
  • تجربه کاری - میانگین سن ده سال تجربه مدیریت ارشد
  • زبان ها - درک قوی زبان انگلیسی نوشته شده و صحبت شده اجباری است

گزینه های تخصص:

  • تجارت بین الملل
  • کارآفرینی
  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • رهبری در آموزش عالی
  • فناوری استراتژیک

جایی که

علاوه بر سمینارهای پاریس، این برنامه به دانشآموزان فرصتی برای برقراری تماسهای سازمانی و تحصیلات دانشگاهی در برخی از مهمترین پایتختهای تجاری جهان با مشارکت استراتژیک ISM ارائه می دهد: در دانشگاه سنت جان در نیویورک، دانشگاه امیتی در دهلی نو، HSM Educação در سائو پائولو، دانشگاه کیپ تاون در کیپ تاون و دانشگاه فودان در شانگهای.

ترکیبی بین المللی

نیویورک، دهلی نو، سائوپائولو، کیپ تاون و برنامه های شانگهای حدود 2.5 اعتبار در هر هفته از تحصیل را نشان می دهد که هر جلسه 5 اعتبار دارد. دانش آموزان فرصت حضور در یکی از سه جلسه دو هفته ای ارائه می دهند که در نیویورک ارائه می شوند.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated June 6, 2018
این دوره
Start Date
مارس 2019
سپتامبر 2019
Duration
4 - 7 
Part-time
Full-time
Price
91,728 USD
€ 69.017 برای شرکت های حمایت کننده
Deadline
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

مارس 2019

Location
Application deadline
End Date

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date