دکترای حقوق

University of Portsmouth

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای حقوق

University of Portsmouth

دکترای حقوق

مرور تحقیق

دانشکده حقوق پورتسموث تحقیقاتی را انجام می دهد که شامل طیف گسترده ای از روش های نظری، روش شناختی و آموزه ای در قانون است. تحقیقات گروه در تعدادی از نشریات منتشر شده است (از جمله مجله سرمایه گذاری جهانی

اعضای مدرسه به طور منظم در کنفرانس های پژوهشی حضور دارند و در سال های اخیر، پروژه های تحقیقاتی توسط موسسات مانند بنیاد نافیلد، آکادمی بریتانیا، انجمن مطالعات اجتماعی و حقوقی و شبکه تحقیق آموزش و پرورش حقوقی تامین می شود. علاوه بر این، اعضای این مدرسه به گروه های پژوهشی بین رشته ای مانند گروه تحقیقاتی آموزش و پرورش تجارت و کسانی که در مرکز تحقیقات مطالعات اروپایی و بین المللی CEISR کمک می کنند، کمک می کنند. اعضای مدرسه همچنین تعدادی از شرکت ها و تجاری، استخدام و سایر کتاب های درسی را بنویسند و از تحقیقات خود (و دیگران) در تدریس خود استفاده می کنند.

زمینه های تحقیقاتی

دانشکده حقوق پورتسموث از کاندیدانی که مایل به تحصیل در رشته تحصیلی هستند، از برنامه های کاربردی حمایت می کند. ما می توانیم نظارت را در طیف وسیعی از حوزه ها، از جمله حل و فصل اختلافات اختیاری، قانون تجاری، حکومتداری شرکت، تجارت الکترونیک و قانون فناوری اطلاعات، قانون اساسی، حقوق برابر، حقوق بشر و قانون استخدام، قانون اروپایی، حقوق بین الملل، آموزش حقوقی، خانواده و قانون کودک، قانون پزشکی و اخلاق، و قانون و آسیب پذیری.

فرصت های مالی PhD

  • Brexit و تأثیر قانون برابری و حقوق کارگران (مهلت ثبت نام 11 فوریه 2018)

مدرسه فارغ التحصیل

مدرسه فارغ التحصیلی ما اولین بندر درخواست اطلاعات برای همه دانشجویان و مدیران تحصیلات تکمیلی است. ما حمایت، مدیریت و هماهنگی در برنامه های MPhil، PhD و Doctor Professional را پشتیبانی می کنیم.

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در University of Portsmouth ، به برنامه توسعه انبارش تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا خواهید کرد که آموزش مهارت های عمومی را با بیش از 150 کارگاه در زمینه های مختلف از جمله طراحی تحقیق، پروژۀ دکترا و توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این کارگاه های محبوب و پرطرفدار توسط آموزگاران متخصص ما از سراسر دانشگاه تحویل داده شده و از دانش آموزان ما در تمام مراحل تحصیلات خود حمایت می کنند.

یک ناظر پیدا کنید

لطفا با ما تماس بگیرید تا ایده های تحقیقاتی خود را در مورد جزئیات بیشتر به بحث بگذارید و اطمینان حاصل کنید که ما از تخصص نظارت در دسترس برای حمایت از منطقه مورد نظر خود استفاده می کنیم. سپس شما می توانید با یک سرپرست بالقوه ارتباط برقرار کنید.

شرایط ورود

اولین درجه خوب از یک دانشگاه بین المللی شناخته شده (بسته به دوره انتخاب شده، حداقل کلاس دوم یا معادل آن) یا مدرک کارشناسی ارشد در یک موضوع مناسب است. به طور انحصاری، تجربه حرفه ای معادل و / یا مدارک مورد نظر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، مهارت زبان انگلیسی حداقل حداقل باند IELTS 7.0 با نمره جزء زیر 6.5 است.

تاریخ شروع: اکتبر و فوریه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 31, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Portsmouth, England
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
بریتانیا - Portsmouth, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
اکتبر 2019
بریتانیا - Portsmouth, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات