توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار دارای یک برنامه در حال رشد درجه پژوهشی است، با تاکید بر یک مطالعه در نیمه وقت دانش آموزان که به طور همزمان در حال توسعه و افزایش حرفه ای حرفه ای خود را. این دانشکده تحصیلات تکمیلی سنتی را که منجر به دریافت جایزه دکترا شده است ارائه می دهد.

مدرسه کسب و کار LSBU همچنین جایزه "کالج سالانه حسابداری - بخش عمومی" را در مجله PQ Magazine 2017 دریافت کرد.

موفقیت های مالی

این مدرسه در تامین منابع مالی قابل توجه از منابع مختلف از جمله شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی (ESRC)، شورای پژوهشی مهندسی و علوم فیزیکی (EPSRC)، اداره بازرگانی، اداره و اصلاحات نظارتی (DBERR) و وزارت نوآوری موفق بوده است. ، دانشگاه ها و مهارت ها (DIUS) (از طریق برنامه های انتقال دانش) و کمیسیون اروپا.

تصدی از طریق تحقیق

کارآفرین به عنوان یک روایت تحقیق اصلی، محققان را به مشارکت در کارهای قابل توجه برای کیفیت و تاثیر علمی دعوت می کند و همه انواع نواحی می تواند در این موضوع شامل، اما نه محدود به SME ها، اقتصاد محلی، تجزیه و تحلیل سازمانی، سازمانی اجتماعی و جامعه باشد. این فرصت ها را برای همکاری در تحقیقات و نشریات، به اشتراک گذاری داده ها، روش های مکمل و ارتباط با فعالیت های سازمانی ارائه می دهد.

مشارکت با کسب و کار و جامعه

مدرسه همچنین متعهد به مشارکت مدنی با ماموریت برای به اشتراک گذاشتن نتایج تحقیقات عملی برای بهبود جامعه اطراف ما است و این در بسیاری از مطالعات موردی که تولید می شوند، منعکس می شود. جامعه محلی کسب و کار ما برای موفقیت لندن ضروری است و ما علاقمند به شرکت در تحقیقاتی هستیم که از طریق جمع آوری سیستماتیک ساختار، تاثیر اقتصادی یا چرخه حیات تجاری، از این جامعه حمایت می کند.

بنابراین، ما می خواهیم تحقیقات ما به لحاظ علمی قوی و قادر به تولید تاثیر در سطح محلی، ملی یا بین المللی باشد. ما خوشحال هستیم که طیف گسترده ای از پیشنهادات تحقیقاتی در حوزه کسب و کار را در نظر بگیریم تا زمانی که بتوان آنها را در معرض ظلم، اصالت، دست آوردن و تأثیر قرار داد.

یک دکترا، به تعبیری، یک اصل اصلی برای دانش است. درجه تحصیلی متفاوت از یک دوره آموزشی است. انتظار می رود دانش آموزان تحقیقاتی خود را با یادگیری از طریق تیم نظارتی خود هدایت کنند.

اعتبار نامه ها


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

قابلیت کارکرد

توسعه مهارت های تحقیقاتی

تمام دانش پژوهان مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه توسعه مهارت های اصلی با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال علاوه بر کسانی که در انجام تحقیق استخدام می شوند. آموزش در روش های تحقیق از طریق سمینارهای مکرر تحقیق در دسترس است.

در صورت لزوم، دانشجویان تحقیق می توانند در دوره های مربوط به کارشناسی ارشد در داخل دانشکده و در واحد های خاص در روش تحقیق، بخشی را دنبال کنند. در بعضی موارد، دانشجویان پژوهشی تشویق می شوند که دوره های دیگر موجود در دانشگاه را دنبال کنند و یا به طور خارجی با هدف ارتقاء تخصص عمومی خود در زمینه های انتخاب شده خود را دنبال کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است تشویق شوند که به دنبال دوره های زبان برای بهبود مهارت های شفاهی و مکالمه خود باشند - که هر دو در حرفه های آینده آنها ضروری است.

مهارت های قابل انتقال

یک درجه پژوهشی شما را با مهارت های قابل انتقال قابل ملاحظه می کند. نظم انسانی، تقاضای تفکر تحلیلی روشن و توانایی انتقاد از دیگران به کارهایی از خود شما، کارهای منحصر به فرد برای تقریبا هر نوع حرفه ای را تشکیل می دهند. هیجان و رضایت از پیدا کردن حقایق جدید، ایده جدید، یا روش جدیدی برای نگاه کردن به چیزی می تواند بسیار جالب باشد.

شرکت در کنفرانس ها

دانشجویان تحقیقاتی اغلب برای شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی و برای دیدار با دانشمندان برجسته در زمینه های خود و ارائه یافته های پژوهشی خود حمایت می شوند. پیشرفت همه دانشجویان پژوهشی به طور رسمی توسط کمیته علمی پژوهشی دانشگاه نظارت می شود.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

لینک های حرفه ای

ارتباط با موسسات مالی خارجی برای تحقیق و توسعه و توجه ویژه ای به افزایش کوانتومی بودجه خارجی برای فعالیت های پژوهشی داده شده است. بودجه خارجی از منابع که شامل اتحادیه اروپا، شوراهای تحقیقاتی انگلستان، بنیادهای پژوهشی عمده موسسات خیریه و وزارت تجارت و صنعت دولت انگلیس است، به دست آمده است. توجه خاص به پیشرفت تحصیلات تکمیلی و افزایش میزان بودجه خارجی فعالیت تحقیقاتی صورت گرفته است.

در شناخت بیشتری از فرهنگ کارآفرینی و پیشرو در مدرسه، مدرک مرکز مؤسسهی سازمانی و کارآفرینان (IoEE) را به خود اختصاص داده است. این مجوز رسمی سازمانی IOEE برای سازمان هایی است که ترویج و توسعه مهارت های سازمانی را ترویج می دهند.

امکانات

نرم افزار صنعت تخصصی، دانشجویان ما را با مهارت های دیجیتالی که کارفرمایان ارزش دارند، آماده می کند. دانش آموزان در برنامه های ما به Bloomberg، Thomson One Banker، SAGE، Blueprint، FAME، NVivo و SPSS دسترسی دارند.

آموزش دادن و یادگیری

همه دانش آموزان تحقیق در کار خود توسط تیم نظارتی کارکنان پشتیبانی می شوند. در ابتدا، دانشجویان تحت نظارت مدیر مطالعات خود قرار می گیرند، و انتظار می رود که آنها تماس نزدیک برقرار کنند، در عین حال راهنمایی های بیشتر نیز ممکن است توسط سرپرستان همکاری شود.

اولین تلاش گروه نظارت خواهد بود که دانش آموزان را قادر سازد تا ثبت نام خود را آماده کنند. این معمولا بعد از یک دوره آزمایشی اولیه شش ماه (تمام وقت) یا نه ماه (نیمه وقت) اتفاق می افتد. این مدرسه فرصت هایی برای دانش آموزان فراهم می کند تا کار خود را در حال پیشرفت به یک دانش آموز مدرسه ارائه دهند که هم از حامیان و هم از طریق سمینارهای کارکنان / دانشجویان باز است.

دانشآموزان در حوزه مربوط به زمینه تحقیقاتی خود، توانایی و تشویق دارند که واحدهای را از طیف وسیعی از برنامههای تحصیلات کارشناسی ارشد در مدرسه بگیرند.

شرایط ورود

معمولا متقاضیان برنامه رشته تحصیلی در LSBU انتظار می رود مدرک خوب (2: 2 و بالاتر) و یک مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با آن را داشته باشند، و ترجیحا در سطح کارشناسی ارشد باشند. لطفا همچنین دو ارجاع آکادمیک به عنوان بخشی از درخواست خود را ارائه دهید. همچنین لازم است که مدارک تمام مدارک خود را نشان دهید. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، لازم است که صلاحیت خود را به زبان انگلیسی اثبات کنید، نمره IELTS حداقل 7.0 در سطح تحصیلات تکمیلی. شما قبل از ارائه یک پیشنهاد به مصاحبه با سرپرست بالقوه خود، شخصی یا تلفنی دعوت شده اید.

نحوه درخواست

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

خانه / دانشجویان تحصیلات تکمیلی اتحادیه اروپا و دانشجویان تحقیق باید از طریق سیستم برنامه اختصاصی ما درخواست دهند.

جزئیات کامل در مورد چگونگی انجام این کار در قسمت نحوه اعمال بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نحوه اعمال بخش برای دانش آموزان تحقیق ارائه می شود.

متقاضیان بین المللی باید از سیستم درخواست بین المللی ما استفاده کنند. جزئیات کامل را می توان در قسمت نحوه اعمال بخش دانشجویان بین المللی پیدا کرد.

با توجه به درخواست شما

درخواست شما به تعدادی از سرپرستان بالقوه منتقل خواهد شد که به صلاحیت های تحصیلی، تجربه و پیشنهاد تحقیق شما می پردازند تا تصمیم بگیرند آیا علاقه شما به تحقیق چیزی است که می تواند در LSBU نظارت شود.

مصاحبه هم با تلفن یا در دانشگاه وجود خواهد داشت. اگر موفق شدید، یک مکان در یک دوره ارائه خواهید شد و از تاریخ ثبت نام بعدی مطلع خواهید شد. کل پروسه معمولا از شش تا هشت هفته طول می کشد، از زمان دریافت درخواست شما به تصمیم گیری در مورد درخواست شما در مدرسه.

پیشنهاد پژوهش

در صورت درخواست، لطفا یک طرح کلی از پیشنهاد تحقیق یا یک خلاصه پروژه (حداکثر 1500 کلمه) بنویسید.

طرح تایید فنی دانشگاهی

اگر شما یک ملیت غیر اتحادیه اروپا / EEA هستید، برای مطالعه این دوره، ممکن است مجبور شوید از اداره تصویب تکنالوژی علمی (ATAS) برای اداره امور خارجی و مشترکالمنافع (FCO) درخواست کنید. این الزام برای ثبت نام در دانشگاه و یا برای کسب تایید پذیرش مطالعات (CAS) اگر شما نیاز به ایجاد یک درخواست ویزا سطح 4 عمومی.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این که آیا شما از طریق وب سایت FCO و در راهنمای MyLSBU ما به Scheme Approval Technology Academic نیاز دارید، پیدا کنید.

فرآیند گرفتن یک گواهینامه ATAS می تواند مدتی طول بکشد، بنابراین مهم است که شما بررسی کنید که آیا شما نیاز به یک در اسرع وقت. عدم ایجاد یک گواهی معتبر ATAS می تواند منجر به تاخیر در دریافت CAS شما شود یا ممکن است ما نتوانیم شما را در دانشگاه ثبت نام کنیم.

کد JACS برای این دوره B990 است.

آماده شدن برای شروع

ما به دانشجویان ما کمک می کنیم تا قبل از شروع ترم به دانشگاه آماده شوند. برای پیدا کردن زمانی که شما باید برای محل اقامت شما در LSBU یا مالیات دانشجویی درخواست دهید، نحوه اعمال تب برای این دوره را بخوانید.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 23, 2019
این دوره Online, Campus based
Start Date
آپریل 2019
می 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,325 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU: 4325 پوند؛ هزینه سالانه 1 ساله بین المللی: 13780 پوند. سال 1 بار در وقت UK / EU هزینه: £ 2162.5؛ سال نود و دوازدهم هزینه های بین المللی: 6890 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
End Date
مارس 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
می 2019
End Date
آپریل 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 4, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
نوامبر 2019
End Date
اکتبر 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 27, 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
End Date
فوریه 28, 2022
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2022

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 30, 2022

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 4, 2022

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2022

نوامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اکتبر 31, 2022

ژانویه 27, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
فوریه 28, 2022