Read the Official Description

دکترا در آموزش و پرورش یک فرصت منحصر به فرد برای متخصصان با تجربه است تا درجه بالاتری تمرین تمرین شود. EdD با آموزش و پرورش در گستره وسیعی از سن از سال های اولیه تا بزرگسالی درگیر می شود. این مربوط به همه تنظیمات آموزشی است و دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه های فراتر از آموزش سنتی مانند بخش خیریه، زندان و کار اجتماعی برخوردار هستند.

شنیدن از دانش آموزان کنونی، جینین فیتزجرالد و اندرو خواندن:

شرکت کنندگان با نابرابری، تنوع، پایداری و انعطاف پذیری (تم ها در حوزه عدالت اجتماعی) از کار با یک گروه متنوع از همسالان و معلمان از طیف وسیعی از زمینه ها سود خواهند برد. هر کس در ارتباط با EdD یک تعهد به مفهوم عدالت اجتماعی دارد، که پایه گذاری کار ما در آموزش و تحقیق گسترده در LSBU است. همبستگی نزدیک بین مراکز تحقیقاتی دانشگاه، آکادمی دکترای LSBU و برنامه های کارشناسی ارشد، فرصت هایی را برای همکاری با همتایان پژوهشی فعال در یک جامعه یادگیری پر جنب و جوش و حمایت فراهم می کند.

فرصت برای اعتباربخشی از یادگیری قبلی برای شرکت کنندگان با پیشینه مناسب، از جمله نشریات مهم، آموزش تدریس و تجربه تحقیق در دسترس است، و این باید با مدرس پذیرش، که همچنین فرآیندهای APEL را بر اساس درخواست توضیح می دهد، مورد بحث قرار گیرد.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

سال 1

  • برای تحصیل چیست؟
  • تئوری مسائل حیاتی در تغییرات آموزشی و توسعه

سال 2

  • بررسی مسائل حیاتی در تغییرات آموزشی و توسعه
  • مسائل و اختلافات در تحقیق

سال 3 به بعد

  • مستقل تحقیق و پایان نامه


قابلیت کارکرد

تحصیلات عالی بریتانیا به طور فزاینده ای مستلزم مدارک تحصیلی در مقطع دکتری است و معمولا یک دکترای انگلستان ترجیح داده می شود شرکت کنندگان که مایل به دستیابی به ارتقاء و یا توسعه حرفه ای در تحقیقات و یا در مقامات ارشد در آموزش و پرورش از داشتن دکترا بهره مند شوند. فرصت برای نوشتن در طول راه در برنامه EdD ساخته شده است. انتشار در مجلات داوری به ویژه برای شرکت کنندگان به دنبال توسعه حرفه ای در دانشگاه است.

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

قرار دادن

همانطور که EdD یک دکترای حرفه ای مبتنی بر تمرین است، برخی از انواع دسترسی مداوم به محل کار (از جمله کار داوطلبانه و خود اشتغالی) ضروری است.

آموزش دادن و یادگیری

شما از محیط یادگیری مجازی از طریق Moodle بهره مند خواهید شد و به طور فعال تشویق می شود تا از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی در سراسر دانشگاه استفاده کنید. دسترسی به تیم نظارتی مرتبط با تجربه در مرحله تحقیق و پایان نامه قرار گرفته است.


شرایط ورود

این دوره در درجه اول برای فارغ التحصیلان سطح کارشناسی ارشد با زمینه آموزش گسترده (از جمله LSBU MA در آموزش و پرورش یا کارشناسی ارشد در آموزش برای پایدار) طراحی شده و برای کارکنان دانشگاه با منافع در آموزش و یادگیری، و همچنین دیگر حرفه ای در زمینه های مرتبط طراحی شده است.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 20 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
ژانویه 2020
Duration
پاره وقت
Price
4,350 GBP
سال 1 بار در وقت UK / EU هزینه: 4350 پوند؛ سال نود مدت زمان پرداخت بین المللی: 6562.5 پوند
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

سپتامبر 2019

ژانویه 2020