Read the Official Description

دکترای جامعه شناسی و سیاست اجتماعی

دکترای فرم پیشرفته ترین مطالعه کارشناسی ارشد است. این است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحقیقاتی تحت نظارت تعلق می گیرد و با آزمایش کلامی و پایان نامه ارزیابی شده است.

مدرسه ارائه می دهد دکترا در:

 • جرم شناسی
 • سیاست عمومی
 • جامعه شناسی
 • سیاست های اجتماعی و مدیریت
 • کار اجتماعی
 • علم، فن آوری و جامعه

این مدرسه دارای یک جامعه قوی و پر جنب و جوش از دانش آموزان پژوهش کارشناسی ارشد. ما افتخار می کنیم به یک سایت برای خلاقیت و نوآوری در و در سراسر مناطق ما از تجربه و تخصص تحقیقاتی هستند و به توسعه دانش آموزان ما مهارت های پژوهشی، تخصص و حرفه ای در یک محیط حمایتی و دانشگاهی اختصاص یافته است.

دانش آموزان پژوهش ما را تشویق به شرکت در زندگی علمی مدرسه و به کار با مراکز تحقیقاتی آن منطقه تحقیقات خود را منعکس کند. این مدرسه همچنین از مجله و کنفرانس های کارشناسی ارشد ENQUIRE.

این برنامه ترکیبی از آموزش های تحقیقاتی پیشرفته، نظارت با کیفیت بالا و بازخورد، و جامعه پژوهشی پر جنب و جوش و فعال است. دکترای یک فرصت برای شما به انجام گسترده، قطعه اصلی از تحقیقات از انتخاب خود را، با نظرات و حمایت از دو سرپرست دانشگاهی است.

هیات علمی مدرسه یک طیف گسترده ای از منافع پژوهش و تخصص در داخل و خارج رشته های جامعه شناسی، سیاست اجتماعی و مدیریت، علوم اجتماعی، جرم شناسی، علوم و تکنولوژی و سیاست عمومی. بسیاری از دانشجویان ما انجام پروژه های تحقیقات میان رشته ای.

برنامه دکترا ما این است که توسط شورای تحقیقات اجتماعی و اقتصادی (ESRC) از طریق مرکز آموزش دکترای رسمیت شناخته شده، ارائه هر دو یک به علاوه سه درجه و سه درجه است. برای یک به علاوه سه مسیر، دانش آموزان انجام یک سال اولیه آموزش روش تحقیق، و منجر به MA، قبل از پیشرفت به توسعه تمرکز اصلی تحقیقات خود را.

امکانات

امکانات مدرسه

مدرسه فراهم می کند دانشجویان دکترا با پایگاه های کار مجهز، با دسترسی به تلفن، فکس، ایمیل و امکانات کتابشناختی آنلاین همراه با دسترسی به امکانات تا تاریخ محاسبات.

تسهیلات کتابخانهای

کتابخانه هالوارد سهام تعداد زیادی از جامعه شناسی و نشریات مربوط به سیاستهای اجتماعی و مجلات. امکانات کتابخانه ما باز ساعت های طولانی و شامل مناطق برای کار گروهی، فردی و مطالعه سکوت.

دانشکده تحصیلات تکمیلی

دانشکده تحصیلات تکمیلی یک مرکز منحصر به فرد که در آموزش و پرورش کارشناسی ارشد متمرکز است و نشان دهنده نیازهای دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه است. این آموزش تحقیقات در سطح جهانی و محیط توسعه برای تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران حرفه ای اولیه فراهم می کند.

علوم و هنر فارغ التحصیل مرکز اجتماعی یک فضای به طور انحصاری برای دانشجویان کارشناسی ارشد و کارکنان پژوهش در دانشکده هنر و علوم اجتماعی است. این ارائه می دهد ایستگاه های شبکه های کامپیوتری و دسترسی Wi-Fi را به دفترچه یادداشت، یک منطقه مورد مطالعه، منطقه اجتماعی با صندلی راحت، یک منطقه مطالعه آرام، و تجهیزات آشپزخانه.

دانشکده تحصیلات تکمیلی میدلندز

ناتینگهام بخشی از ESRC دکتری آموزش مشارکت میدلندز دانشکده تحصیلات تکمیلی، که هر سال ارائه می دهد فرصت های مالی برای دانشجویان کارشناسی ارشد است. برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت میدلندز دانشکده تحصیلات تکمیلی مراجعه کنید.

حمایت از پژوهش

خدمات دانشجویی

خدمات دانشجویی ارائه طیف وسیعی از پشتیبانی، اطلاعات و متخصص خدمات به منظور افزایش تجربه دانش آموز خود و بخشی به شکل یک شبکه جامع خدمات در دانشگاه طراحی شده به حمایت از شما در طول مطالعات خود را، از جمله دانشگاهی و ناتوانی پشتیبانی، مشاوره، پشتیبانی مالی، و مراقبت از کودکان خدمات.

دفتر بین المللی

دفتر بین المللی ما اختصاص داده شده به نیازهای دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا است. دفتر بین المللی را تضمین خواهد کرد که شما تمام اطلاعات شما نیاز به زندگی و تحصیل در ناتینگهام ارائه می دهد و برنامه خوش آمدید درست قبل از شروع سال تحصیلی.

مرکز آموزش زبان انگلیسی زبان

مرکز این دانشگاه برای آموزش زبان انگلیسی زبان (CELE) آماده سازی با کیفیت بالا و پشتیبانی از زبان انگلیسی قبل و در طول مطالعات خود را، و همچنین ارائه برنامه های اجتماعی برای دانش آموزان خود فراهم می کند.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان یک منبع مهم پشتیبانی با خود مرکز مشاوره دانشجویی خود را است.

برنامه توسعه محقق

با همکاری نزدیک با مدارس علمی، تیم آموزش اختصاصی دانشکده تحصیلات تکمیلی به دانشکده های خاص و برنامه های آموزشی دکترای کمک می کند. آنها همچنین آموزش هسته ارائه در خط با استانداردهای توسط تأمین کنندگان مالی بزرگ تحقیقاتی در انگلستان از طریق پژوهشگر خود برنامه توسعه تنظیم شده است. این به این معنی است که به عنوان کمک به شما برای توسعه مهارت های تحقیقات خود را، شما فرصت پوشا مهارت های ارتباطی، شغلی، مدیریت زمان، و کارآفرینی - و فرصتی برای دیدار و کار در کنار محققان از رشته های دیگر.

فرصت های شغلی

میانگین حقوق اولیه و پیشرفت حرفه ای

در سال 2015، 100٪ فوق لیسانس در دانشکده جامعه شناسی و سیاست اجتماعی که برای اشتغال در دسترس بود کار یا مطالعه بیشتر ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی جلب کرده. میانگین حقوق اولیه £ 27،031 با بالاترین بودن 40،800 £ بود. * فارغ التحصیلان اخیر در تامین امنیت طیف متنوعی از مشاغل در هر دو بخش دولتی و خصوصی موفق بوده است. این خدمات عبارتند از مسکن، تحقیقات، بازاریابی، پشتیبانی کار، منابع انسانی، و روزنامه نگاری.

 • مقصدهای شناخته شده تمام وقت خانه فوق لیسانس درجه بالاتر 2014/15. حقوق ها بر اساس آن در تمام وقت اشتغال در انگلستان پرداخت می شود.

چشم انداز شغلی و استخدام

ما فرصتهای شغلی برنده جایزه و استخدام خدمات کمک خواهد کرد که شما را به برنامه کاری خود را در طول زمان خود را در دانشگاه و فراتر از آن. خدمات موجود عبارتند از:

 • ارائه و رها کردن در جلسات با کارفرمایان
 • یک به یک شغلی هدایت و CV جلسه با مشاوران ما
 • مشاغل حوادث هر سال تحصیلی برگزار
 • مشاور شغلی متخصص برای فوق لیسانس تحقیقات

هنگامی که شما یک دانش آموز با ما، و حتی پس از فارغ التحصیل دانشگاه، به شما امکان دسترسی به خدمات ما برای زندگی داشته باشد.

دادن پرداخت قابل انعطاف

کارشناسی ارشد کارگماری ناتینگهام ارائه می دهد دادن پرداخت می شود انعطاف پذیر با طیف وسیعی از کارفرمایان از کسب و کارهای محلی کوچک به سازمان های چند ملیتی. این جایگاهها به همه فوق لیسانس باز است و مناسب طراحی شده اند در با مطالعات خود را و شما فرصت برای یادگیری مهارت های قابل انتقال، بهبود CV خود را افزایش و چشم انداز اشتغال خود را در طول مطالعات کارشناسی ارشد خود را.

دانشگاه ناتینگهام بهترین دانشگاه در انگلستان برای اشتغال فارغ التحصیل با توجه به زمان و دانشگاه ساندی تایمز راهنمای 2017 است.

شرایط ورود

 • مدرک کارشناسی ارشد با یک علامت طور متوسط ​​60٪ یا بالاتر، به علاوه یک 2: 1 (یا معادل آن بین المللی) در هر رشته
 • IELTS: 7.0 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)؛ اگر این نمرات را برآورده نمی کند، دوره های مقدماتی انگلیسی در دسترس هستند
Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
ژانویه 2019
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
Part-time
Full-time
Price
4,300 GBP
هزینه های بین المللی: 15،570 (هزینه HEU: 4183 GBP) GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

ژانویه 2019

Location
Application deadline
End Date

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date