توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای تاریخچه اسکاتلندی، فرصتی برای کشف گذشته اسکاتلند در سطح پیشرفته را از طریق تحقیقات مستقل ارائه می دهد.

دانشگاه ادینبورگ یکی از بزرگترین غلظت دانشمندان علاقه مند به گذشته اسکاتلند است. تخصص تحقیقاتی ما در تاریخ اسکاتلندی در مدرسه از دوره پادشاهی قرون وسطی و قدیسین به اصلاحات، شکار جادوگری، دولت و مالی، ارتفاعات در تمام دوره ها، تبعید اسکاتلند و روابط خارجی و محل آن در اتحادیه است. همکاران در باستان شناسی و کلاسیک نیز دارای منافع اسکاتلند هستند و این محققان توسط دانشگاهیان در سایر حوزه های دانشگاه تکمیل می شوند، از جمله:

 • مطالعات سلتیک و اسکاتلندی
 • علوم اجتماعی و سیاسی
 • جغرافیا
 • تحصیلات
 • الوهیت
 • ادبیات اسکاتلندی

وسعت تخصص در دانشکده و در دانشگاه گسترده تر، ما را قادر می سازد تا طیف وسیعی از موضوعات را نظارت کنیم. هر دانش آموز حداقل دو سرپرست را اختصاص می دهد، که ما را قادر می سازد تا در گروه نظارتی تئوری، زمانی و در صورت لزوم، تخصص انضباطی را ترکیب کنیم. ما همچنین ارتباطات نزدیکی با سازمان های خارجی مانند موزه ملی اسکاتلند را داریم و ممکن است شرکای خارجی در تیم های نظارتی نیز داشته باشیم.


ساختار برنامه

دکترا بخش قابل توجهی از تحقیقات مستقل است که به وضعیت دانش موجود در زمینه کمک می کند. برنامه دکترا به مدت سه سال تمام و یا شش سال تمام شده است. دکترا با ارائه یک پایان نامه تا 100،000 کلمه و با آزمون دهان مورد بررسی قرار می گیرد.

دانشجویان دکترا با مدیران خود همکاری می کنند که کارشناسان در زمینه مطالعه شناخته می شوند. تمام دانشجویان دکترا به دنبال برنامه های انحصاری آموزش تحقیقاتی با سرپرستان خود هستند. برنامه های PhD در تاریخ ارائه آموزش هسته ای در مهارت های تحقیقاتی لازم برای رشد در سطح دکترا و فراتر از آن، از طریق دوره اصلی در ترم اول، مهارت های حرفه ای برای مورخان، و یک کنفرانس سالانه روزانه برای دانش آموزان دکترا در ترم دوم. تمام دانشجویان دکترا در دانشکده نیز از آموزش مدرسه و دانشگاه در زمینه تحقیقات و مهارت های حرفه ای بهره مند می شوند.

دانشجویان دکترا تشویق می شوند که از طریق کارگاه های آموزشی و سمینارها با سایر دانشجویان کارشناسی ارشد خود سهیم شوند و در گروه تحقیقاتی، دانشکده و دانشگاه از طریق گروه های تحقیقاتی و مراکز و از طریق کارگاه های آموزشی دانشجویی شرکت کنند. و سمینارها. مراکز تحقیقاتی در مدرسه شامل مرکز اسکاتلند مطالعات دیاسپورا، در سال 2008 برای پیشبرد تحقیقات تاریخی در مورد این موضوع حیاتی است.


شرایط ورود

شما یک مدرک تحصیلی 2: 1 انگلیس در رشته مربوطه و یک مدرک فوق لیسانس مربوطه با حداقل 65٪ یا معادل بین المللی خواهید داشت.

ما همچنین ممکن است درخواست شما را در نظر داشته باشید، اگر تجربه حرفه ای دارید لطفا قبل از اعمال نظر خود را با سرپرست بالقوه خود بررسی کنید.

مدارک بین المللی

بررسی کنید که آیا شرایط تحصیلی بین المللی با شرایط ورود عمومی ما مطابقت دارد؟

زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

 • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد
 • آیلتس: مجموع 7.0 (حداقل 6.0 در هر ماژول)
 • TOEFL-iBT: مجموع 100 (حداقل 20 در هر مدول)
 • PTE (A): مجموع 67 (حداقل 56 در هر بخش "مهارت های ارتباطی")
 • CAE و CPE: مجموع 185 (حداقل 169 در هر ماژول)
 • تثلیث ISE: ISE III با عبور از تمام چهار اجزاء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

اگر مهارتهای زبان شما فقط پایین تر از الزامات را برآورده کند، مرکز آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه چندین دوره را برای زبان انگلیسی برای اهداف علمی اجرا می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology »

آخرین به روز رسانی October 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
19,000 GBP
مطالعات تمام وقت: در سراسر کشور 19،000 پوند در سال. ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019