توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زیست شناسی، بیوتکنولوژی و علوم زیست شناسی از سال 2000 به سرعت در حال توسعه است. برای رسیدگی به داده های تولید شده، با توجه به میزان بیش از حد داده ها، فناوری کامپیوتری مورد نیاز است. بیشتر تکنیک های اخیر استفاده شده در DNA، RNA و تحقیقات مبتنی بر پروتئین توسط بیوانفورماتیک و علوم رایانه پشتیبانی می شود. علوم کامپیوتر دوره جدیدی برای علوم زیستی ارائه می دهد. به عنوان مثال بلوک ساختمان سلول، پروتئین ها در 3D با استفاده از یک کامپیوتر مدل سازی می شوند؛ این را قادر می سازد شناسایی سریع و کارآمد از برهمکنش های مولکولی و سیگنال های انتقال Pathways . به طور مشابه، جهش های موجود در توالی ژنتیکی می تواند به سرعت با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر شناسایی شود. از آنجا که پیشرفت های اخیر در زیست شناسی محاسباتی هزینه ها را کاهش داده و فرایندهای تحقیقاتی از جمله توسعه دارو را تسریع می کنند، مطالعات سیلیکا در صنعت بسیار مورد نیاز است.

دانشمندان جوان دارای دکترا از بخش ما زمینه ای قوی در زمینه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک دارد، داده های بیولوژیکی را با استفاده از ابزارهای بیوانفورماتیک تجزیه و تحلیل می کند، ابزارها، الگوریتم ها و نامزدها را طراحی می کند با استفاده از تکنیک های زیست شناسی محاسباتی مانند مدل سازی مولکولی و شبیه سازی. این برنامه به طور مشابه به علوم پایه، علوم انتقالی و برنامه های کاربردی در بخش نیز نزدیک است.


اطلاعات برنامه

این برنامه نیاز به نوشتن پایان نامه دارد. آموزش 100٪ به زبان انگلیسی است.


چرا من این برنامه را انتخاب می کنم؟

تکنولوژی پیشرفته ژنتیک و رایانه، نیازهای پردازش داده های شدید را تولید کرده و محیطی را فراهم آورده که زیست شناسی را می توان در سیلیکو ایجاد کرد. برنامه های کاربردی انقلابی توسعه داده شده و در حال توسعه هستند. بیوانفورماتیک ها در سراسر جهان دنبال می شوند؛ برای پاسخ به این نیازها و توسعه برنامه ها. این نیاز پیش بینی شده است که به زودی حتی در زمینه پزشکی حتی بالاتر خواهد بود.

Kadir Has University برنامه بیوانفورماتیک و ژنتیک تحت موسسه علم تنها برنامه بیوانفورماتیک و ژنتیک در ترکیه است. داشتن برنامه درسی با موازات با دانشگاه های شناخته شده و بسیار محترم در سراسر جهان، دکترای ما برنامه های هدف دانشمندان را به منظور تعاملات قوی بین المللی و همیشه با پیشرفت علم برتری. این برنامه ارائه می دهد آموزش و پرورش در استانداردهای جهانی علمی، ارائه سمینارها، برنامه های تبادل و پروژه های همکاری، در نتیجه با هدف افزایش دانش آموزان به رقابت در سراسر جهان.

دانش آموزان ما، دریافت آموزش مناسب در مورد شیمی، زیست شناسی مولکولی، و زیست شناسی محاسباتی مزیت را در زمینه رقابت حفظ خواهد کرد. به عنوان مثال، آنها نه تنها یاد می گیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل داده های اسید نوکلئیک، چگونه به مدل پروتئین، بلکه خواص شیمیایی اسیدهای نوکلئیک و پروتئین و تاثیر آن بر وراثت. فارغ التحصیلان ما یک قدم به جلو هستند، با مزایای چشم انداز بزرگ آنها.

در بخش ما، تحقیق و تعلیم در تعادل نگهداری می شود. Ph.D. برنامه توسط جوانان فعال دانشمندان هدایت می شود که مستقر و کار در پروژه های ملی و بین المللی را در محیط استانداردهای جهانی و ارزش های جهانی انجام می دهند. در این زمینه، ما از Ph.D. نامزدها که مخاطب منفعل نیست، بلکه دانشمند پویا برای کمک به علم هستند.


چگونه این برنامه اثر کار من است؟

یک شاخه آموزشی که در سراسر Ph.D. ژنتیک است این آموزش شامل تکنیک های ژنتیک کلاسیک و مدرن است. شاخه دیگر آموزش و پرورش، زیست شناسی محاسباتی و بیوانفورماتیک است. این دو علم، هر دو جوان، تولید اطلاعات بیولوژیکی در سیلیکا و پردازش داده های بیولوژیکی در سیلیکو هستند. دانش آموزان ما آموزش های خود را با دوره های زیست شناسی سلولی، ژنتیک انسانی، شیمی دارویی، طراحی دارویی ساختاری، شبیه سازی مولکولی، شیمی کوانتومی، آمار و برنامه ریزی انجام خواهند داد.

در حال حاضر، شرکت های دارویی پیشرو در سراسر جهان، پروژه های غول پیکر در زمینه بیوانفورماتیک و تحقیقات ژنتیک را اجرا می کنند. این بخش به تازگی در حال توسعه، تعداد زیادی از محققان را درخواست می کند. فارغ التحصیلان ما ممکن است در حرفه های دانشگاهی و شرکت های خصوصی ادامه تحصیل دهند. آنها تخصص تخصصي بين رشته اي را دارند، ژنتيک پسين جامدي دارند و اطلاعات ژنتيکي را به طور موثري در اختيار دارند که مي توانند به دارو، شيمي، بيوتکنولوژي، کشاورزي، انرژي و ساير حوزه ها نيز کاربرد داشته باشند.


فرآیند برنامه

Kadir Has University ، "بیوانفورماتیک و ژنتیک" Ph.D. برنامه با پایان نامه دانشجویان از ترکیه و خارج از کشور را دریافت می کند، دارای مدرک کارشناسی ارشد از علوم مرتبط (زیست شناسی، زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، بیوتکنولوژی، شیمی، مهندسی شیمی، علوم رایانه و غیره) است. آموزش کاملا به زبان انگلیسی است. ما Ph.D. برنامه بدون نوشتن پایان نامه

نامزدها باید فرم درخواست آنلاین را پر کنند و اسناد درخواستی را همراه رزومه (CV) و نامه رسمی هدف (SOP) خود را ارسال کنند و یا از طریق محموله به «Kadir Ü Üiversitesi، Cibali Kampüsü» ارسال کنید. نامزدها برای برگزاری انتخاب اولیه برای مصاحبه دعوت می شوند (می توانند به صورت آنلاین نیز انجام شوند). داوطلبان با تجربه آزمایشگاه و هر گونه کمک به نشریات به ویژه تشویق به درخواست می شوند.

ما انواع مختلف بورس تحصیلی، از جمله تحصیلات تکمیلی، بسته به GPA MS (میانگین نمرات کارشناسی ارشد)، سطح انگیزه و انگیزه انگلیسی ارائه می کنیم.

اطلاعات مربوط به مؤسسه

بیوانفورماتیک و ژنتیک Ph.D. برنامه تحت دانشکده علوم و مهندسی فارغ التحصیل شد و اولین دانشجویان در سال تحصیلی 2014-2015 پذیرفته شدند. فارغ التحصیلان اول Ph.D. به زودی درجه

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان از دکترای علوم در بیوانفورماتیک و ژنتیک (Frameworks Qualifications در منطقه آموزش عالی اروپا (QF-EHEA): Level 3، European Qualifications Framework (EQF): Level 8)

شرایط پذیرش

متقاضیان برنامه لازم است که مدرک M.Sc. درجه و نمره حداقل 55 در بخش کمی در آزمون ورودی کارکنان و فارغ التحصیلان (ALES) و 65 در آزمون زبان شورای بین المللی (ÜDS یا YDS). الزم نمره ALES برای دانشجویان بین المللی قابل اجرا نیست. معاینه بین المللی زبان (TOEFL، و غیره) برای همه متقاضیان با توجه به معادلاتی که طبق مقررات شورای عالی آموزش عالی اعمال می شود، قابل قبول است. متقاضیانی که این شرایط را برآورده می کنند بیشتر مصاحبه می شوند. (اطلاعات تفصیلی: http: // international. KHAS .edu.tr / 26 / graduate-programs)

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزان ممکن است از بعضی از دوره های تحصیلات تکمیلی که در یک برنامه قبلا حضور یافته اند، معاف شوند، در صورتی که به مقررات Kadir Has University نیافته اند، به علت درجه تحصیلی شمارش نشده اند.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان ملزم به موفقیت کامل برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده و مربوط به 90 اعتبار ECTS می باشند؛ بدین ترتیب، کارآموزی با حداقل میانگین نمره تجمعی میانگین 3.00 / 4.00 و یک Ph.D. پایان نامه.

تعریف برنامه

مهمترین هدف بیوانفورماتیک، شناخت سیستم های پیچیده ای از موجودات زنده با استفاده از روش های محاسباتی ریاضی و عددی است که به یافتن روش های درمان و درمان بیماری ها کمک می کند و در نهایت کیفیت زندگی را افزایش می دهد. مهمترین ابزار آن فناوری رایانه است و از آنجاییکه فناوری کامپیوتری به سرعت پیشرفت می کند، ظهور بیوانفورماتیک اجتناب ناپذیر می شود. به خصوص برای تجزیه و تحلیل توالی های رونویسی DNA در ژنوم انسان، روش های آماری مورد نیاز و همچنین فن آوری کامپیوتر است. در حالیکه اطلاعات در مورد سیستم بیولوژیکی به سرعت با پیشرفت های جاری در فن آوری افزایش می یابد، نیاز به ابزار محاسباتی پیشرفته برای پردازش و تجزیه و تحلیل داده های موجود نیز افزایش می یابد. برنامه زیست شناسی محاسباتی و برنامه بیوانفورماتیک قصد دارد این شکاف را متوقف کند.

نتایج برنامه

  1. برای شناخت ساختار مولکول های آلی، قادر به مدل سازی و تجسم با گرافیک در جزئیات است.
  2. توانایی پیدا کردن تعامل بین ساختارها و سینتیک آنزیم مولکول های آلی و استفاده از این تعامل برای طراحی داروهای پیشرفته و اختصاص فعالیت های دارویی.
  3. توانایی مدل سازی مولکولی و شبیه سازی سیستم بیولوژیکی پویا با استفاده از آمار، فیزیک، بیوانفورماتیک و روش های زیست شناسی محاسباتی و / یا زبان های برنامه نویسی.
  4. برای درک و توانایی مفهوم زیست شناسی پیشرفته سلولی، ساختار ژنتیکی، ارثی، ژنوم، مکانیسم های تکاملی و زیست شناسی سیستم.
  5. قادر به بررسی مشکلات علمی در زیست شناسی محاسباتی و بیوانفورماتیک؛ توانایی طراحی تجربه، انجام آزمایش، جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها، به دست آوردن نتایج و تفسیر، مستقل یا به عنوان بخشی از یک گروه است.
  6. قادر به پیروی از تحولات در بیوانفورماتیک و ژنتیک با یک نقطه نظر مهم؛ عادت به نظارت بر پیشرفت و آگاهی از آموزش درازمدت.
  7. آگاهی و مسئولیت در مسائل حرفه ای، محیط زیست و کیفیت.
  8. به توانایی ارتباط در موضوعات علمی، کلامی و نوشته شده، به زبان انگلیسی.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به استفاده از آخرین فن آوری رایانه برای حل مشکل در مورد سیستم بیولوژیکی و توانایی تفکر ریاضی خواهند بود. بنابراین، فرصت های شغلی مختلفی از زمینه های مختلف برای فارغ التحصیلان ما، از جمله شرکت های بیوتکنولوژی، گروه های RD از شرکت های داروسازی، آزمایشگاه های تحقیق ژنتیک، آزمایشگاه های تحقیق کیفری، کشاورزی، آزمایشگاه های تحقیقاتی بیمارستان ها، دانشگاه ها، انرژی و بخش های محیط زیست امکان پذیر است.

پرسشنامه ارزیابی

پرسشنامه رضایتمندی پرسشنامه رضایت از رشته تحصیلی پرسشنامه ارزشیابی دوره و استاد

همکاری بین المللی

برنامه های تبادل با برنامه های مختلف دانشگاه های آمریکای شمالی، اروپایی و آسیایی و ERASMUS (13 دانشگاه در 9 کشور) برنامه ها (http: // www. KHAS .edu.tr / en / international2 / International-Programs / main-page.html)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kadir Has University »

آخرین به روز رسانی February 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
در سال.
Deadline
اوت 2, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
اوت 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
اوت 2, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اوت 2, 2019
End Date
اوت 31, 2023