دکترای بیوانفورماتیک و ژنتیک

Kadir Has University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای بیوانفورماتیک و ژنتیک

Kadir Has University

دکترای بیوانفورماتیک و ژنتیک

درباره برنامه

زیست شناسی، بیوتکنولوژی و علوم زیست شناسی از سال 2000 به سرعت در حال توسعه است. برای رسیدگی به داده های تولید شده، با توجه به میزان بیش از حد داده ها، فناوری کامپیوتری مورد نیاز است. بیشتر تکنیک های اخیر استفاده شده در DNA، RNA و تحقیقات مبتنی بر پروتئین توسط بیوانفورماتیک و علوم رایانه پشتیبانی می شود. علوم رایانه عصر جدیدی برای علوم زیستی ارائه می دهد. به عنوان مثال بلوک ساختمان سلول، پروتئین ها در 3D با استفاده از کامپیوتر مدل می شوند؛ این را قادر می سازد شناسایی سریع و کارآمد از تعاملات مولکولی و Pathways انتقال سیگنال. به طور مشابه، جهش در توالی ژنتیکی می تواند به سرعت با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر شناسایی شود. از آنجایی که پیشرفت های اخیر در زیست شناسی محاسباتی هزینه ها را کاهش داده و پروسه های تحقیقاتی از جمله توسعه دارو را تسریع کرده است، مطالعات سیلیکا در صنعت بسیار مورد نیاز است.

دانشمندان جوان دارای دکترا از بخش ما دارای پیشینه قوی بر روی زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی با استفاده از ابزارهای بیوانفورماتیک، توسعه ابزار، الگوریتم و طراحی نامزدهای داروی با استفاده از تکنیک های زیست شناسی محاسباتی مانند مدل سازی مولکولی و شبیه سازی. این برنامه به طور مشابه به علوم پایه، علوم انتقالی و برنامه های کاربردی در بخش نیز نزدیک است.

اطلاعات برنامه

این برنامه نیاز به نوشتن پایان نامه دارد. آموزش 100٪ به زبان انگلیسی است.

چرا من این برنامه را انتخاب می کنم؟

تکنولوژی پیشرفته ژنتیک و رایانه، نیازهای پردازش داده های شدید را تولید کرده و محیطی را فراهم آورده که زیست شناسی را می توان در سیلیکو ایجاد کرد. برنامه های کاربردی انقلابی توسعه داده شده و در حال توسعه هستند. بیوانفورماتیک ها در سراسر جهان دنبال می شوند؛ برای پاسخ به این نیازها و توسعه برنامه ها. این نیاز پیش بینی شده است که به زودی حتی در زمینه پزشکی حتی بالاتر خواهد بود.

برنامه دکترای Kadir Has University کاجر در بیوانفورماتیک و ژنتیک تحت موسسه علمی تنها برنامه بیوانفورماتیک و ژنتیک در ترکیه است. برنامه درسی ما با موازات با دانشگاه های شناخته شده و بسیار محترم در سراسر جهان، برنامه دکترای ما هدف افزایش دانشمندان را به تعاملات قوی بین المللی و همیشه به روز با علم پیشرفته. این برنامه آموزش و پرورش در استانداردهای علمی جهانی، ارائه سمینارها، برنامه های تبادل و پروژه های مشترک را ارائه می دهد، بنابراین با هدف افزایش دانش آموزان در رقابت های جهانی می باشد.

دانش آموزان ما، دریافت آموزش مناسب در مورد شیمی، زیست شناسی مولکولی و زیست شناسی محاسباتی مزیت را در زمینه رقابت حفظ خواهند کرد. به عنوان مثال، آنها نه تنها یاد می گیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل داده های اسید نوکلئیک، چگونه به مدل پروتئین، بلکه خواص شیمیایی اسیدهای نوکلئیک و پروتئین و تاثیر آن بر وراثت. فارغ التحصیلان ما یک گام به جلو هستند، با مزایای چشم انداز بزرگ آنها.

در بخش ما تحقیق و آموزش در تعادل نگهداری می شود. برنامه دکترا توسط دانشمندان فعال جوان اداره می شود که در پروژه های ملی و بین المللی مستقر و در محیط استانداردهای جهانی و ارزش های جهانی کار می کنند. در این زمینه، ما از کاندیداهای دکترا که مخاطبان منفعل نیستند، اما دانشمند پویا برای کمک به علم استقبال می کنیم.

چگونه این برنامه اثر کار من است؟

یک شاخه آموزشی که در سراسر PhD داده خواهد شد، ژنتیک است. این آموزش شامل تکنیک های ژنتیک کلاسیک و مدرن است. شاخه دیگر آموزش و پرورش، زیست شناسی محاسباتی و بیوانفورماتیک است. این دو علم، هر دو جوان، تولید اطلاعات بیولوژیکی در سیلیکا و به ترتیب پردازش داده های بیولوژیکی در سیلیکو هستند. دانشجویان ما تحصیلات خود را نهایی خواهند کرد، دوره های زیست شناسی سلولی، ژنتیک انسانی، شیمی دارویی، طراحی دارویی ساختاری، شبیه سازی مولکولی، شیمی کوانتومی، آمار و برنامه ریزی است.

در حال حاضر، شرکت های پیشرو در زمینه داروسازی در سراسر جهان در حال انجام پروژه های غول پیکر در زمینه بیوانفورماتیک و تحقیقات ژنتیک هستند. این بخش به تازگی در حال توسعه، تعداد بسیار زیادی از محققان را درخواست می کند. فارغ التحصیلان ما می توانند کارهای خود را در دانشگاه ها و شرکت های خصوصی ادامه دهند. آنها تخصص تخصصی بین رشته ای دارند، داشتن ژنتیک جامع زمینه ای دارند، به طور موثر مدیریت داده های بیولوژیکی را دارند، که می توانند این را به دارو، شیمی، بیوتکنولوژی، کشاورزی، انرژی و زمینه های مشابه تقسیم کنند.

فرآیند برنامه:

Kadir Has University پزشکی زیست فناوری و ژنتیک با پایان نامه دانشجویان ترکیه و خارج از کشور، مدرک کارشناسی ارشد (زیست شناسی، زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، بیوتکنولوژی، شیمی، مهندسی شیمی، علوم رایانه و غیره) را دریافت می کند. آموزش کاملا انگلیسی است. ما برنامه دکترا را بدون نوشتن پایان نامه نداریم.

کاندیداها باید فرم درخواست آنلاین را پر کنند و اسناد درخواستی را همراه با رزومه (CV) و نامه رسمی هدف (SOP) خود را ارسال کنند و یا از طریق محموله به «Kadir Ü Üiversitesi، Cibali Kampüsü» ارسال کنید. کاندیداهای منتخب انتخاب اولیه برای مصاحبه دعوت می شوند (می توانند به صورت آنلاین نیز انجام شوند). داوطلبان با تجربه آزمایشگاه و هر گونه مشارکت در نشریات به ویژه برای اعمال تحریک شده است.

ما انواع مختلف بورس تحصیلی، از جمله تحصیلات تکمیلی، بسته به GPA MS (میانگین نمرات کارشناسی ارشد)، سطح انگیزه و انگیزه انگلیسی ارائه می کنیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
20,000 USD
برنامه دکترا - پرداخت در 3 مرحله: 20.000 $
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022