دکترای برنامه ریزی محیط زیست

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

موسسه برنامه ریزی فضایی و محیطی (ISEP) یکی از سریعترین محیط های تحقیقاتی در حال توسعه و پویا در انگلستان است.

برنامه ریزی در ملکه در حال حاضر رتبه نهم در دادگاه های راسل گروه.

برنامه تحقیقاتی ما بر اساس مفهوم برنامه ریزی فضایی است و در حالی که کار تجربی ما تا حدودی در منطقه استوار است، آن را بر اساس منابع قوی بین المللی، بین رشته ای و نظری ساخته شده است. قدرت ویژه ما تیم کاری است که در تحقیقات علمی و کاربردی و مجموعه گسترده ای از نشریات، کمک های تحقیقاتی و دانش آموزان تحصیلات تکمیلی ایجاد کرده است. این موسسه یک شهرت بین المللی را ایجاد کرده و یک جریان سرمایه گذاری تحقیقاتی عمده مرتبط با مناطق اصلی ما را جذب کرده است. این موسسه ارتباط بین برنامه های تحقیقاتی و آموزشی ما و استفاده از تجربیات ما در محیط یادگیری را ارزیابی می کند و همچنان به نوآوری و توسعه برنامه های آموزشی برای نشان دادن تغییر مکان بازار، مشکل و زمینه سیاست و تغییرات در استانداردهای حرفه ای ادامه می دهد.

حالت مطالعه / مدت زمان

ثبت نام به صورت تمام وقت و یا به صورت پاره وقت با توجه به یک تیم نظارتی منصوب شده توسط دانشگاه است. انتظار می رود که پایان نامه خود را در پایان سه سال ثبت نام تمام وقت برای Ph.D.، و یا دو سال برای MPhil (یا معادل نیمه وقت) ارسال کنید.

اطلاعات تحقیقاتی

تحقیقات مرتبط

ISEP یک گروه قوی تحصیلات تکمیلی را ایجاد کرده است که به طور مؤثر در پروژه های تحقیقاتی، تدریس و فعالیت های مدرسه ما ادغام شده است. ما در حوزه مدرسه برای پشتیبانی از آموزش در دسترس از دانشگاه گسترده تر، ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما دارای تخصص کارکنان در ISEP و مدرسه ما برای ارائه پشتیبانی جامع از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در طیف وسیعی از پروژه ها در برنامه ریزی فضایی است. مرکز تحقیقاتی ما در دو زمینه هدف قرار دارد:

تفسیر مفاهیم برنامه ریزی فضایی سرحدات قومی و انسجام جامعه، تحلیل تجزیه و تحلیل مکان های مورد نظر در انگلستان را با استفاده از بورس تحصیلی بین المللی؛ و توسعه دیدگاه های انتقادی به ایجاد پایدار محل و نقش حکومت مشارکتی در تنظیم شکل گیری فضای اجتماعی و محیطی.

پروژه های جاری شامل مطالعات متعددی در مورد فضاهای متضاد است که بر مشارکت های قوی بین المللی تحقیقاتی ما در آمریکای شمالی، آفریقای جنوبی، اروپا و خاورمیانه ایجاد شده است. چالش جهانی توسعه همچنین در پروژه های مربوط به تغییرات آب و هوایی، برنامه ریزی فضایی دریایی و طراحی شهری منعکس شده است.

ما در زمینه های بین المللی تنظیم و حمایت می کنیم و دانشجویان فعلی مطالعات تجربی خود را در بنگلادش، استرالیا و ایالات متحده انجام داده اند.

چشم انداز شغلی

معرفی

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های شغلی در Ph.D. سطح تماس با دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی دانشجویان تیم استخدام با askEPS@qub.ac.uk تماس بگیرید.

مشاوران ما - با مشورت با دانشکده - خوشحال خواهند شد تا اطلاعات بیشتری در زمینه تحقیقات خود، چشم انداز فرصت های شغلی و برنامه تحقیقاتی شما ارائه دهند.

الزامات ورود

فارغ التحصیل

حداقل الزامات تحصیلی برای پذیرش در یک برنامه درجه تحصیلی به طور معمول یک مدرک فوق لیسانس درجه دوم از یک انگلستان یا ROI HE ارائه دهنده، و یا یک معادل صلاحیت قابل قبول برای دانشگاه است. اطلاعات بیشتر را می توانید با تماس با مدرسه دریافت کنید.

دانش آموزان بین المللی

برای اطلاعات در مورد معادلهای معیشت بین المللی، لطفا اطلاعات خاصی را برای کشور خود چک کنید.

الزامات زبان انگلیسی

مدارک IELTS * امتیاز 6.5، با حداقل 5.5 در هر بخش مورد نیاز است. * در طی 2 سال گذشته گرفته شده است

دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه ملین بلفاست (و برای آنها انگلیسی زبان اول خود نیستند) باید بتوانند مهارت خود را به زبان انگلیسی نشان دهند تا بتوانند به طور کامل از دوره تحصیل یا تحقیق خود بهره مند شوند. ملل غیر EEA نیز باید شرایط لازم برای مهاجرت بریتانیا ویزا و مهاجرت (UKVI) را برای زبان انگلیسی برای ویزا تضمین کنند.

اگر قبل از ورود به این برنامه تحصیلی باید مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، INTO دانشگاه ملین بلفاست مجموعه ای از دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این دوره های فشرده و انعطاف پذیر برای بهبود توانایی زبان انگلیسی برای پذیرش در این رشته طراحی شده اند.

  • آکادمیک انگلیسی: یک دوره آموزشی فشرده زبان انگلیسی و تحصیلی برای تحصیلات موفق دانشگاه در سطح رشته
  • دوره پیش دانشگاهی انگلیسی: یک دوره آموزشی آکادمیک انگلیسی برای دانشجویانی که دوره کارشناسی ارشد را در دانشگاه ملل بلفاست و نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود دارند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. اطلاعات محدود