توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه بازاریابی مداوم در تلاش برای دستیابی به برتری در تحقیقات است. اعضای هیات علمی برای تحقیق با کیفیت بالا مشهور هستند و غالبا کار خود را در مجلات بین المللی بالا مانند مجله تحقیقات بازاریابی (JMR)، مجله تحقیقات مصرف کننده (JCR) و Marketing Science (MS) منتشر می کنند. بر اساس تعداد مقالات منتشر شده در JMR، JCR و MS از سال 2003-2013، بخش بازاریابی در رتبه دهم جهان قرار دارد.

هدف از برنامه دکترا ، توسعه دانش پژوهان برجسته است که به عنوان فعال در زمینه "دانش بازاریابی" فعالیت خواهند کرد و برای حفظ وظایف دانشگاهی در دانشگاه های برتر بین المللی ادامه خواهد یافت. با توجه به این روحیه، تعدادی از دانش آموزان ما مقالات را در بالا منتشر کرده اند مجلات تحقیقاتی در حالی که در برنامه هستند. یکی از فارغ التحصیلان اخیر برای برنامه پژوهشی جوانان موسسه بازاریابی انتخاب شد، یکی از بالاترین محسوب می شود که یک محقق جوان در این زمینه می تواند دریافت کند.

هیئت علمی بسیار متعهد به برنامه دکترا است و دانش آموزان را به یک محیط فکری تحریک کننده تبدیل می کند که به آنها امکان می دهد که محققان برجسته ای باشند. آنها تدابیر سختگیرانه ای در نظریه و روش های زمینه های مختلف بازاریابی مانند رفتار مصرف کننده و مدل های بازاریابی alt = دریافت می کنند. دوره های پیشرفته در زمینه موضوعاتی نظیر پردازش اطلاعات، نظریه بازی رفتاری، طرح های تجربی، قضاوت و تصمیم گیری، مدل سازی انتخابی و تحلیلی alt = "علم بازاریابی" ارائه شده است. این دوره ها همراه با آموزش تحقیقاتی، دكترا را برنامه مطالعاتی خواسته، اما همچنین متقاعد كنید.

به غیر از به دست آوردن دانش عمیق، دانش آموزان تجربه عملی در فرایند تحقیق را از مراحل اولیه برنامه به وسیله یک برنامه mentorship تجربه می کنند. یک آزمایشگاه مجهز به رفتارهای مجهز و بسیاری از فرصت ها برای همکاری پژوهشی با اعضای هیئت علمی به تجربه یادگیری کمک می کند. علاوه بر این، دانش آموزان از دو مرکز تحقیقاتی مستقر در بخش بازاریابی - مرکز تحقیقات تجربی تجربی و مرکز بازاریابی و توزیع سود می برند. این مراکز، تسهیل کسب و انتشار دانش "بازاریابی" را به عهده دارند و اغلب سخنرانان مشهور را از سراسر جهان میزبانی می کنند.

تحقیقات Foci

محدوده های تحقیقاتی عبارتند از: پردازش اطلاعات مصرف کننده، تصميم گيری مصرف کننده، تأثير غير آگاهانه بر رفتار، تأثير و احساسات، تصوير و توجه بصری، نگرش و تعالي، اهداف و خود تنظيم مصرف کننده، هويت اجتماعي و عزت نفس مصرف کننده، تحقیقات فرهنگی، مدل های تجربی مصرف کنندگان و شرکت ها، ردیابی چشم و مدل سازی فضایی، مدل های انتخابی، مدل های تجربی مبتنی بر تئوری، تجزیه و تحلیل داده های بیزی، اقتصاد اطلاعات، خرده فروشی و alt = "استراتژی بازاریابی، اطلاعات و قرارداد، استراتژی رسانه، آنلاین alt = "بازاریابی، رسانه های اجتماعی و آنلاین alt =" بازاریابی، تبلیغات، قیمت گذاری و پایداری.

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد می توانند:

  • مدرک کارشناسی را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل صلاحیت معین دریافت کرد؛

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revised Paper-Delivered 60 (نمره کلی برای بخش خواندن، گوش دادن و نوشتن)
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

iii برنامه من - شرایط پذیرش خاص

متقاضیان باید نمره رضایت بخش در GMAT یا GRE، در بالای (i) و (ii) بالا داشته باشند


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date