توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای انسان شناسی و تغییر اجتماعی

انسان شناسی و تغییر اجتماعی یک بخش فارغ التحصیل کوچک و نوپا است که تمرکز خاصی بر دانش پژوهان فعال، تحقیقات ستیزه جویان و تغییرات اجتماعی دارد. رویکرد منحصر به فرد ما به روش تحقیق قوم نگاری موانع سنتی بین تحقیق و فعالیت سیاسی، بین خودی و بیگانه، و بین محققان و قهرمانان را حل می کند. Ethnography یک ابزار برای "ایجاد شرایطی است که ما توصیف می کنیم" است. ما در فرایند تحقیق همکاری شرکت می کنیم تا جایگزین های موجود و امکان تغییر اجتماعی را بررسی کنیم.

دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه اعمال عمل مستقیم به فرایند تحقیق با حمایت استادان استعداد. ما تصمیم به ایجاد شرایطی که ما توصیف می کنیم، زمانی که تحقیق ما ارزش های جهان را که می خواهیم ایجاد کنیم، تجسم می کند.

درباره برنامه

برنامه ما به طور منظم، سخنرانی ها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی را در مورد مسائل مختلف عدالت اجتماعی که دانشمندان، فعالان و هنرمندان محلی و بین المللی را در کنار هم قرار می دهند، برگزار می کند. این برنامه اثر خاص خود را دارد - کایرو - با ناشران PM Press. انسان شناسی و تغییر اجتماعی با دانشگاه Benemérita Universidad Autónoma در مکزیک وابسته است، بنابراین دانش آموزانی که به زبان اسپانیایی مسلط هستند می توانند تحصیلات دکترا خود را در آنجا ادامه دهند. اداره ما همچنین عضو شبکه هئیت نظریه قومی، شبکه بین المللی مراکز تحقیقاتی و بخش های انسان شناسی است

دکتری شامل دو سال کار درسی، علاوه بر امتحانات و پایان نامه است. دانش آموزان ممکن است با مشورت با مشاور علمی خود، یک برنامه نیمه وقت را دنبال کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط California Institute of Integral Studies »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019