توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دکترا در زمینه انرژی پایدار جامعة حمد بن خليفة دانش آموزان را با دانش جامع از مسائل مربوط به انرژی پایدار و تأثیر ساخت و ساز شهری، حمل و نقل و تولید بر روی پایداری انرژی به دانش آموزان ارائه می دهد.

این برنامه رانندگان سیاست های پایدار و تاثیرات آنها بر جامعه، اقتصاد و محیط زیست را برجسته می کند. تحقیق واقعی و هدفمند، عنصر کلیدی دو درجه علمی در علوم و فن آوری انرژی است که از توسعه پایدار پشتیبانی می کند. برنامه درسی چند رشته ای اجازه می دهد تا علم میان رشته ای به اشتراک گذاشته شود و دانش پایه ای را ایجاد کند که به نوبه خود با پیشرفت های انرژی پیشرفت می کند و کمک می کند تا فارغ التحصیلان ابزار را برای ردیابی مسیرهای متعدد حرفه ای ارائه دهند.

تمرکز برنامه:

این برنامه بر مهارت هایی که برای موفقیت حرفه ای در زمینه علوم، مهندسی و تکنولوژی، از جمله: اخلاق تجاری، نوشتن فنی، روش های تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها و روش های پیشرفته محاسبات، تمرکز دارد.

همچنین بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

  • اصول مهندسی انرژی، علم پایداری و فناوری.
  • استفاده از انرژی سوخت فسیلی و تاثیر آن بر محیط زیست.
  • مهندسی و توسعه علمی انرژی پاک انرژی تجدید پذیر.
  • ذخیره سازی انرژی، توزیع و کارایی.
  • جنبه های اجتماعی-اقتصادی پایداری و انرژی.

شرایط و برنامه های پذیرش

متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مرتبط باشند. این شامل رشته ها: علم و مهندسی است. علاوه بر این، پیشینه متقاضی در اقتصاد، تجارت، سیاست و علوم اجتماعی مورد توجه قرار خواهد گرفت. متقاضیان باید نشان دهند که دارای ویژگی هایی هستند که آنها را برای تبدیل شدن به محققان و متخصصین موفق می کند. اینها عبارتند از: عملکرد عالی در دوره های مربوطه، نتایج برجسته در تحقیقات قبلی، اگر وجود داشته باشد، و نامه های برجسته توصیه. اولویت دادن به متقاضیان با تجربه تحقیق قبلی، مخصوصا برای برنامه دکترا است.

متقاضیان باید آزمون IELTS یا TOEFL را برای نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی انجام دهند. متقاضیان ممکن است از این شرایط معاف شوند اگر آنها از یکی از شرایط ذکر شده زیر بهره مند شوند:

  • متقاضی تحصیلات تکمیلی خود را در یک موسسه آموزشی در کشور زبان مادری خود به زبان انگلیسی انجام داده است.
  • دانشجو باید یک نامه رسمی از دانشگاه که در آن تحصیلات خود را تکمیل کرده است را ارائه دهد. او تأیید می کند که او دارای مدرک دانشگاهی از موسسه ای است که زبان انگلیسی آن است. (اگر در غیر این صورت معاف نیست).
  • زبان مادر متقاضی انگلیسی است.
  • فارغ التحصیلان درخواست یک برنامه دکترا باید نتایج آزمون GRE را ارسال کنند؛ آنها در صورت عدم انجام آن، به آن پرداخته اند

دو سال گذشت متقاضیان با زمینه های اقتصادی، سیاسی و علوم اجتماعی باید نتایج GMAT را به عنوان جایگزینی برای آزمون GRE ارائه دهند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Hamad bin Khalifa University

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hamad bin Khalifa University »

آخرین به روز رسانی August 4, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date