Read the Official Description

وزارت اقتصاد ارائه می دهد یک دکترای اقتصاد برای افرادی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود را در اقتصاد کاربردی فراتر از سطح کارشناسی ارشد و برای انجام تحقیقات در مورد مسائل سیاست گرا تحت هدایت دانشکده با شهرت ملی در سلامت، کار، اقتصاد عمومی، و زیست محیطی مطالعات. این برنامه ابتکاری است که دانش آموزان فراهم می کند با تسلط روش های تجربی و تحلیلی پیشرفته به طوری که آنها می توانید تحقیق با کیفیت بالا انجام و کمک به دانش در تنظیمات کسب و کار، دولت، غیر انتفاعی، و پژوهش است. وزارت تحقیقات ملی به رسمیت شناخته شده است که برنامه های علمی خود را با پشتیبانی از، ترویج درک اقتصادی و پرورش توسعه اقتصادی در سه تایی و دولت است.

کلاس در سطح دکترا کوچک هستند، و دانش آموزان از تعاملات مستقیم و مداوم با اعضای هیئت علمی بهره مند شوند. دانش آموزان شروع به کار در تحقیقات کاربردی در اوایل برنامه می باشند و به هیئت علمی به شناسایی مشکلاتی سیاست آنها می خواهند از طریق پایان نامه بررسی را تشویق کرد. دانشجویان دکترا ما اغلب با اعضای هیئت علمی در زمینه تحقیق و همکاری نویسنده مقالات اعطای بودجه برای ارائه در جلسات حرفه ای منطقه ای و ملی کار می کنند.

پذیرش دکترا

به منظور به برنامه دکترا در اقتصاد پذیرفته شود، شما باید یک کارشناس ارشد اقتصاد مقایسه با کارشناسی ارشد کاربردی اقتصاد ارائه شده در UNCG به دست آورده اند. به منظور مدرک کارشناسی ارشد به UNCG MA در نظر گرفته شود قابل مقایسه، دوره کارشناسی ارشد خود را باید شامل موارد زیر باشد:

  • دو دوره در سطح کارشناسی ارشد در اقتصاد خرد
  • دو دوره در سطح کارشناسی ارشد در اقتصاد سنجی
  • یک دوره در سطح کارشناسی ارشد در اقتصاد کلان

این تصمیم پذیرش در یک ارزیابی از چهار معیار اصلی بر اساس:

  • نمرات GRE (نمره کمی باید بالاتر از صدک 70 قرار می گیرند)
  • سه توصیه نامه
  • عملکرد برتر در دوره های دکتری اقتصاد
  • در این بیانیه شخصی از اهداف.

برنامه شما باید یک بیانیه 1-2 صفحه ترسیم که چگونه پس زمینه علمی خود را شما آماده کرده است تا به دنبال کار فارغ التحصیل در اقتصاد و چگونه دریافت درجه دکترا در اقتصاد کاربردی کمک خواهد کرد شما را در رسیدن به اهداف شغلی خود را شامل.

اگر شما به فاقد برخی از دوره های مورد نیاز، شما ممکن است دوره های کارشناسی ارشد در طول سال اول مطالعه دکترا را برای تکمیل کار قبلی خود را.

دکترای درجه مورد نیاز

دکترا در اقتصاد نیاز به 60 ساعت ترم درسی از جمله پژوهش پایان نامه. تا 18 ساعت از 60 ساعت ممکن است از کارشناس ارشد اقتصاد کاربردی در UNCG و یا یک استاد مقایسه در برنامه اقتصاد پذیرفته شده است.

سال اول

دانشجویان معمولا 6-9 ساعت ترم هر ترم را. در طول ترم اول سقوط خود را، شما آغاز خواهد شد در نظر گرفتن دکترا دوره هسته ای است که شما را با آموزش های پیشرفته در نظریه اقتصاد خرد و اقتصاد فراهم خواهد کرد. در طول ترم بهار، شما دوره های ابزار پژوهش و نیز در نظر گرفتن دوره درست در اقتصاد کار، اقتصاد عمومی، اقتصاد سلامت، اقتصاد محیط زیست و اقتصاد نوآوری و فن آوری آغاز خواهد شد.

امتحانات مقدماتی

امتحانات مقدماتی پوشش تئوری اقتصادی و اقتصاد سنجی در ژانویه پس از اتمام سال اول ترم اداره می شود. شما باید هر آزمون با درجه B- یا بهتر منتقل می کند. اگر شما یک امتحان نیست، شما ممکن دوباره را امتحان یک زمان.

سال دوم

در طول این سال، شما شروع به گرفتن دوره های کار درست. در این مرحله در این برنامه، شما می توانید شروع به شعبه را به زمینه های تخصصی در اقتصاد کاربردی. شما ممکن است، پس از مشورت با مدیر تحصیلات تکمیلی، انتخاب کنید تا به دنبال منافع خاص با در نظر گرفتن دوره در خارج از گروه اقتصاد در بخش های دیگر فارغ التحصیل از جمله مدیریت کسب و کار، روش تحقیق آموزشی، بهداشتی، علوم سیاسی، و یا سیستم های اطلاعاتی. همچنین شما میتوانید از مصرف دوره های درست از طریق دپارتمانهای اقتصاد در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل یا دانشگاه دوک تحت برنامه ثبت نام interinstitutional کارولینای شمالی است.

در سال دوم از کار دکترای، شما باید شناسایی یک عضو هیات علمی کارشناسی ارشد به عنوان رئیس کمیته پایان نامه خود را خدمت می کنند. در مشورت با رئیس کمیته خود را، شما همچنین می خواهد اعضای هیات علمی را انتخاب کنید که برای خدمت در کمیته پایان نامه خود را.

سال سوم

در طول سال سوم خود را از مطالعه دکترا، در حالی که شما ممکن است همچنان به گذراندن دوره های درست مربوط به مناطق مورد علاقه خود، تمرکز اصلی خود را بر روی شناسایی زمینه تحقیق و موضوع و یا موضوعات به شما می خواهم تا در پایان نامه خود را داشته باشد. دوره های کار شما شامل نظرسنجی از ادبیات در رشته انتخابی خود را. شما همچنین ممکن است شروع به شناسایی و جمع آوری داده ها برای یک یا بیشتر تجربی پروژه های تحقیقاتی.

امتحانات جامع مقدماتی

پس از شما دوره های زمینه خود را، مشاور پایان نامه خود را در مشورت با کمیته خود را تکمیل، خواهد اداره نوشته شده و امتحانات شفاهی پوشش زمینه های خود را از مطالعه. پس از اتمام موفقیت آمیز کسانی که امتحانات و تصویب موضوع پایان نامه خود را، به شما خواهد شد مراجعه کننده به نامزدی برای دکترا.

چهارم و سال پس از آن

هنگامی که شما به نامزدی پذیرفته شده است، شما برای اعتبار پایان نامه ثبت نام و آماده سازی و ارائه یک پایان نامه است که نشان دهنده یک تحقیق مستقل درباره موضوع های اقتصادی مورد تایید کمیته پایان نامه خود را.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by University of North Carolina Greensboro »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
تمام وقت
Price
Free
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019