Read the Official Description

Ph.D. برنامه یک برنامه تمام وقت چهار ساله است. سه ترم اول برای تربیت اختصاص داده شده است، ترم های باقیمانده به تهیه Ph.D. اختصاص داده شده است. پایان نامه.

گروه های انتخاب شده دانشجویانی که سالانه برنامه را ثبت می کنند آموزش در محیط تحقیقاتی محرک را دریافت می کنند. این برنامه توسط مرکز اقتصاد و دارایی در U. Porto (cef.up)، واحد تحقیقاتی پیشرو دانشکده اقتصاد دانشگاه پورتو (FEP-UP) میزبانی شده است، که از چندین دوره آموزشی و سمینارهای علمی سال مقالات پژوهشی با بازدید از محققان، توسط دانشکده گروه و توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. حضور سمینار بخشی جدایی ناپذیر از دکتری است. برنامه، به عنوان دانش آموزان را در مورد تحقیقات فعلی در زمینه های مورد علاقه خود، و نیز آشنایی با محققان در چنین زمینه هایی، فراهم می کند. ارائه نتایج تحقیقاتی خود، دانش آموزان را قادر می سازد تا توانایی های علمی کلیدی را به دست آورند و بازخورد به موقع از دانش پژوهان و همکاران در پایان نامه های خود را بدست آورند.

FEP با "LASER - Lombardy Advanced School of Economic Research" موافقت نامه درجه دو را در اختیار دارد.

اهداف

این برنامه با هدف ارائه قابلیت های پیشرفته در نظریه اقتصادی و روش های کمی، منجر به درک عمیق تر از زمینه های مختلف تخصصی اقتصاد و توسعه مهارت ها برای تجزیه و تحلیل اقتصادی و تحقیقات علمی است. ساختار برنامه طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود دانش آموزان دانش کامل را برای توسعه تحقیقات اقتصادی و کمک به پیشبرد منطقه تخصصی خود به دست می آورند. این برنامه تسلیم ارائه نتایج تحقیق برای انتشار در مجلات بین المللی بالا است.

گروه هدف

برنامه دکترا با هدف:

  • دارندگان مدرک کارشناسی ارشد (یا افرادی با معیارهای معادل از کشورهای خارجی)
  • دارندگان مدرک افتخاری (یا کسانی که دارای معیارهای معادل از کشورهای خارجی هستند) و با یک برنامه درسی مربوطه که گواهینامه های جامع را برای پیگیری برنامه دکترا
  • دارنده یک برنامه درسی مربوطه که گواهینده قابلیت های جامد برای پیگیری برنامه دکترا است.

در هر شرایط، نامزدها باید دارای ظرفیت بالایی باشند و خواستار دانش پیشرفته در اقتصاد و انگیزه برای اعمال این دانش با کمک ابزار کمی برای تحقیق در اقتصاد هستند.

هیات علمی

چندین دوره از برنامه توسط اعضای هیات علمی FEP تدریس می شود، در حالیکه دیگران توسط استادان بازدید می کنند. دانش پژوهان پیشرو در حوزه های تحقیقاتی خود هر ساله دو درس را بخوانید: تاریخچه اندیشه اقتصادی و تحلیل اقتصادی پیشرفته (AEA). چهار ماژول فشرده در طول هفته، هر نسخه سالانه دوره AEA را تشکیل می دهند.

پشتیبانی مالی

Ph.D. در هیئت علمی اقتصاد "دانش آموزانی که مایل به درخواست بورس تحصیلی یا سایر کمک های مالی هستند، از دانشجویان حمایت می کند. موسسه اصلی برای اعطای بورس تحصیلی در پرتغال Fundacao for Ciencia ea Tecnologia (FCT) است. تحت موافقت نامه های تحرک بین المللی دانشجویان بین دانشگاه پورتو و چندین دانشگاه اروپایی، دانشجویان دکتری ممکن است برای حمایت از کمک هزینه تحصیلی برای شرکت در یک ترم در خارج از کشور درخواست دهند.

مکان های شغلی

Ph.D. برنامه در اقتصاد در سال تحصیلی 1998/1999 تاسیس شد. در حال حاضر بیش از 50 دانشجوی فارغ التحصیل شده است که در حال حاضر در نهادهای خصوصی و دولتی در پرتغال و خارج از کشور کار می کنند. برای مثال، فارغ التحصیلان این برنامه در حال حاضر برای موسسات بین المللی زیر کار می کنند: مرکز مونیخ برای اقتصاد پیری، مؤسسه حقوق و سیاست های مکس پلانک، بانک مرکزی مرکزی فنلاند OECD و مدرسه بازرگانی کپنهاگ دانمارک. با توجه به نهادهای دولتی و خصوصی ملی، فارغ التحصیلان این برنامه وابسته به Instituto Nacional de Estatistica، Banco de Portugal، Comisso de Coordenacao دا Regiao Norte، Confederacao da Industria Portuguesa، Entidade Reguladora da Saude، Universidade do Porto، Universidade Catolica do Porto، Universidade فرناندو پزو، Instituto Politecnico انجام پورتو، Universidade do Minho، Universidade Lusiada، و غیره.

برنامه های کاربردی

تماس دوم: آوریل 17 تا 18 ژوئیه 2018. تماس دوم تنها برای برنامه هایی با مکان هایی که از تماس قبلی قبول شده است، اعمال می شود.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by University of Porto School of Economics and Management. »

Last updated December 25, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019