توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه ما با هدف جذب بهترین دانش آموزان در اقتصاد و امور مالی. تعهد ما این است برای آموزش دانشجویان دکترا ما برای تبدیل شدن محققان مستقل مجرب. فارغ التحصیلان دکترا ما با دولت از هنر، از هر دو ابزار نظری و تجربی در اقتصاد و امور مالی آشنا هستند. آنها قادر به پیشبرد مرز تحقیق و ارائه توصیه های سیاستی مبتنی بر شواهد هستند.

نوا SBE فارغ التحصیلان دکترا سیستماتیک موقعیت خود را در نهادهای دانشگاهی و تحقیقاتی بین المللی رقابتی کت و شلوار. دانش آموزان ما نیز آماده برای پر کردن موقعیت های بالا در شرکت کسب و کار، موسسات مالی، و سازمان های دولتی.

با انتخاب برنامه دکترا ما، شما یک لینک مهم در یک محیط تحقیقاتی هیجان انگیز تبدیل شده است. در نوا SBE، ما ترویج گنجاندن دکترا ما در پروژه های تحقیقاتی از دانشکده ما، به عنوان ما معتقدیم که کیفیت آموزش دکترای ما و تحقیقات ما به طور عمیقی در ارتباط است.

نوا SBE تا به درجه بالایی بین المللی که در نشریات پژوهشی نشان دهنده، CO مدرک، و یکپارچه سازی در شبکه های تحقیقاتی بالا. در پنج سال گذشته، مدرسه منتشر شده 402 مقاله در مجلات بین المللی داوری به علاوه 33 FT45 مقالات، در یک طیف گسترده ای از زمینه های موضوع در اقتصاد و امور مالی. نوا SBE میزبان سمینارها هفتگی با سخنرانان دعوت شده از آمریکای شمالی و بخش اروپایی، و به دانش آموزان فرصت برای تعامل با محققان بین المللی فعال است. در حال حاضر دانشکده نوا SBE شامل 27 عضو بین المللی، از 15 ملیت های مختلف، آموزش دیده در دانشگاه بسیار بالا. نوا SBE دارای یک سیستم تصدی آهنگ و استخدام در بازار کار محقق بین المللی بر اساس نظام مند.

پیوستن به نوا SBE گذرنامه به تجربه هیجان انگیز از زندگی در لیسبون، که در آن آب و هوای فوق العاده تقاطع تاریخ منحصر به فرد و مهمان نوازی است.

ساختار علمی

این برنامه چهار سال طول می کشد، و طراحی شده است را به دانش آموزان پس از اتمام کارشناسی ارشد یا معادل آن یک سال پیش تجربه مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی، مدیریت، و زمینه های مرتبط. در دو سال اول بخش درسی از برنامه را تشکیل می دهند، در حالی که دو آخرین اختصاص داده شده به تحقیق. همانطور که از سال دوم، دانش آموزان شرکت می کنند و در حال حاضر تحقیقات خود را در پیشرفت در دکتری هفته کارگاه آموزشی تحقیق. دانش آموزان همچنین انتظار می رود برای شرکت در سمینارها تحقیقات نوا SBE است را به صورت منظم.

کل برنامه در زبان انگلیسی ارائه می شود.

مورد نیاز به تصویب در سال اول:

 • تکمیل تمام دوره.
 • درجه 'دکترا رمز عبور' در هر سه آزمون جامع. نمره درس خواهد شد به حساب در موارد حاشیه ای گرفته شده است.
 • عبور درجه در مقاله تابستانی (تحت نظارت و درجه بندی توسط یکی از اعضای هیئت علمی).

مورد نیاز به تصویب در سال دوم:

 • عبور تمام دوره.
 • درجه 'دکترا رمز عبور' در آزمون زمینه.
 • حضور و شرکت در کارگاه آموزشی تحقیق دکترا.
 • حضور در سمینار تحقیق نوا SBE.

نکته: در آغاز سال دوم، دانش آموزان باید یک عضو هیئت علمی که موافق به عنوان ناظر دکترا شناسایی می کنند.

الزامات مورد نیاز برای سال باقی مانده تا پایان این دکترا:

 • حضور و شرکت در کارگاه آموزشی تحقیق دکترا.
 • حضور در سمینار تحقیق نوا SBE.
 • عبور از ارزیابی سالانه.

نیاز نهایی برای نتیجه گیری از دکتری:

تکمیل سه مقاله تحقیقی که (هر یک) انتشار در یک مجله معتبر بین المللی.

دانش آموزان به تشویق:

 • ارائه کار خود در کنفرانس های بین المللی از سال 2 دورههای دکتری خود
 • شرکت در کنفرانس بازار کار در طول سال گذشته خود را در برنامه. دانش آموزان قصد در بازار کار می شود باید شرایط را از سرپرست خود به دنبال و اطلاع مدیر برنامه قبل از اکتبر سال گذشته خود را در برنامه. آنها باید بسته های خود را آماده و سپس دارند. مصاحبه ساختگی معمولا در دسامبر برگزار می شود.
 • بودجه داخلی برای اهداف فوق به توصیه توسط سرپرست و تصویب نهایی توسط مدیر برنامه دکترا در دسترس هستند.

برنامه ها و پذیرش

متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی، یا رشته های مرتبط نگه دارید و باید در سطح خوبی از توانایی در زبان انگلیسی دارند. اگر شما مدرک کارشناسی ارشد را نداشته باشند اما انتظار می رود به دست آوردن آن در ماه ژوئن سال 2017، درخواست خود را برای کمک هزینه تحصیلی همچنین می توانید در نظر گرفته شود.

اسناد و مدارک زیر مورد نیاز است:

 • رزومه؛
 • متن پرونده کارشناسی و کارشناسی ارشد درجه و لیست کامل از دوره ها و کلاس های. داوطلبانی که هنوز تمام نشده است برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را باید یک گواهی نامه از ثبت نام با ارائه، در صورت موجود بودن، لیست کامل نمرات به دست آمده تا به امروز؛
 • توصیه به شکل دو نامه از مرجع، که باید به طور مستقیم توسط داوران ارسال (به عنوان در آنلاین دستورالعمل برنامه های موجود در پلت فرم نرم افزار توضیح داده شده).
 • خلاصه ای از اهداف - از جمله زمینه های مورد علاقه و سرپرستان بالقوه؛
 • گواهی نتایج برای GRE (فارغ التحصیل سوابق آزمون) و یا GMAT (آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت). متقاضیانی که نگه دارید، یا در مدت کوتاهی برگزار خواهد شد، مدرک نوا SBE کارشناسی ارشد ملزم به ارائه نتایج GRE؛
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Nova School of Business and Economics »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- در سال. هزینه ها ممکن است تا 90٪ کاهش می یابد تا، بسته به لیاقت علمی از نامزد. لیاقت علمی است که از طریق تجزیه و تحلیل عملکرد نسبت به برنامه های مورد نیاز برای هر سال است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date